שרשור צהריים
היום ה-48 ב

רינה 157

Active member
נכון. היא בהתחלה התקרבה אליהן מתוך אינטרס אישי

וכהשיגה את ישראל העיפה אותן בבעיטה. אנחנו הבחנו בזה דרך המסך ולמרידה ותמי מירב וסימה לקח קצת זמן לעלות עליה וכהבינו מיהי הטיפוס התרחקו ממנה.
אני משערת שזה קורה לה גם בחיים האמיתיים כי טיפוס נשאר טיפוס.

Acoustic 3

New member
היא ואליאב דברו על האנשים בחיים שלה.. היא דברה על המשפחה

ואני חושב שהיא גם אמרה על חברים. אבל אני לא בטוח.
הם דברו על הלימודים ואליאב שאל על האנשים בלימודים והיא דברה על המרצים ועל הדיקן. הוא שאל על החברים מהלימודים והיא התעלמה מזה.
&nbsp
היא אדם בלתי נסבל ואינטרסנט. קשה שלא לשים לב לזה וקשה להתחבר עם אדם כזה..

queenjane

New member
יש לי חשד שהיא קנתה עוקבים כי בתחילת העונה היו מעט תמונות מע

מעט לייקים ומלא עוקבים וככה היתה מועמדת לרשימה של בלייזר לנשים הכי חמות באינסטגרם
אי אפשר להגיע לכמות של מגי בלי לעשות משהו מיוחד נגיד מריה עם תמונות ממש פרובקטיביות

magicPump

New member
אני לא חושב שהיא קנתה

אני לא כזה מבין באינסטגרם, אבל לא כל עוקב עושה לייק. ואגב יש לה הרבה תמונונת של הלבשה תחתונה. היא נכנסה עם 40 לף זאת אומרת ש20 אלף אנשים התחילו לעקוב אחריה. לא חושב שהיא קנתה את זה למרות שהיא שנואה. רוב העוקבים זה נערות או גברים חרמנים ( בלי להעליב) אבל אני ספציפית עשיתי עוקב כי אני אוהד/מעריץ/איך שלא תקראו לזה.

queenjane

New member
לדעתי קנתה היא עשתה כול כדי להיות מפורסמת אמרה בבית שהיא לא

מוכנה לדגמן אבל בפועל רואים שניסתה למרות שהיא גמדה
הייתה במערכת יחסים עם ניקיטה שהוא מוכר בתור החייל שהעביר חוק בכנסת והציעו לו כבר באח הגדול הקודם להיכנס
היא חיפשה את הפירסום היא רצתה הכרה ומחמאות לכמה שהיא יפה ומוצלחת אז אין לי ספק שקנתה כי למריה לקח הרבה שנים לבנות תא האינסטגרם שלה והיא משקיעה ממש בתמונות מאוד סקסיות

עומרי אמר לה שאמרו לו לפני הכניסה לבית לקנות לייקים. רמז דק.

או ידיעה עמוקה. בטח חקר עליה לפני שנכנס הביתה. הרי היא היתה מטרה מועדפת של הדיירים החדשים. הם נכנסו גם כדי להכנס בה
&nbsp

Psy Bear

Well-known member
היחס בין כמות העוקבים לכמות הלייקים הוא בדרך כלל

דרך טובה לדעת אם העוקבים קנויים.
&nbsp
אם יש 100 אלף עוקבים, וכל פוסט מקבל 4 לייקים, די בטוח שהם קנויים.

למעלה