Journey to the Centre of the TARDIS

ItsMeiri

New member
ד"א- ספוילר לעונה 7 כולה.

רק לי מפריע שאין פרקים כפולים?
כאילו, לא ממש מפריע, אבל בעונות קודמות היה איזה מתח להאחז בו משבוע לשבוע.

נטאשKה

New member
ה-מו-ן מחשבות על הפרק

אבל אכתוב אותן מחר, כי אני צריכה לקום ממש מוקדם.

רק מחשבה אחת עכשיו, למרות העלילה המעולה, בהחלט עברו בי במהלך הפרק המחשבות שהעלילה נדחפת ומפריעה לי. למה היא מפריעה לך, אתם שואלים? הו, אז התשובה ברורה - לסיור הקסום לחלוטין בטארדיס!

limors2

Active member
כ"כ!

בכל חדר חדש הייתי כולי "וואו איזה יופי איזו ספריה גדולה והנה הבריכה!!!
"

ailag

New member

ומה שליאורה אמרה גם. אני עם חיוך ענקי על הפנים. מעכשיו צריכים לכתוב רק סטיבן מופאט, ניל גיימן, ניל קרוס (אקאטן, התחבא) וסטיב תומפסון.

אני לא מאמינה שהוא כתב את פרק הפיראטים הכל כך מיותר בעונה הקודמת.

נטאשKה

New member
מ.ש.ל

שדווקא כן צריך לתת צ'אנס להרבה כותבים (טובים). תארי לך שמופאט היה מעיף אותו אחרי פרק הפיראטים? או במילים אחרות - צריך לסמוך על שיקול הדעת של מופאט. בנתיים הוא מוכיח את עצמו בענק.

OKDeSign

New member
סופסוף ראיתי בזמן!

בצפיה ישירה אחרי הפרק של שבוע שעבר (היה ממש אחלה,אני ממש אוהבת את ניל קרוס! שיבוא עוד)

אז כיף, היה אחלה, זה כרגע בלי ספויילרים כי אין לי כוח לחפור.

אבל, למה הייתי בטוחה שזה הפרק של גיימן!? :O

ItsMeiri

New member
את הפרק הזה כתב סטיב תומפסון..

אני לא זוכר אותו איזה פרקים הוא עוד כתב?

OKDeSign

New member
כן אני יודעת, שמתי לב בכתוביות הפתיחה

פשוט מסיבה כלשהיא הייתי בטוחה שאת הפרק הזה היה אמור לכתוב גיימן. סתם קטע מוזר

Oukami Kun

New member

חוץ מהפתרון בסוף הפרק ממש אהבתי. אני שונא ש"הכל חזר לקדמותו וופי דו לא קרה שומדבר", זה כאילו עברתי עכשיו מסע ולא למדתי ממנו כלום.
זה רק אני או שהיו מ-ל-א רפרנסים לפרקים מהעבר? הטלסקופ לדעתי זה מהtorchwood institude בעונה 2 והנוף של הבריכה מאד הזכיר לי את הנופש של דונה במידנייט. וכמובן המני-טארדיס של איימי והעריסה.
בקיצור, אני די בטוח שבפלאשבקים של סיום העונה נבקר את הסצנות האלה עוד פעם.
עוד משהו שהיה קצת חלש בפרק זה הדמויות משנה- אפילו את השמות שלהם לא ממש הצלחתי לקלוט והם לא היו קריטיים בשום צורה. אפילו הסובייטים היו טובים יותר לפני שני פרקים.
והמפלצות היו מזעזעות, אבל בצורה טובה. לא כמו הסנומן.

וסיכום- כבר שכחתי איך זה לצפות בדוקטור הו כשיוצא כל שבוע פרק. זה ממש כיף לי השגרה הזאת וחבל לי שיש רק עוד 3 (4? תקנו אותי) פרקים

מחכה לפרק של גיימן!

ailag

New member
3

היה לי עדיף שלישיית פרקים כל 3 חודשים ופינאלה בסוף..

Oukami Kun

New member
לגמרי לא :-O

כי אז נוצרת ציפיה בלתי אפשרית מכל שלישיית פרקים. זה כמו שעכשיו ה"עונה" החדשה של שרלוק תהיה חייבת להיות מדהימה ברמות שלא יתוארו. אני מעדיף את החצאי-עונות אבל עוד יותר אם הם יחזרו ל13 פרקים ברצף + ספיישל חג המולד. כי אז זה באמת מאפשר רצף כלשהו, ופרקים שהם פחות "ואוו" מתקבלים יותר טוב...

meilla

New member
כולם מתלוננים על הסוף של הפרק

אבל אתם לא זוכרים מה הדוקטור אמר לאיימי באחד הפרקים האחרונים של עונה החמישית?
שום דבר לא נמחק, לא לגמרי.

תנו לזה זמן, אני בטוחה שעוד נחזור לדברים מסוימים שקרו בפרק הזה.

BloodyRose

New member
בפנים

זהו. אם עד עכשיו מופאט רק חשב על איך אפשר להרוג את רורי כל פרק, עכשיו התפנה לו הזמן לחשוב איך הופכים את הסדרה הזו ל"וואו".
(נכון, זה לא פרק שהוא כתב, אבל זה נשמע טוב. מותר לי)

מחשבות יותר מסודרות יגיעו אחרי צפייה שנייה או שלישית, אבל פאקינג וואו.
הם מתעמתים! היא יודעת את השם שלו! יש לו ספרייה ענקית בתוך הטארדיס! (כן, אני יודעת שהוא כבר אמר לנו את זה בפרק הראשון שלו, אבל עדיין)

רגע, צריך לחזור על זה - היא יודעת את השם שלו!
נכון, היא שכחה (וטוב שכך! רק אם היא התחדשות מוזרה כלשהי של ריבר מותר לה לדעת את השם שלו), אבל עדיין..
והוא מנסה ללמד אותה להטיס את הטארדיס! את זה עוד לא ראינו בסדרה. צעד די גדול בשביל מלווה שהוא אפילו לא סומך עליה.

