שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

יונתנסקי

Well-known member
כתבתי את זה לא פעם, ששיש מרחק (לא רק הבדל. מרחק)

עצום בין מה שהאנשים בבית חושבים על עצמם לבין מה שהם באמת.....

מה חשבה לעצמה ? שחמש צ'יקיטיטות קטנות ש מנקות לה שטיחים ומגהצות לה,
יהפכו אותה ללידי ?
החינוך להיות ליידי מתחיל בגיל של שארלוט. (זותי, הקטנה של ויליאם וקייט)

inbary1

New member
ועל זה נאמר, אפשר להוציא למיאמי את המרוקאית....

אבל אי אפשר להוציא את "המרוקאית" ממיאמי...
עם כל הכסף, המראה החיצוני, הגובה, היא בעצם אומללה, שלא עושה צעד בחיים בלי אישור מבעלה, אפילו עכשיו בגילה, התביישה שאבא שלה יראה אותה מעשנת. זה רק מראה כמה היא פרימיטיבית. כאילו שעישון שאחד ההורים רואה, זה יריקה בכבוד שלו...

אביבית מתלבשת כמו Zונה, בצורה פרובוקטיבית, עד לפעמים אני בתור אישה , בא לי לנער אותה, אבל זה לא עיניינו של אף אחד מה היא עושה בחדרי חדרים, ומה בחרה לעשות בחיים.

היא באופי שלה לא רעה כמו סימה, רק מתוסבכת, כמוהה. שכל אחת מהן, תיסבוך לכן או לכאן...
אני מעדיפה לקפה עם ציצקלך מול העינים, מאשר עם עינים רעות ועייפות החומר, ומראה אווטרי....
ובאותה נשימה אוסיף ואומר, שאם סימה ומירב יעמדו אחת מול השניה, אז ברור שאעדיף את סימה בבית מאשר את מירב.
כי סימה פועלת מתוך מניעים אמוציונליים, ומירב פעלת מתוך מניעים אסטרטגים.
היא נחש מתחת לקש, שלא לדבר שיוצא כבר מכל החורים הוורבליות הסרוחה שלה....

פלג ק

New member
בהבדל קטן: אני מעדיפה לקפה את הבריכה

ולגבי סוגיית העישון והאבא- זו הפרמיטיביות של האב.
&nbsp
וגם: בל נשכח את משבר גיל ה-40 על כל הורמוניו...

לא צריך להראות את הצד של אביבית

ומה היה הטריגר גם אם אביבית זרקה משהו מקומם, סימה ירתה בתת מקלע... כשסימה באה לברר בתוקפנות הדרך שאביבית בחרה להתנהל זה בשתיקה. סימה רק רדפה אחריה והטיחה והטיחה ואח"כ דרכה ושיפשפה... היא הייתה באטרף רצחני, להשפיל אותה. זה קרה מס' פעמים באתו ערב והיא לא הרפתה. היא הייתה צריכה להשלח לבדיקה ולהרגעה. התנודות בתגובות שלה מצחוק מטורף לצרחות ולפגיעה ולהרצאה כהיא מקשיבה אך ורק לעצמה, בלתי מתקבלות על הדעת. ולא יעזור לה הדיבור הצדקני שהיא אמא לבנות ואביבית היא אפס וקנאית ועלובה ואין לה קלאס. סימה מפחידה בתגובות שלה. אף אחד לא צריך להרגיש שהוא לא יכול להביע את דעתו ולזרוק משפט בלי לדעת איך תגיב. אליאב עצמו נפל קורבן להשתלחותה ואין שום תרוצים.

