מלון הסודות/לאס אמזונס/לב שמשקר

evglev1

Well-known member
מנהל
אכן 120-130 פרקים זה המפרים המושלמים

שמח שנראה שכשטלמונדו לא מפיקים נרקונובלות אלא טלנובלות רגילות הם הבינו את זה לגביהן.

elall

Member
מנהל
המלון זה בכלל נחשב כסוג של סדרה

והמשבצת שבה היא שודרה עכשיו בערוץ הכוכבים זה משבצת של סדרות, ככה שזה יוצא קצר בדרך כלל. המלון הרי רימייק של סדרה ספרדית, לסדרה במקור יש 3 עונות כל עונה בסביבות 20 פרקים (כמו סדרות אמריקאיות) וסה"כ יש לה 66 פרקים, טלויסה פשוט כנראה איחדו את כל הסדרה לגוש אחד, טיפה מרחו ויצא 80, אבל סה"כ זה די קרוב. יכול להיות שהם לא רצו למרוח יותר מידי או לא היה להם זכויות לשנות יותר מידי או להוסיף לעלילה.
&nbsp
אני אישית מעדיפה טלנובלות קצרות 70-100 פרקים מבחינתי זה מצויין.

faery18

New member
עונה

אפשר לומר שזו המקסיקנית הכי פחות מצופה שלי, הראשיים לא מוכרים לי(למרות שהבנתי שהראשי שיחק בים של סודות אבל עדיין הוא לא זכור לי
)את דייגו אוליביירה ראיתי באהבה מנצחת בתפקיד הכומר אבל לא נפלתי מהמשחק שלו שם. מה גם שבקאסט אין כמות גדולה של מוכרים והעלילה נחמדה אבל לא וואו. ראשית שנמצאת בין שני גברים ונאבקת מול דמות רעה. לא נשמע משהו מיוחד. מה שכן, לשיר הפתיחה המהמם של הנובלה התמכרתי עוד מזמן

מלון הסודות

שחקנים ראשיים: אריק אליאס(הכל בשביל האהבה, על החיים ועל המוות) ואירנה אזואלה.

הרעים הראשיים: חורחה פוזה(גאטה, 406, כנגד כל הסיכויים) ודיאנה בראצ'ו(אהבת נפש, כואב הלב).
&nbsp

מפיק: רוברטו גומז פרננדז
מס' פרקים: 80
&nbsp

מה אתם יודעים עוד על הטלנובלה?:

האם אתם בעד שויוה תשדר אותה ובאיזו מידה אתם רוצים?:

עונה

מה אתם יודעים עוד על הטלנובלה?: שהיא תקופתית והיא רימייק לסדרה ספרדית "El Gran Hotel" והיא הצליחה במקסיקו. ויש הרבה תפקידי אורח ביניהם סופיה קסטרו הבת של חוסה אלברטו קסטרו והשחקנית אנחליקה ריברה.
&nbsp
האם אתם בעד שויוה תשדר אותה ובאיזו מידה אתם רוצים?: כן אם כי במקום השני אחרי לאס אמזונס.

Anett

New member
חובה שיביאו את הסידרה שתשבור את כל חוקי הרכש שהיו עד עתה!

סידרה מעלפת. ראיתי 22 פרקים והפסקתי מחוסר זמן להקדיש לה באינטרנט.
למה היא שונה? כי אריק אליאס לא מהפייבוריטים של "ויוה". אירן אזואלה אלמונית. אבל שחקנית מאוד מאוד מושבחת. בחיי. ויפה מיוחדת.

מלא שחקנים פצצה: דניאלה רומו,, דיאנה בראצ'ו חורחה פוסה כזה רע שפשוט למות...
סידרה תקופתית. סגנון שלא מתחנף לקהל הפאקצות בכלל ויכול להביא קהל חדש לצפייה ב"ויוה. הלואי ויביאו. אותה

Don Nirtin

New member
הגדרת יפה - קהל הפאקצות

שחייבים גיבורים וגיבורות יפים ויפות שנראים כמו יצאו ממכון ניתוחים פלסטיים.

גם קינג דויד רצה נשים יפות......

לכל שנבקש לו יהי...

