סקר
איך את מדמיינת/ רוצה את הלידה שלך?

בלונד23

New member
באיכילוב לא הטיפו לי על כלום

עשיתי שם קורס. לא הטיפו לא על אפידורל כן או לא ולא על הנקה או לא. היו מאה אחוז סבבה וטובים.

אני ממש לא קולטת שיש לידה באופק

בבית חולים
עם המון אפידורל!!!! בתקווה שאספיק לקבל חחחח
קורס הכנה, מרגישה קצת מפגרת אבל מודה שכנראה אצטרך ריענון
לא מכינה תכנית לידה, מה זה בכלל חחח
לא דולה
לא עיסוי
מפחיד אותי, הממממ זה בטח נשמע גרוע, אבל כשאני חושבת על זה באמת לא כ"כ מפחיד אותי כלום שם, יותר מפחיד שהילדה לא תהיה בריאה
מהלידה הקודמת הייתי לוקחת את המהירות המטורפת שהכל קרה
הייתי ממש מעדיפה לוותר על המיילדת המזעזעת מהלידה הקודמת שבאה לי ביציאות הזויות כמו "אוי, התלכלכה לי החולצה!" (באמת??? כאילו, החולצה הירקרקה המהממת של איכילוב התלכלכה לך?? איך זה קרה?!) וגם "אני עוד לא שתיתי אפילו כוס קפה הבוקר" (שיואו אני מה זה מצטערת, הנה אני יולדת מהר ונלך לארומה להביא לך קפה!)

pinkkit

New member
זה עצוב אבל קצת צחקתי

על החולצה הירוקה המהממת של איכילוב

אצלי בסוף הלידה המיילדת הייתה רטובה מכף רגל עד ראש כי התינוק פשוט התגלש עם כמויות אדירות של מים שהכניסו לי שעה קודם לרחם
לפחות לקחה את זה ברוח טובה...
מאחלת לך חוויה מתקנת עם המיילדת!

טוב, זו תהיה לידה שניה אז...

מקווה להצליח להגיע לבית החולים, בלידה הראשונה הייתה לידת בזק שבמקרה היינו בבית החולים לפני שהיא התחילה כי היו טפטופים של מי שפיר במשך 24 שעות. מזל. אחרת הייתי יולדת באוטו או בחדר המדרגות.
&nbsp
קורס הכנה ללידה עשיתי פעם אחת אצל חברה שהיא מיילדת והיה מדהים.
בזכות הקורס הזה אגב הבנתי שאני ממש בלידה פעילה והצלחתי להיות בשליטה לאורך כל הלידה ובעלי תמך בי ועזר לי בדיוק כמו שלמדנו בקורס.
&nbsp
תכנית לידה זה לאופטימיות

&nbsp
דולה- ממש אין צורך. בעלי הוא התמיכה הכי טובה שיש לי.
&nbsp
עיסוי פרינאום- עשינו בפעם הקודמת, נעשה גם הפעם.
&nbsp
מפחיד? משתדלת לא להתעסק במפחידים.
&nbsp
מה אני לוקחת מהלידה הקודמת? הכל. היתה מושלמת, הלוואי והלידה הבאה תהיה בדיוק כמוה (לפחות שאצליח להגיע לבית החולים!!)

בלונד23

New member
עונה

אלד באיכילוב
עם אפידורל כנראה - נראה
לא עושה קורס הפעם, פעם שעברה עשיתי
לא מכינה תוכנית לידה
נעזרת במלווה נפלאה ובבעלי
אעשה עיסוי לעצמי
הכי מפחיד? לא חושבת על פחדים, תהיה לידה נהדרת עם תינוק בריא ואמא בריאה!
&nbsp
מהלידה הקודמת אני לוקחת את הכוחות והידיעה שאני יכולה ללדת.
הייתי מוותרת על התפרים ואני מזמינה כעת לידה ללא תפרים!!! גם קיצור משך הזמן הפעם. לידה קלה ומהירה ללא תפרים, בעזרת השם.

למעלה