שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

אוריני3

New member
מה את מתפלאת, כנסי לפייסבוק ותראי מה קורה.

כנסי לאינסטגרם של מגי. איזה קללות, איומים,והאשמות.
אנשים בזהות אנונימית וזהות גלויה, מכנים אותה בשמות נוראיים, מאיימים עליה וכותבים שם דברים איומים. באינסטגרם שלה שהפכה לפרטי. בהתחלה היא מחקה אבל אין שליטה על זה.
הכי מוזר ש עריצות של מעיין מהעונה הקודמת ושל אורנה כותבים לה דברים איומים שאורנה ומעיין עצמן התלוננו על אלימות ברשת.
אגב, גם כאן זה קורה בקטנה והיה הופך לגרוע יותר לולא המנהלות הנפלאות שפה שבאמת מנסות לעשות את המקום לנעים יותר ובאמת להעברת דיעות ומחשבות לגבי דיירי הבית והקורה בו.
לא תמיד זה מצליח ועדיין מתפלקות הודעות משמיצות וכינוייים לדיירים אבל הרוב מדלג על זה ומנהל שיח.
אלימות ברשת גרועה כמעט כמו אלימות בחיים, ורק חסר שיום אחד מישהו ישתגע ויישם את זה.

webguy

New member
המנהלות בפייס של מגי עשו אותו דבר למי שהיה נגד מגי !!

אגב מגי נעלמה גם מערוץ 13 השמועות אומרות שלהפקה נמאס מההתנחלות של מגי ופשוט החליטו למחוק אותה ....

לני39

New member
ברגע שאני רואה שזאת כתבה של מיקי לוין

אני מדפדפת, לא סובלת את הכתיבה שלה ואת הדעות שלה

webguy

New member
לא

מיקי לוין כותבת מה שהיא רואה בערוץ 13 גם אם זה לא המציאות הנכונה .
היא לא עתונאית חוקרת ! היא תכתוב על דברים בניגוד למה שנאמר בערוץ 13 אם ישלחו לה סרטונים בנושא שרוצים להעלות אותו .
וזה מה שקורה במציאות אנשים כל אחד מהמניעים שלו שולח לה סרטונים תמונותמידע וכדומה והיא מעלה לפי השקולים שלה מבלי לסכן עצמה בתביעה משפטית .
את השמועה על סימה כולם יודעים ואף אחד רציני לא יעיז לפרסם כי זה הסתכנות בתביעה בטוחה .

nicknick28

New member
אביבית עושה לי פלאשבק ללירז כשהיא מבשלת ככה

רוצה ללכת עם הכל בחוץ.זכותך.
אבל למה במטבח מעל סירים ובישולים צריך לראות את החזה והישבן שלה במלוא תפארתם.
יש זמן ועת לכל דבר....

אני יגיד לך איך קשור מנקודת מבטי

ידוע שהרבה נוער צופה ומתחבר בשעות האלו , הורים שאין להם שליטה לכן לדעתי לא ראוי לשידור במיוחד בשעות אלו של היום

Acoustic 3

New member
סבבה אז זה קשור לצניעות. אני לא אוהב שמתערבים לנשים מה ללבוש

אבל סבבה, הבנתי, זה קשור לצניעות. אני לא מבין איך זה קשור לבישולים?
&nbsp
למה חוסר צניעות בסלון זה סבבה אבל במטבח צריך להתחסד?
&nbsp
מילא, הגברים שמבשלים בלי חולצה ומשילים תאי עור קטנים לתוך הסיר.
אבל מה קשור עכשיו למחשוף של תחת לבישולים. לא ברור לי מה הקטע.

nicknick28

New member
אני אנסה להסביר במילים אחרות

פחות ממקום של הצניעות ,שתתלבש סקסי וחשוף וצמוד ומפתה ככל שהיא רוצה ואוהבת.
יותר ממקום של פחות אסתטי בעיניי לראות איבריי גוף אינטימיים חשופים כמו חזה וישבן באסוציאציה של אוכל ובישול.

nicknick28

New member
לא יודעת, הרגשה אישית

בכללי, אני פחות אוהבת לבוש בו האיברים האינטימיים בחוץ . בעיני יש ללכת עם מיני או עם מחשוף ויש להגיש את כל החזה כפי שהוא לתצוגה.
אבל זה כבר עניין של טעם אישי ואם היא רוצה ללכת ערומה בבריכה או ברחוב או ברחבי הבית זכותה. גם לירז, לא הטריד אותי איך שהיא הולכת, הטריד אותי לראות אותה מבשלת ומתכופפת שכל הישבן שלה לעיני המצלמה.
&nbsp
למרות שגם זה שאלה בעיניי מה קורה שיש התנגשות בין הזכות להתלבש כמה חשוף שרוצים לבין לכבד את זה שגם זכותו של אדם ,סליחה על ההתבטאות - שלא ישימו לו תחת וציצי חשופים לחלוטין מול הפרצוף.
אני גם לא אוהבת גברים שמבשלים במטבח עם הספידו הצמודים שלהם .

Acoustic 3

New member
אני ממש נגעל מגברים שמבשלים בלי חולצה, וכל פלג גופם העליון

מעל הסיר ומשילים לתוכו זקיקים של תאי עור ושיער.
אפילו כשאני אוכל, לבד בבית, אני עושה זאת לבוש.
&nbsp
ובכל זאת, אביבית כן היתה לבושה.. אני אולי לא אוהב את ההופעה שלה, אבל היא היתה לבושה - ובטוח יותר לבושה מכל הגברים שמתהלכים במטבח כמו חוליגנים.
&nbsp
לכן לא הבנתי מה עניין שמיטה להר סיני.

nicknick28

New member
טוב כל אחד ומה שמפריע לו

יש כאלה שגם לא מבשלים בלי קוקו וכובע על השיער.
עניין העור החשוף פחות עובר לי בראש , אבל מובן למי שזה מפריע.
גבר בלי חולצה, אכן ראוי שישים על עצמו משהו במטבח. זה פחות צורם לי לעין כי לגבר, מה לעשות, אין שום איבר אינטימי שם, זה כמו לראות יד או רגל של בן אדם.

גונריל

New member
כנראה לא שמעו שהשפים לא באמת עירומים

יש כללי הגיינה במטבח והם רחוקים מלקיים אותם
כל הגופות החשופים השיער הלא אסוף והליקוקי סכו"ם מכלי מרכזי והחזרתם איכסססססס

Acoustic 3

New member
טוב ראיתי עכשיו איך אביבית לבושה וזה מוגזם בלי קשר למטבח

מודה גם שזה מאוד דומה לגברים שמבשלים בלי חולצה..

למעלה