הפרק הרגיש לי הרבה יותר ארוך (הוא לא, בדקתי עכשיו), מה שהוביל לזה שכל שנייה, כל סצינה חצי מותחת, אני רק מתפללת "שלא יהיה קליף האנגר עכשיו!". אולי זה היה טיפה צפוף מדי, ואולי הסוף היה זריז מדי, אבל טוב שלא חילקו אותו לשני פרקים (בעיקר זה טוב ללב שלי. אני זקנה מדי לדברים האלה). דחסו הכל לפרק מעולה.

זכינו להכיר את הטארדיס מקרוב! כמה שנים חיכינו לזה! וכשאחד האחים מנסה לפרוץ את הבקרה, שומעים דוקטורים מהעבר! פרייסלס!
בכלל, יש המון התעמקות בעונה הזו על זה שהטארדיס היא דמות בפני עצמה. מעניין אם זה יגיע לשיא כלשהו בהמשך, כמו בעונה הראשונה.

איף. אלמלא הייתי צריכה להגיע למוסך ו/או לעבודה מחר, עכשיו הייתי מתיישבת לצפייה חוזרת. אני רוצה טארדיס

ושאלת תם - הסדק שדרכו הדוקטור עובר בסוף... הממ.. זה לא מזכיר את הסדק מהעונה החמישית? אמנם הפעם הוא היה אנכי, אבל עדיין נראה אותו דבר (ואולי פספסתי משהו, אבל גילינו כבר מה גרם לטארדיס להתפוצץ באותה עונה?)

בקיצור - שאפו. מחכה כבר לצפייה חוזרת, ויותר מזה - מקווה שהעונה תמשיך בקו המעולה הזה. היה כייף.

BloodyRose

New member
ועוד שאלת תם

כשהדוקטור שאל את קלרה בסוף הפרק, מ 1 עד 10, עד כמה היא מרגישה בטוחה, אני היחידה שהייתה בטוחה שהיא תענה 11?

ומכאן השאלה - קלרה יודעת שהוא הדוקטור ה 11? באחד הגלגולים שלה/במהלך העונה, הוא הזכיר את זה בפנייה?
היא כבר נתנה לזה כמה איזכורים, מעניין אותי אם זה משהו שנמצא אי שם בתודעה שלה.

ailag

New member

(רק על מה שיש לי לענות עליו מעבר ל"וואללה" או "כן! כן!")

הסדק - סדק בזמן ובמרחב שנוצר ע"י הבלגנים בפרק ובגללו הזמנים טפטפו. אותו סוג סדק אבל לא אותו סדק.. בעונה החמישית זה לא היה רק למקום אחד, באחד המקרי היו אטרקסי בצג השני, וה"ערפדים" בונציה אמרו שבעולם שלהם נוצרו סדקים, דרך חלקם הם ראו עולמות אחרים ודרך חלקם silence and the end of all things. כנראה שזה לא מוזרות חד פעמית..

אבל כן, אני לא אתפלא - ואפילו אני מקווה - שהסדק הזה שבאופן ברור מזכיר את הקודם עם האור הזה מתוכו הוא רמז לכך שהקודם יחזור ושנלמד עליו משהו. לא בהכרח נקבל הסברים, אני לא רוצה שסתם יושיבו אותנו ויסבירו לנו הכל, אבל שיתפתח איתו משהו.

לא פספסת, לא גילינו על הסדק שום דבר מאז סוף עונה 5 או על הפיצוץ חוץ מזה שבפינאלה למדנו קצת על טבעו (שזה ה"שמש" בעולם הגוסס)

חסר לגייטיס שהוא דופק לי פרק כשנשארו כ"כ מעט. (פרק אחד לפני האחרון)

limors2

Active member

היה מושלם. וקלרה מושלמת.
וזהו, כי לא נוח להגיב דרך הפלאפון.

Ayelet 363

New member

גם אני התאכזבתי שזה נמחק, אבל חשבתי ישר על המשפט שגם הוזכר פה ששום דבר לא נמחק לגמרי.

ממש מותח אותי ה- Do that's who הזה... אבל אני שמחה שזה מותח אותי, כי זה יהיה שווה את זה. כל כך התגעגעתי לדברים שמקבלים עליהם רמיזות ויש תיאוריות ואז מגלים מה זה... עכשיו אני מתלוננת שאני רוצה כבר לדעת, אבל כמו שאני מכירה את עצמי, אחר כך אתלונן שכבר גיליתי ואין לי עוד משהו לפתח אליו תיאוריות (עוד תהיה הסדרה, אבל אני נהנית מאוד מזה שנותנים לנו רמיזות קטנות שקשה לפענח עד שנגלה מה זה באמת, למרות שאני מסכימ העם משהו שקראתי פה בעבר, נראה לי שבשרשור הפרק הקודם, על זה שכיף לראות משהו ולהנות ממנו בלי לחפש דברים קטנים).

גם אני חשבתי שהיא תגיד 11.

ממש התלהבתי ששמעו את הקולות מהעבר בנוגע לטארדיס.

מוזר לי קצת שהשם של הדוקטור היה כתוב בספר ההוא באופן קריא. ראינו שהכותרת של הספר היא באנגלית, אבל מה שמוזר לי זה שזה קיים בכלל. אבל זה בחדר בטארדיס, לא במקום גלוי, אז אני מניחה שזו סתם קטנוניות מצידי...

למעלה