שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

ועוד11

New member
האם אתה מתכוון ללילה המפורסם שבו רבו. שואלת כי אני לא רוצה

לענות על משהו שלא ראיתי.

תומר שקרן ומסלף דברים כל הזמן

אין ספק שצריכים לשדר את מה שהיה ולתת לנו להחליט בעצמנו. אבל להאמין לתומר אחרי איך שהוא הכחיש שתיאם הדחה נגד תמי ועוד שידרו להם שניה לפני את הקטע

אביבית יא מלכת עולם!,שתהיה לך שבת שלום ומבורכת,אל תתני לשתי.

המכשפות לקלקל לך את שמחת החיים והסיפורים משובבי הנפש והמוסר השכל שלך.

כמות הקנאה שיוצאת מעיניהן של סימה ומירב כלפייך היא כמו כמות הטחינה שנוזלת לדויד ביתן בסניף אקראי של "דבוש".

שתי קנאיות שלא ברא השטן במיוחד מירב שמשתמשת במניפולציות רגשיות כדי להשפיע על אליאב בעיקר. הפוסל במומו פסול,ולכן כל אמצעי רגשי שמירב נעזרת בו מראה רק על אופיה האמיתי והנלוז,מדברת על מדוע לא מגיע לאביבית ואדל מקום בגמר(מי שמך) ,לא רוצה שתכנס למטבח,מסתכלת רק עליה בנקיונות למרות שהרבה אחרים ואחרות שם לא מנקות כהוגן.

מירב מודאגת ובצדק. מקומה בגמר לא מובטח,ואם אתם שואלים אותי גם מה שהיא הגיעה אליו עד כה,הוא מעל ומעבר למה שמגיע לתת- אדם שכזו.

אביבית לעומת שתי הממורמרות מחייה את הבית ,בהופעתה,בסיפוריה המצחיקים,בחברותיות שלה,גנבה לך את הפוקוס מירב כמו שאת נוהגת להתמרמר,זה לא היה קשה כל כך,אתם לא מבינים כמה העונה שלכם היתה גרועה לפני שאביבית באה להציל לכם את הרייטינג.

אלי ,מושיקו לא משנה מי יודח בראשון,(תלוי הרבה בהאם האח יצנזר את הריב בין אלי לסימה ששם אף אחד ואחת לא יצאו טלית שכולה תכלת).

עדיין מחנה אביבית ישאר חזק,עם חייילי משמר המלכה-עמוס,ישראל,מושיקו,אלי/אדל /אליאב וגם רועי ומריה ותומר נמשכים יותר לאביבית ולחיות שלה מאשר למתות/מהלכות צמד הקוטריות סימה את מירב.

שתשארנה עם הלקק שלהן דניאל,שמתבאסת לאללה שחבורת הצעירים לא קיבלה אותה לשורותיה,מה לעשות על בחירות מוטעות משלמים. קצת צחוקים עם אדל ורואים דניאל אחרת,זה לא מאוחר עדיין דניאל ,כל מה שאת צריכה לעשות הוא להשתחוות בפני המלכה החדשה של הבית ושל קוסטנזה. קבלו את הדבר השמיימי הזה

פשוט לעצור את הנשימה ולהודות.

emmasky33

New member
איזה הזוי,

לך ירד מסימה בעקבות הימים האחרונים וליד ירד מאביבית.
מאוד חיבבתי אותה מחוץ לבית האח הגדול, היא תמיד נראתה פוזיטיבית ונעימה.
פתאום אתה מגלה דמות סכסכנית, שמשדלת אנשים להיות חברים שלה ע"י זה שהיא מרחיקה אותם מאחרים.
ואז פתאום קלטתי למה כל עם ישראל לועג לה- היא באמת גרוטסקית.
&nbsp
סימה בעיניי נשארה מלכה גם ברגעי השפל שלה.

מתאים לך לעבוד עכשיו עבור אביבית והסריסים שלה

עברת מסימה לאורלי ומאורלי לא זוכרת למי כי הפסקנו לעקוב ועכשיו עברת לאביבית עם התמונה שמאוד לא מחמיאה וגורמת לי לחשוב שכל הפוסט שלך זאת פארודיה לא מצחיקה במיוחד על האישה הזאת.

לא כתבתי משהו רע, ההיפך זאת מחמאה

אנחנו מכירים לא מהיום ולא מאתמול, מה זאת הרשמיות הזאת?

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אפשר רגע של רצינות ?

עד היום לא הערתי לך וליחפה כי הסקתי שזה מבוסס על הדדיות..שאתם בסבבה...
&nbsp
אם זה אכן מפריע - אתחיל להעיר.

הכל בסדר יחפה,אני מחבב מאוד את כתיבתך,פשוט המינון של העקיצות

קצת מעט צריך לרדת. די חיפשת אותי בימים האחרונים.תחזרי להודעותייך כלפי .
&nbsp
בכל אופן הכל טוב בינינו,ואין שום צורך להתנתק אחד מהשניה.יש רק הערכה מצידי כלפייך וחבל שנפסיק להגיב אחד לשניה.אנו לא בגנון.

ornass2

New member
בגלל שהיא מתהלכת בלבוש חושפני, הגברים מאפשרים

לה לנהל אותם.
רואים את זה גם בבית,
הם פשוט עושי דבריה.
בוא לכאן, שב לידי, תקח את זה,
תביא את זה, תגיד להוא/להיא........

Happy Name

New member
בקרב על הצ'ומי בבית לא כולן צריכות לרדת נמוך כמו אביבית

&nbsp
לא חדש שטקטיקות זולות עובדות על גברים
ולא כולן צריכות להשאב לאורגיית ההורמונים הקרקסית שלה
מסתבר שהיא יכולה לבלוע הכל אבל לא את האמת
סימה לא היחידה שמבינה מה היא עושה בשביל הכסף שהיא מקבלת מגברים
ואם אביבית מנפנפת ומתגאה בזה מה היא רוצה מסימה ... ?
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

אלינה75

New member
המזל הגדול של אביבית שהיא לא יכולה לרדת

נמוך יותר כי גם ככה היא בגובה ריצפה

למעלה