אני לא מצליחה להבין את עם ישראל

75% מצביעים בעד אביבית וזאת בגלל שהאח הראה באופן מגמתי רק את אביבית בוכה בחדר האח הגדול בכי קורע לב. יופי. אנחנו יודעים שעם ישראל הוא רחמן בן רחמן.
אותם המצביעים בדיוק העריצו הערצה ענקית את שי חי כשההוא בקול קר, קטל כל שבוע דייר אחר בצורה אכזרית לא פחות.
לכן זה נורא מוזר לי איך כל כך הרבה אנשים וביניהם אנשים ממש מהתקשורת
הפכו לצבועים במקום לעצור רגע ולהגיד לעצמם, אולי לא ראינו את כל התמונה,
אולי האח הגדול עושה עלינו סיבוב, וזאת באמת בעיה כאשר האח הגדול מראה
רבע ממה שהיה באמת והוא עורך את התמונה בדיוק כמו שהוא רוצה.
אז זה לא שסימה היא טלית שכולה תכלת,
יש לה מספיק שריטות משל עצמה,
אבל לקחת צד באופן כל כך מוחלט אחרי משדר של האח, כשברור לכולם שהוא ערוך ולא משקף את מה שהיה באמת, זה מעצבן מכעיס ומקומם.
מצד שני, האח הגדול לא הזהיר את אביבית על כי היא מטיחה בסימה דברים שהיא בדקה בהיותה בחוץ. בסופו של דבר, זאת היפוקרטיות מצד כל התומכים של אביבית, לבוא בטענות למישהי שחודשיים וחצי סגורה בבית ולתמוך במישהי שהגיעה מבחוץ, מצויידת בכל הידע שיכלה לצבור כנגד אחת הדיירות. פשוט צביעות במיטבה. אפשר להגיד גם סוג של עיוורון במודע. יש דברים שלא רוצים לראות ולא רוצים לדעת והעיקר שלא יפריעו לי כשאני חושב שאני צודק.

goldenn

New member
בא לי ממש לענות לך, אבל בגלל שאני אוהב את עמי, וזה

רק משחק, אז עדיף שאשמור על זכות השתיקה.
&nbsp

כותבת הכתבה סמדר שילוני גם מסתמכת על שקרים שנכתבו

בפייסבוק, אבל מה כבר אפשר לצפות מ -lie net

יונתנסקי

Well-known member
מה קשור עם ישראל, מה קשור שי חי....ואת יודעת שמעולם לא

אמרתי מילה לטובת אביבית מאז עונה 4 ועד היום..
אבל אני אגיד עכשיו:
אצל אביבית what you see is what you get

אצל סימה ? פחחחחחחח
זיקית משוגעת.

לואיזה77

New member
מנחם בן כינה את סימה ומירב : "מאפייה מאיימת".

יעל בר זוהר אמרה שעמדה לבכות אתמול ממה שסימה עשתה לאביבית.
כולם אמרו שהיה קשה לראות את זה, גם קובי מחט, ולקראת הסוף היה חייב לאזן קצת ( לפעמים העורכת לוחשת להם באוזן, כמו שראינו במקרה של מגי) ואז אמר שסימה יש לה ילדים ואביבית אמרה לה שהיא תגלה על העבר שלה... מה - ואביבית אין לה הורים ואחיות , אותה מותר להעליב ? ליהיא גרינר אמרה שאביבית אמרה את זה ,בגלל שסימה אמרה לה : שכברים שוכבים איתה והולכים.

ועוד משהו - אאם מותר לי, אל תהיו בחרדה נוראית כל כך בגלל סימה, סימה לא תודח.
מי שנראה לי שיצא ביום ראשון זה יהיה אלי.
גם יראו דווקא ביום ראשון לפני ההדחה, מה שקשור אליו והוא יודח.
אני עצמי לא משתתפת בהצבעות האלה. גם כמעט לא צופה היום . יותר מדי איכס על המסך.

goldenn

New member
לא ראית את החלק השני שבו הם נגעלו מאביבית

שאיימה להרוס את החיים של סימה.
ואז טילטיל גם הזכיר להם שאביבית מגיעה בפעם השנייה עם מידע
מבחוץ.
קובי מחט בכלל זרק הערה שלדעתו זה נגד החוקים.
&nbsp

למעלה