שרשור צהריים
היום ה-16 ב

queenjane

New member
מסכנה שמס אני מזדהה כצמחונית תמיד כשיש משהו צמחוני בשבילי או

דיי אוכלים לי בארועים את הכול
זה לא נעים להעיר לאנשים על אוכל וזה לא שנגווע ברעב אבל זה מבעס מאוד שאנשים לא מתחשבים

פתחתי 26 הרגע, מירב עושה מניקיור ליד סיר אוכל, כאילו...

איחס. ולידה "ליידי דיאנה" הרי זו סימה שזכתה בדונה אידיאלה דה לה שמאטע -ולא מעירה לה. היתה צריכה לככב בסדרה אחרת: אסונות מפלסטיק. לא יאומן, שבועיים ואף אחד לא מעניין אותי. עדיין

ranvio

New member
אורלי ״ אני הולכת לעשן ואחר כך נעשה אימון״ דוגמא ומופת לבריא

בוייאקה מאן

Well-known member
כבר לא

רצו להחליף אותו
ועכשיו בזמן שהאו מקבל בראש על הזוויות שהוא בוחר
תקוע לנו את המצלמה על אורלי ואליאב
הם השומרי מסך של העונה

מכורה וחבל

Well-known member
הודעה שכתבתי לגיא לרר מהצנרת...

היי גיא, אחרי הרבה נסיונות להגיע למישהו מהפקת האח הגדול, וללא הצלחה יתרה, אני אשמח מאוד מאוד אם תעביר את המסר עבורנו, מכורי האח הגדול - בכל העונות היינו יכולים לצפות במתרחש בבית בלייב באינטרנט בזמן השידור המרכזי ובזמן שבו ערוץ 26 היה נסגר עד כחצי שעה אחרי השידור המרכזי. העונה זה נלקח מאיתנו. זה הורס את כל חווית הצפייה וזה לא הוגן להרע לנו את התנאים. בעונות הקודמות היינו יכולים להחזיר אחורה את הזמן 24 שעות. השנה אין אפשרות, במקסימום קיבלנו שעתיים רק אם אתה צופה בלייב של היוטיוב. ואני שואלת? למה להרע את התנאים? לא אמורים להיות יותר טובים? להשתפר? אשמח מאוד מאוד אם תעביר את זה למקורבים שלך בהפקה, שלפחות יהיה דיון על זה. בתודה מראש וחג שבועות שמח. .
אולי תכתבו גם אתם?
כתבתי לו הודעה פרטית בפייסבוק של הצנרת

זה נכון שבאינטרנט כתוב שלירז רק בת 23?

או שזו טעות?

לירז אסייג היא בת 23 מפתח תקווה, דוגמנית של מידות גדולות. לירז טוענת שלמרות הכל היא מאוד אוהבת את עצמה, ומאוד אוהבת איך שהיא נראית “העטיפה שקבלתי היא מתנה”.

לירז מוזרה.. מה זה הספורט הזה שהיא עושה?

שמישהו יגיד לה שללכת עם משקולות בידיים זה לא פעילות גופנית,
שלפחות תקח דוגמא מאורלי, זה המינימום...

למעלה