שרשור צהריים
היום ה59 ב

hericane

New member
רק בת זוג אחת יש שם - שלו

והתיאור של קופת חולים הכללית (אותה קופת חולים שמורידה תמונות נשים מהפרסומות שלה) הוא תיאור מדויק של היחסים שלהם.
&nbsp
&nbsp

CyberP

New member
רשימה הזויה וסובייקטיבית לחלוטין... מה שהכי קורע בה

"איך תדעי שאת יוצאת עם גבר אלים?"
"אם הוא:
...
אלים."
&nbsp
גאוני.

לאור זאת, תני מוזמנת לעזוב אותו ולעלות במדרגות

יש גברים כאלה. זה נכון. אבל איפה האישה?
אין לה מחשבה? אין לה מוח שהוא רק שלה?
האם אישה צריכה לקרוא כתבה כזאת כדי לדעת שהיא לא צריכה להיות בקשר כזה?
ישנה איזו נטיה בלתי מוסברת להאשים את הגבר בהכל ולהציג את האישה כקורבן
אומלל של גבר אכזר. אני לא מקבלת את זה. אם אישה היא חכמה, חזקה, דעתנית,
אז אין לה שום סיבה להישאר עם גבר כזה אפילו לא יום אחד.
בינתיים, העובדות בשטח מראות בדיוק ההיפך.
תני שולטת ללא עוררין בשי. היא כל הזמן עושה לו שיחות בירור. ישיבות. מועצות.
מעלה בפניו כל פעם מחדש את כל מסכת תלאותיה שהביאו אותה עד הלום.
לא מוותרת לו בשיט על כלום. הוא נאלץ להיכנע לכל אלה שהיא אוהבת. נאלץ לקבל את כל אלה שהיא חושבת שהוא צריך לקבל ובינתיים היא זאת שמראה סימנים של אישה מתעללת ולא גבר מתעלל.
לצערי, את רואה את כל מערכת היחסים שלהם בבית בצורה הפוכה לגמרי ממה שהיא באמת.
ואם נניח והמצב היה בדיוק כמו שאת מתארת, אז הרי טניה מזמן הייתה צריכה לקחת את המזוודה שלה ולעלות במדרגות הבייתה. הרי היא חכמה לא?
היא לא עושה זאת מהסיבה הפשוטה. היא זאת שאוהבת אותו אהבה עזה כמוות.
היא זאת שעושה לו חיזור גורלי. היא זאת ששולטת בו ללא עוררין, והיא זאת שתוריד אותו במשחק הזה ביגון שאולה.
לא יודעת איך ייראו חייהם בחוץ. אולי חייהם יהיו רק דבש וקינמון כי היא תקבל כל מה שתרצה מבחינה כלכלית, אישית, וחברתית. אבל בבית, אין ספק שהוא זה
שמושפל כרגע בזכותה ובגללה.

מסכימה, לה יש אולי ספטום, אבל היא מובילה אותו מהאף

והשיטה שלה היא פאסיב אגרסיב לפי הפרוטוקולים של זקני פולניה.

אבל במקרה הספציפי של תני שי חי

ההגדרות האלו מתחלקות שווה בשווה בין שניהם.

הוא אדם קיצוני, יש לו התקפי כעס והוא יוצא מפרופורציה (כמו שראינו בחדר המתים).
אבל היא זו שקנאית, שמגבילה, שמנסה לחנך ולשנות אותו.

בעיני שניהם מנסים לשלוט זה בזה, תני מצליחה יותר, הרבה יותר. קחי בחשבון שהוא נכנס לתוכנית כציפור דרור, ב"יחסים פתוחים", ופתאום הוא הולך להציע לתני נישואים ואסור לו אפילו לדבר עם בחורות אחרות בלי רשותה.

שי חי גם מחליק לתני דברים שמרגיזים אותו באחרים - כמו קנאה למשל (הוא הרי ביקר את שי מיקה על כך שהיא קנאית כשהעמיד אותה להדחה) או צביעות.

hericane

New member
שניהם מגבילים

התקפת הזעם שלו בחדר המתים נבעה מכך שהיא לא סרה להוראותיו בנוגע לאור - וביקשה חביתה.
&nbsp
אני מסכימה לגמרי שמדובר במערכת יחסים בעייתית מצד שני הכיוונים אבל הרשי לי לצטט אימרה מתורגמת מערבית -
&nbsp
כשאבן נופלת על כד - הכד נשבר, כשכד נופל על אבן - הכד נשבר.
&nbsp
אני לא חושבת שאפשר לעזור לתני כל עוד לא נפל לה האסימון והיא לא מחפשת עזרה בכוחות עצמה, גם אם היא טועה.
&nbsp
להאשים אותה בהתנהגות שלו, מצד שני - זה גם ממש לא לעניין.

Pachulii

Well-known member
תני שוב מתבאסת שלא רשמו אותה גם על המסוק

עם כמה שאני לא אוהבת אותה, אני יכולה להבין את הבאסה. היא סגורה שם בבית והיא לא יודעת מה חושבים עליה בחוץ. פעם אחרי פעם שי מקבל תמיכה מחברים משותפים והיא לא...... זה קשה. היא מתחילה להבין שמשהו לא בסדר כנראה, שלא אוהבים אותה.
לא מצב כיף. וזה לא משנה שאני לא אוהבת אותה, אני מרחמת עליה קצת.

לא מרחם בכלל. עם כל הדארבות בחי

היא ראויה להרבה פחות ומודעת לכך. אחרת למה שבת 23 תצא עם בן 33 גרוש + 2 עם עבר רצוף בבגידות וכו'? היא פחות איכותית ממנו בהרבה, וזו חלק מהסיבה שמיהרה להכנס לבית. לא שזה יעזור - חי יעיף אותה ברגע שלא תוכל להוציא עליו כביסה מלוכלכת למשמע אלפי צופים וברגע שיבין שלסיים את הקשר לא יצייר אותו בתור זה ששבר לב צעירה "תמימה."

ayla5

New member
אני לא מרחמת עליה , תשמעו אותה .....עכשיו אשה קנאית

למעלה