שרשור צהריים
היום ה-64 ב

dalan

New member
נראה לי שאביחי עבר את שי חי במס' המסוקים!! יש !!

חה חה אביחי המנופח תיכנן מראש את הצפת המסוקים המרחפים מעל בית האח כדי שכולם יקנאו ויחשבו כמה הוא נהדר ואהוב בחוץ. למרות שניסיתי וחשבתי לא מצאתי בו תכונות מושכות או טובות במיוחד כדי לזכות באח. הדבר היחיד שהוא גם כל הזמן דואג להבליט זה העיוורון שלו. הוא באמת מסכן. שלא נדע מצרה כזאת. אבל הוא הופך את הנכות לכלי במשחק כדי להשיג ניצחון ומצד שני צועק כל הזמן שהוא לא מתבכיין ולא מבליט את זה.

GM1988

Well-known member
גם אם הוא יקבל שני מסוקים ביום הוא לא תורם לעלילה!!

הוא משעמםםםם תחת!
אני אפילו לא יודע על מה הוא מדבר בשבועיים האחרונים מרוב שהוא על מיוט אצלי ואני לא טורח להשלים את השיחות שלו.
הוא פשוט לא מעניין בשיט!

toly7

New member
רינוש איפה הוא ואיפה שי חי המלך פחחחחחחחחחחחחח

GM1988

Well-known member
אני רוצה להבין עד עכשיו המסוקים לאביחי היו מחברים וקרובי משפ

משפחה?

כי אם זה מאוהדים אני באמת לא מצליח להבין על מה האהדה אליו?
מה זה כל העניין הזה סביבו... כתבה בהארץ או מעריב או אנארף...
על מה ולמה זוכה הדייר הכי משעמם וחסר עלילה בתכנית כזו אהדה כלפיו...
חוץ מלהפליץ, לדבר למצלמות ולספר איזה גאון הוא, הוא לא באמת עושה שם משהו מעבר שיכול לגרום למישהו להתחבר אליו.

dalan

New member
מה פתאום המסוקים של אביחי מהמשפחה?! רק לשני זה מהמשפחה !!!

הרי לטענתו של אביחי רק לשני המשפחה צועקת. רק לשני המשפחה שולחת מסוקים. לו ולמעיין הכל זה רק מהמעריצים (עאלק) שבחוץ חה חה חה.
רק לקרוא את מה שאבא של מעיין כותב או אומר לגבי הבת שלו ורצונו בזכייתה כבר מסביר שהם = המשפחה שלה, יעשו הכל כולל צעקות ומסוקים. אבל בסוף אביחי יגיד שרק לשני כשצועקים לה או שולחים לה מסוק זה מהמשפחה בסך הכל ! חה !

olam1

New member
מקווה שעונה הבאה יעשו בית עם גג

חלאס כמה אפשר עם המסוקים האלה.. יוצרים אצל הדיירים אשליה מי חזק ומי חלש.. מי שיש למשפחה שלו כסף מעלה 200 מסוקים עם מסרים.. ולהפקה בכלל לא אכפת..

הגיע הזמן...לשלוח.. מסוק..לשמוליק..

הודח או...לא הודח...
הוא לא הורגש כשהיה בנמצא...

שיעודדו אותו..
הוא..
יראה ...
ואם כוכב תתעלף.... גם ככה היא בבית..
איבוד הכרה.. ישר על הספה..

שמוליק שלנו תהיה חזק..
גם בבית..שלך..
אוהבים..ןתומכים..
"זכויות הגבר...במשפחה"..