ביקורת פורומית: Rihanna - ANTI

Fall To Grace

New member

השיר הכי אמיץ באלבום מצד אחד, אבל מצד שני השיר הכי פחות ריהאנה באלבום. הכי קנייה ווסט\החבר החדש טרוויס סקוט.
&nbsp
שיר טוב אבל עדיין לא סגור עליו לגמרי.
&nbsp

Ultraviolence

New member
וחצי

יכול להיות אחד השירים שמייצגים את האלבום הזה מבחינת הציבור הרחב. כבר עכשיו הוא צועד בבילבורד ולא יוצא מהמצעד באייטונס.
בטח תבחר בו כסינגל הבא יחד עם Love on the Brain, אותו תשלח לפופ. נשמע לי כמו האופציה הכי בטוחה בשבילה.
כמו שעומרי כתב- חסר משהו בפזמון וזה הדבר שהכי מפריע פה ומה שמונע ממנו להיות הבאנגר הנהדר שיכל להיות. הבתים מעולים וההפקה מצוינת.

Fall To Grace

New member

הבתים מעולים אבל מדובר באכזבה. משת"פ בינה לבין DJ Mustard היה יכול להיווצר באנגר איכותי וחזק יותר.

Ultraviolence

New member

שיר R&B קצר ואוורירי - מהסוג שתמיד גודל עלי בסופו של דבר. הביצוע שלה כאן נפלא וההפקה של טימבה אוורירית ונעימה.
זה סוגשל קטע מעבר, גם מבחינת האורך שלו וגם מבחינת התפקיד שהוא משחק באלבום.

Fall To Grace

New member

פילר לחלוטין.1 ממש כמו Sex For Breakfast של כריסטינה.
ולא הוכרז כקטע מעבר אבל עדיין גם קטע מעבר צריך לדעת לעשות!
גם משת"פ עם טימבה (ואפילו שהוא מפיק חלש בשנים האחרונות) זה מאכזב.

Ultraviolence

New member

התחלתי להתרגל לעניין שהיא הכניסה לאלבום שלה קאבר ובעצם לא שינתה כלום - עשתה סוג של קריוקי.
למזלה השיר מתאים כמו כפפה לכיוון האיטי והאדג'י שבחרה ל''אנטי'' והביצוע סקסי בטירוף. משיאי האלבום

Fall To Grace

New member

היה אמור להיות היציאה של האלבום אבל גם פה מדובר באכזבה.
זה השיר הכי טוב באלבום ללא עוררין מבחינת מילים-לחן-הפקה, בגלל שהוא קאבר (וההפקה באמת יפה ועשירה והעין שלי באמת צריכה להכיר את Tame Impala) אבל אם זה קריוקי - אז גם קריוקי צריך לדעת, אני מרגיש פה שריהאנה נבלעת בין ההפקה\ נשמעת מטושטשת ולא מספיק מובלת.
&nbsp
התוצאה יפה אבל כרגע הן התחושות שלי.
&nbsp

Ultraviolence

New member
וחצי

בלדת גיטרות קולדפליי-ish. נעים וזורם אבל בהחלט קטע חלש יותר באלבום עם סאונד יותר שפיצי ופחות חלבי.

Fall To Grace

New member

פילר 2.
&nbsp
עכשיו שמעתי שוב והוא נשמע יותר יפה אבל עדיין מרגיש לי כמו שיר אבוד מאירוויזיון 2010. לא מספיק ברמה של ריהאנה.
&nbsp

Ultraviolence

New member

בלדת סול סטייל פלומה פיית' (חפרנו על זה
). ביצוע מדהים של ריהאנה ובכללי קטע מגניב שעדיין לא שמענו מסוגו ברפרטואר שלה, שכיף שמגיע מכיוונה. עוד פנינה.

Fall To Grace

New member

גם קצת קצר מדי אבל ניחא.

&nbsp
מבחינתי הוא וHigher זה שיר אחד. ה-יציאה של האלבום. באמת כיוון חדש שלא שמענו ממנה (ואני עוד בשמיעות ראשונות חשבתי שלא מתאים לה)
ההגשה הכנה והוריסטלית שלה הופכת אותו למה שהוא. וHigher מסיים אותו בקול תרועה גדול.
&nbsp

Ultraviolence

New member
וחצי

זה אמנם קצר במיוחד (2 דקות) אבל קולע ומדויק. ביצוע משכנע.
עוד ניסיון של ריהאנה עם מוזיקת נשמה. נהדר ושורט את הלב.

Fall To Grace

New member

מבחינתי הוא וHigher זה שיר אחד. ה-יציאה של האלבום. באמת כיוון חדש שלא שמענו ממנה (ואני עוד בשמיעות ראשונות חשבתי שלא מתאים לה)
ההגשה הכנה והוריסטלית שלה הופכת אותו למה שהוא. וHigher מסיים אותו בקול תרועה גדול.

למעלה