שאלות, חדשות, בקשות

צפיתי פרק ראשון או שניים

השאר מוקלטים אם אמא שלי לא מחקה אותם וליתר ביטחון הורדתי כמה פרקים להורדה

evglev1

Well-known member
מנהל
אגב וויתרת על אקאסיה ועלובי החיים

או שהפרקים עדיין מוקלטים אצלך? ומתי החלטת לוותר על תשוקה וכוח?

אקסיה יש לי פרקים להורדה שמורים במחשב

ועלובי חיים מוקלטים אצלי. לגבי תשוקה וכח ממזמן עוד מהתחלה גם אמא שלי פרשה ממנה, לא אהבה את קולונגה בתור רע. אני מודה שהרס לי הספוילר על הסוף של הדמות הראשית.

evglev1

Well-known member
מנהל
והשיא

שכשהחליטו שקלונגה יהיה הגלאן שישאר עם הראשית, גם הפכו את הגלאן המקורי לחצי רע ובכל מקרה אדם תככן ולא מוסרי. אם כי הדר לא אהבה את הדמות שלו גם בהתחלה, כך שלא היה קשה להשחיר אותו. אם כי בעצם גם באומץ לאהוב דניאל שיקר לקמילה שאימה חולה כדי להרחיק אותה ממריאנו, כך שלא תמיד הראשיים נלחמים נקי על אהבתם.

יותר מפריע לי הגילוי עצמו

כמו שגיליתי את הסוף של אנה לטיסיה הרעה מקווה שלא יוריד מההנאה שלי

evglev1

Well-known member
מנהל
האמת זה נדיר שרעים מרכזיים מתחרטים ויש להם סוף טוב

או שמתגלה שהם חולי נפש ומאשפזים שזה מבחינתי גם סוף טוב. כך שבדרך כלל זה או מוות או כלא.

על אנה כפול שלוש לגבי הסוף של הדמות הרעה הראשית

זה מה שיקרה לאנה לטיסיה, יאשפזו אותה במוסד פסיכיאטרי ותזכה לעוד עונש שלא אציין.

evglev1

Well-known member
מנהל
גם אדלה נוריגה הייתה טובה ממנה באהבת אמת לעומת החיים

שגנבו ממני, אבל שם השקיעו הרבה בדמויות משניות. בעצם יש בעיה להפקה הזאת שתמיד אצלם דמויות משניות יותר מעניינות מדמויות ראשיות, גם תהום של תשוקה, גם החיים שגנבו ממני וברק אלוהים סולח, אביגייל מעניינת אבל מתאו בכלל לא, טוב בעצם לא סבסטיאן רולי ולא מארק תאצ'ר גם עוד 20 שנה לא יגיעו לקרסוליו של פרננדו קלונגה.

evglev1

Well-known member
מנהל
אז אם מגיעה אמזונס או מלון הסודות

את תתאמצי עם שלוש סדרות ואם זה יהיה במקום מתחת לשמיים אז במשך השבוע הראשון אפילו ארבע או שתוותרי על מלון הסודות או אמזונס בשביל אנה כפול שלוש או שתוותרי על גורלה של אווה?

Don Nirtin

New member
גם לי ברורה הבחירה.

במיוחד שאני מלהטט בין חוקי המשחק (בפיגור שם, עדיין בפרק 12 נדמה לי, בויוה הגיעו לפרק 20 ומשהו), לה פטרונה, והגורל של אווה
.

faery18

New member
לאא מה פתאום
היא נראית מיוחדת

אבל לא מאמינה שאני אצליח לתמרן עם שלוש טלנובלות לאורך זמן. גם ככה יהיה לי חודש עם שלוש כשתעלה אנה ככה שחוששני שבכל זאת בהמשך אני אצטרך לוותר על משהו

Don Nirtin

New member
די ברור שאנה תהיה הקורבן

סליחה, אבל שלישיית דמויות מחווירה לעומת ססר אבורה הכוחני, ויקטוריה רופו, דנה גרסיה, וקאסט מעולה ואווירה כפרית

&nbsp
&nbsp

faery18

New member
אם זו תהיה לאס אמזונאס ברוררר שגם עלייה אני לא מוותרת

שתיהן נחשבות מושקעות בעיניי

evglev1

Well-known member
מנהל
ומן הסתם גם מלון הסודות התקופתית

אז אם אחת מהן תגיע אז מן הסתם תצטרכי לוותר או על אנה כפול שלוש או על גורלה של אווה שתהיה בערך בשלב מתקדם כמו שובל של שקרים כשנטשת אותה. אבל אם העדפת לוותר על תשוקה וכוח מאשר על הפרקים האחרונים של אימפריה שלא ממש אהבת בשלב זה, אז מן הסתם אנה כפול שלוש שתהיה אז בפרקי 20-30 כנראה תהיה באמת הקורבן, אם כי אם היא תגיע במקום רק אלוהים סולח לא תצטרכי שבוע לתרמן עם ארבע סדרות.

faery18

New member
אכן

אילה מקסיקניות שמאוד מצופות אצלי ואני לא אוותר עליהן גם לא על אנה.
מה שמשאיר אותי עם אווה שאני גם ממש לא רוצה לוותר עלייה כי עד כה אני ממש אוהבת.

בהתחלה אני אנסה לתמרן רק אם לא תהיה לי ברירה ואני אהיה בפערים גדולים אני אאלץ לנטוש אולי את אווה או אם תגיע דווקא לב שמשקר שאני פחות מתלהבת ממנה אולי עלייה אני אוותר, בעיה
הכל היה פשוט יותר אם ויוה היו מחכים קצת עם המקסיקנית הבאה

evglev1

Well-known member
מנהל
טוב אז נותר רק לקוות שהמקסיקנית תהיה במקום רק אלוהים סולח

או שברק אלוהים סולח יהיו רק 116 פרקים כפי שרנת קראה בויקיפדיה ואז לא תהיה תקופה שתצטרכי לתמרן עם ארבע ואולי עם שלוש בכל זאת תצליחי.

evglev1

Well-known member
מנהל
פספסנו משהו חשוב

אנה כפול שלוש עולה לאתר ולא חייבים לעמוד בה בקצב ולא חייבים להעמיס אותה על הממירים, אפשר לראות אותו בקצב איטי של 2-3 פרקים לשבוע ואם מחליטים להקליט אותה ואין מקום בממיר אפשר למחוק ולראות במחשב. וגם אפשר להשלים אותה כשהגורל של אווה מסתיימת או אם מקסיקנית קצרה כשהיא מסתיימת.

ואגב ראיתי 8 פרקים ביורשים באתר, הפרסומות זה לא נורא, זה לא ערוץ 22, 24 או 10 פרסומת או שתיים של 20-30 שניות וחוזרים לסדרה.

Don Nirtin

New member
הדר לא אוהבת על המחשב

ואני כבד ראייה. ככה שהאופציה של האתר לא באה בחשבון.

evglev1

Well-known member
מנהל
אפשר להגדיל את המסך

חשבתי שבחלק מפרקי בלב הסערה צפית במחשב. עצוב לשמוע גם כבד ראייה וגם כבד שמיעה

בכל מקרה אני יודע שאין בעיה להתחיל לצפות באנה כפול שלוש גם אם המחליפות הן הלוחמת ומלון הסודות או אמזונס אני יכול לדחות את אנה כפול שלוש לאחר כך ובינתיים לראות פרק או שניים בסוף שבוע.

למעלה