לפעמיים אתה באמת מגזים!
גם מכוערים מכתרים את עצמם כמלאכי יופי

מסכימה

ויוה חייב לצאת מהריבוע הזה של יפים ויפות וחוץ מזה אריק אליאס ממש לא מכוער והוא גם משלנו אז אני לא מבינה למה עד כה לא הביאו אף סדרה בכיכובו, רק וויליאם ומריו היו חביבי מנהלי ויוה. אה גם קולונגה אבל לו יש כישרון וכריזמה אז לא נורא. מה הסיכוי שזה יגיע? חוששני שגורלה יהיה כגורל אל תעזבי אותי. מקווה שלה לפחות אמצא פרקים לצפייה או להורדה.
&nbsp
נ.ב ראיתי רק פרק אחד ואני בהחלט לא אוותר עליה(אל תפנו ליס תתחשבו בלקוחות הוט שאין להם יס ויאכלו את הלב שלא יוכלו לצפות בזה כי לא יכולים לעבור ליס כמוני.)

אני חולקת עליך, יש כאן טלנובלה מדהימה! אז מה אם יש אין...

ברור מה שחשוב זה יופי חיצוני ותשאלי כל אחד יגיד לך שכן
רוצה יופי, מאשר אופי, ואבל כאן יש טלנובלה מדהימה!
שלא נופלת ביופי חיצוני לכאורה ששאת מתארת לעצמך כיופי חיצוני.
משנקרא יופי פנימי של טלנובלה זה מה שקונה בה!

faery18

New member
עונה

סופסוף טלויסה חזרו להפיק עוד תקופתית וזה מספיק לי כדי לרצות שהיא תגיע לפה
היא נראית מושקעת ועוד עם דניאלה רומו המדהימה
העלילה גם נשמעת מיוחדת ולא שיגרתית ובהחלט מסקרנת.
&nbsp
אם לב שמשקר הכי פחות מצופה אצלי, זו הכי מצופה

elall

Member
מנהל
היחידה שאני אראה, אם תגיע

פה נראה לי מדובר יותר בסדרת מתח מאשר טלנובלה רגילה, שאת זה אני מאוד אוהבת ומקווה שזה יהיה שונה מטלנובלות רגילות, כי אני לא כל כך מתחברת לטלנובלות רגילות של טלויסה.
מצד אחד לא הייתי רוצה שזה יגיע עכשיו כי לא ממש יש לי זמן, אבל מצד שני בא לי כבר שיהיה משהו בויוה שעוד מישהו יצפה איתי ואפשר יהיה לדון על זה.

לאס אמזונס(האמזונות בתרגום חופשי)

שחקנים ראשיים:(#1)ססר אבורה וויקטוריה רופו.
(#2)דנה גרסיה ואנדרס פלסיוס(תחת שמים אדומים)
גרטל ולדז(החיים שגנבו ממני, רבלדה) ומרילוז ברמודז(גאטה, זיקיות)
רנה קסדוס(אם חורגת, שקרים ותהום של תשוקה) וחואן פבלו חיל.
הרעים הראשיים:גבריאלה ורגרה(הסערה) ז'קלין אנדרדה(אם חורגת, אשת הברזל), גיז'רמו גרסיה קנטו(אם חורגת, אהבה מנצחת, אקסיה).
מפיק: סלבדור מחיה
מס' פרקים: 61
מה אתם יודעים עוד על הטלנובלה?:
האם אתם בעד שויוה תשדר אותה ובאיזו מידה אתם רוצים?:

עונה

מה אתם יודעים עוד על הטלנובלה?: שהיא גרסה חדשה ללאס בנדידאס, בזכות הטלנובלה דנה גרסיה התגברה על הפחד שלה מסוסים.
&nbsp
האם אתם בעד שויוה תשדר אותה ובאיזו מידה אתם רוצים?: מאוד! סופסוף דנה גרסיה מגלמת דמות שתמיד חלמתי בשבילה, אשת עסקים עם אופי. ובעיניי היא במקום הראשון. אבל אין הרבה פער בינה למלון הסודות בדירוג. מבחינתי ששניהם יגיעו ואני מסודרת.
&nbsp

faery18

New member
עונה

בדירוג שלי היא אחרי מלון הסודות אבל גם היא מאוד מצופה אצלי, רימייק של לאס בנדידאס שלא הצלחנו לראות כמו שצריך בגלל ערוץ 24 החובבני
כפרית עם קאסט משובח. מה צריך יותר מזה? המינוס היחיד שלה שהיא כזאת קצרה

&nbsp
משעשע שלפי הטריילר גם פה ויקטוריה רופו
לא מפסיקה לבכות

נובלה מעולה

צפיתי בה ונהנתי כמעט מכל רגע
שחקנים מעולים!!! ובהחלט אצפה בה שוב בטלויזיה
במידה ותגיע

למעלה