מה אתם שומעים כעת

feldman89

Well-known member
כמו בתמונה- ריטה

למי שהספיק לשכוח, זה השיר ריטה הכי הכי אהוב עלי בכל הזמנים. מזל טוב לזמרת הנהדרת שחוגגת 57!!!

feldman89

Well-known member
האם היית- ריטה

עוד אחד מהשירים המדהימים שלה. פשטות כובשת ומנצחת! ריטה במיטבה כאן והלחן המושלם של רמי פשוט אלמותי

feldman89

Well-known member
ספינותיה- נורית גלרון

עיבוד מרתק וביצוע קסום למדי, אחת ויחידה נורית הנפלאה!!

feldman89

Well-known member
שירו שיר לשמש- אילנית

במשך לדיון שנשאלתי לגביו: בשבילך יעל, הנה שיר קליל שאהוב עלי מאד מגיל 13!!! הספקתי לשכוח כמה אהבתי אותו אבל לאט לאט הוא מחלחל אליי שוב. השיר שייצג אותנו בפסטיבל טוקיו בשנת 1974 והגיע למקום די גבוה שם ובארץ זכה להצלחה.

feldman89

Well-known member
ילד בקרקס- אילנית

למי שתוהה מה המצעד הבא שלי, אני חייב לומר שהמצעד הבא הוא מצעד שירי אילנית. אמנם עשיתי גם לה שני מצעדים בעבר, אך הדירוג שלי מעט עבר שינויים מסוימים. השיר הזה יופיע כמובן. זה אחד מהשירים שהכי אהבתי כשהכרתי אותו בגיל 15

feldman89

Well-known member
כביריה- אילנית

מזמן לא שמעתי את השיר. שיר השנה הפרטי שלי לפני 10 שנים תשס"ט!!!!

feldman89

Well-known member
אני לא מאמינה- אילנית מוקדש לענבל וללונה

אחד מהשירים שלמדתי להעריך בבגרותי, שיר מהמם של אחת ויחידה. להיט נשכח שלה אבל איזו איכות ויכולת קולית יש לאילנית

Lhuna1

New member
תודה רבה
שיר חמוד שלא הכרתי. יש לה קול ענוג נפלא.

feldman89

Well-known member
יא חביבי- ירדנה ארזי

למרות שמדובר בסינגל כושל לגמרי(ברדיו הישראלי של אותה תקופה),היא מסלסלת כאן בטוב טעם. איזה נופך מקסים לשיר הזה של מג'דה אל רומי. עיבוד נפלא גם של ירון בכר ומילים יפות של אהוד מנור!

feldman89

Well-known member
אל תעיר אותי בבוקר- ירדנה ארזי

איזה שיר מחוייך להפליא וציני, אני ממש מת עליו ועל ירדנה- כפרה עליה
. עברתי מהאלבום הערבי לאלבום הצועני שאני לומד להעריך עם השנים

feldman89

Well-known member
ארמון הקרח- ירדנה ארזי

אחד מהשירים המפוארים והאפלוליים של ירדנה בעיני והרבה בגלל החכמה השגורה בביצוע. אני אומר זאת שוב, ירדנה הזמרת שאכלה הכי הרבה מרורים בארץ לא בצדק. רק לשמוע ולהתמוגג!!! קשה לי להבין למה השירים באלבום הזה "אנשים זרים" כל כך נקטלו ונשכחו. חלקם מהשירים הכי אהובים עלי שלה ובכלל

למעלה