שרשור צהריים
היום ה72 ב

בוייאקה מאן

Well-known member
לא נראה לי

במיוחד ששבוע שעבר שני הכי התבאסה שדן נשאר
ושהיא גם רמזה לשם לעמיד את דן

ליפ2

New member
הוא גם לא פירגן לה על עומר כבר אמר כמה פעמים שהוא

רוצה להזהיר אותו ...אם היא כבר לא מעניינת אותו אז שישחרר ויפסיק לדבר עליה כל היום

ועוד11

New member
שמתי לב שבמשחקי האח הוא תמיד משלב שאלות על

מקרים שלמישהו שלא צמוד לחדשות או לצד הטלויזיה, זה תמיד נשמע מופך.
כמו, קוף ברח מהספארי ו...שזה היה נכון.
טקס האוסקר והטעות, ועוד כל מיני מצבים הזויים.
מאחר ובבית האח לא משקיעים מחשבה באשר לאופי השאלות והקוו המקשר באשר לחיוב אי סבירות המצבים, זו הסיבה שרובם נכשלים בנושא התשובות הנכונות.
שהריי אם האח שואל את השאלות ההזויות יש סיבה לכך. הוא הרי לא שואל לגביי שאלות לוגיות, אלא שאלות הסתברות. וכאן אסור לנחש. צריך לומר את התשובה כן, כי סתם השאלה לא נשאלת, כנראה זה אירע.

בצדק? היא כנראה לא מבינה כמה עדן כועסת עליה

כמה אין לה שם באמת חברים

הייתי בטוחה שהיא קצת יותר חדה מזה
זה מתחיל להיות מוזר

חjuspa

New member
בתחומים האלה שני רחוקה מאוד מלהיות חדה

יש לה חוסר מודעות חברתי רציני.
המצחיק שגם מעריציה התעקשו להאמין בזמנו ששם ועדן באמת אוהבים אותה וחברים שלה. אף פעם לא הבנתי איך אפשר להאמין לתפנית הפתאומית, המלאכותית והשקופה כ"כ של שם, שתיעב אותה מהרגע הראשון, ושל עדן המושפעת ממילא, שמה לה ולסגנון הזה של שני בכלל.

אני מניחה שזה מה שגם נוגע ללב אצלה, לא רק העובדה שהיא לא "אהיבה", אלא השילוב של זה עם חוסר המודעות בנושא.

lady34

New member
הבטחתי לעצמי.. לא לומר מילה בעניין מעיין-אביחי. אבל זה

מדגדג לי באצבעות...

עד מתי הסאגה הזו תמשך?

בימים הכי קרובים שלהם אבר... אמא שלו הטילה פצצת אטום ואז הבינה שעשתה טעות.. מר מדי, מאוחר מדי.

הטעות הכי גדולה של אביחי בתוכנית היתה לפעול נגד אינסטינקטים שלו.

lady34

New member
אין לי תשובה לשאלה שלך בחיי. משהו חייב לזוז שם בצורה קיצונית

לכאן או לכאן.

זה מתחיל לעייף אותי...

nicknick28

New member
דווקא אביחי לגמרי הולך עם האינסטינקטים שלו

כל הצעקות,המסוקים,אמא שלו היחס האמביוולנטי ממעיין.....כל זה והוא עדיין בוחר להתמסר אליה? אם זה לא להקשיב חאינסטינקטים וללכת עם הלב שלך אז אני לא יודעת מה כן.
&nbsp
אביחי בוחר להיות שם,הוא כבר לא עיוור למציאות,יודע שהקשר הזה כרוך בקונפליקטים ,בהתנגדויות,ברגעים טובים ורגעים פחות טובים. הוא מבין שזה לא גן של שושנים כמו שחשב בהתחלה.
הוא הולך עם הלב שלו בידיעה שהוא עלול להפגע וזה מקסים בעיניי.
וזאת הבחירה שלו.
&nbsp

nicknick28

New member
אני דווקא אוהבת את זה ששני מעמידה את אביחי כל פעם במקומה

ככה הוא כל פעם ניצל וחוזר שוב לבית ,גם מקבל ביטחון וגם מגיע לגמר בזכות וכי הקהל השאיר אותו ולא כי הוא במקרה לא עמד להדחה או כי ניצל במשחקי האח. ככה הוא יגיע לגמור בזכות אהבת הקהל ומגיע לו ולא כי היה לו מזל.
&nbsp
ומה נסגר עם שני ומשחקי האח,מתחיל להיות חשוד בעיני שהיא מנצחת פעם 3 ברצף. אולי היא לא חזקה כמו שנדמה והאח לא רוצה שתעמוד להדחה...או שאולי האח רוצה את אביחי תמיד בפנים כי יודע שזה מביא אסמסים ומי יכניס אותו אם לא שני?
&nbsp
בכל מקרה שני סיכנה אומנם את אנסטסיה יותר אבל לא היה לה הרבה אופציות לבחירה. זה לא היה יותר מדי בידיים שלה העובדה שאנסטסיה בסכנה...זאת הייתה האופציה היחידה שאולי תסכן מעט את אורנה.
&nbsp

rachela8

New member
זה ששני מעמידה אותו זה רק כבד ומעריצים אבל לאביחי אין

פחד יודע שיחזור ומעיין אורזת לו אז הכל טוב,למעריצים כל שבוע להצביע אולי בעיה

ניצנץ63

Well-known member
שאלה לגבי שני ומעיין. למה התומכים של שני לא צועקים לה שמעיין

צבועה איתה ומעמידה אותה להדחה? (אין לי ספק שהיא עשתה זאת שוב גם אתמול). זה נורא עצוב לראות את שני תמימה לגבי מעיין. גם אתמול בלילה היא דיברה עליה מאד יפה עם עומר, ואמרה שלא מגיע לה להיות בחבורה כל כך ירודה כמו שהיא נמצאת ושהיא נשמה טובה. שני לא מודעת בכלל לכך שמעיין שחקנית לא קטנה, מחושבת לא מעט וצבועה איתה ברמות.

למה לדעתכם אף אחד מתומכי שני לא צעק לה את זה עדיין?
נראה כאילו הפקירו אותה כבר כמה שבועות, גם כשהיה צריך לעזור לשם כדי להעיף את אורנה וגם עכשיו...

(אני גרה רחוק משם, אחרת הייתי שמחה ללכת בעצמי).

למעלה