The Day of The Doctor

Ayelet 363

New member
אופס, סליחה. זה היה אמור להיות משורשר

להודעה הראשית ולא לכאן.
מצטערת...

BloodyRose

New member
BTW - The Moment

ראיתי עכשיו קטע מתוך פרקי הסיום של דיוויד - המועצה של גאליפריי דנה בדוקטור ובמלחמה, ואומרים שם ש
The Doctor still posses the moment

נחמד שמופאט חבר לרעיון שראסל דה T שתל בקטנה

ketrina

New member
בהחלט היום של הדוקטור

וואו!
איזה פרק מושלם!אין לי מה להוסיף על כל התגובות כאן.מאוד נהניתי לצפות בו-אקשן בהתחלה, המפגש של הדוקטורים-לא הפסקתי לצחוק,דרמה ,נקודת מפנה וסיום כל כך יפה.

דיברו כאן שהפי הנדינג ושמלחמת הזמן עיצבה את הדוקטור-אני חושבת שדווקא בגלל שהוא הדוקטור הוא היה רוצה לבטל את מה שהוא עשה וזה בהחלט הדבר הכי נכון לעשות.

הסצינה הכי חזקה בכל הפרק היתה ממש בהתחלה : הדאלקים מקיפים את המשפחה עם שני הילדים, הילדה משמיעה צליל של פחד ותלונה -זה השאיר לי כזו צביטה בלב.
היא לא מתחבאת מפחד מאחורי ההורים, היא לא בורחת- היא מתחילה לבכות ולהתיישב על הרצפה כמו ילד בסופר שרוצה ממתק ולא מקבל-זו ההתמודדות של הילד עם המציאות הלא רצויה. אני לא כותבת טוב-אבל זו סצינה כל כך חזקה כי הילדה פשוט מעבר לפחד, היא מול מציאות שהיא לא רוצה וצורת התתמודדות שלה של ילדה-לבכות על זה ולהתלונן.

זו הסצינה הכי חזקה בספיישל לדעתי .היא נותנת משמעות למעשה של הדוקטור, למחלמה של הדאלקים,לאימה, לפחד- ולכן התיקון ושינוי המציאות מתקבל בהבנה ובשמחה.

הרגישו בספיישל שהוא נעשה בשביל הצופים.לכן היה עוד יותר כיף לצפות בו
וצליל הטארדיס- באמת מביא תקווה לכ מקום,זה היה ממש יפה.

הלך לנו דוקטור? אם יש את הדוקטור המדהים של מלחמת הזמן-זה אומר שאנחנו בפועל בדוקטור ה13 והאחרון?

למעלה