שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

יונתנסקי

Well-known member
בספר שופטים אהוד בן-גרא דוקר את מלך מואב בבטן

והקרביים שלו נשפכים.
עבדיו הרגישו שמשהו לא בסדר, כי ריח רע עלה מחדרו.
אז תודה רבה לסימה, אבל אני בורחת מסירחון,
לא התלהבתי מהקרביים שלה.

מרגוליקו

Well-known member
נאמר שם על מלך מואב " ויצא הפרשדונה"

&nbsp
מאחר ופרשדונה היא מילה יחידאית בכל המקרא התלבטו הפרשנים בפירוש שלה ולכן נתנו 2 פירושים.
&nbsp
1. ויצא הפרשדונה- נשפכו בני מעיו של עגלון החוצה ( עקב דקירתו של אהוד בן גרא בבטנו).
&nbsp
2. ויצא הפרשדונה - ויצא המסדרונה.
אהוד בן גרא ברח מעליית המקרה שם ישב עגלון להתקרר , אל המסדרון.
&nbsp
אז אחד בורח מסרחון ואחד בורח למסדרון.....
&nbsp
&nbsp

Lilo80

New member
סימה מתה על כל הדרמה הזאת

דניאל מנסה לעצור אותה והיא אומרת לה עזבי זה משעשע אותי

Happy Name

New member
אליאב. לא יפה לך לדבר! גש לברווז תיכף ומיד!

&nbsp
פויה
&nbsp
&nbsp
&nbsp

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אקזקלי...שיהיה על הברווז יעשה טיול וישתוק,עדיף לו.

חjuspa

New member
רצחו לי את סימה בעריכה

איך חתכו בגסות קטעים חשובים (הגוגל שאביבית ציינה במפורש, לא סתם שסימה מדברת על גוגל "במקרה").
אפילו המשהו השולי הזה שהיא חיקתה את אביבית, זה הרי היה בקונטקסט של דניאל שישבה שם, ושאביבית לא אוהבת את המימיקה שלה והעירה לה על זה. ומה הראו לנו? סתם סימה בהתקף טירוף נטול הקשרים ספציפיים ועוד מחקה את אביבוש סתם ככה

פשוט גועל נפש.

עם הגוגל או בלי סימה מפחידה, מעורערת זקוקה לטיפול...

סימה בהתקף טרוף בגלל שמרגישה שהקרקע נשמטת ממנה ולוקחים לה את הפוקוס כך גם חברתה מהשכונה מירב שחשבה שהיא על הסוס עד שנכנסו החדשים ואז נשלפו הסכינים. כל מי שישב עם אביבית נתפס כבוגד

MIC83

New member
איזו מנגינה נעימה שמים לאביבית... היא תפסה גם את האח

אוריני3

New member
אביבית הגיעה לשלושה ארבעה שבועות לעשות קצת אש באח

ולעורר את הבית, לטוב ולרע. הקטעים משעשעים שלה וגם בקטעים הרעים שלה היא יוצאת טוב כי היא דמות לריאליזטי. אם הדיירים לא באו לשחק את המשחק למליון אז האח הביא להם שחקנים אמיתיים שיידעו דיש על מה להלחם. הנה אליאב נפתח, מירב צורחת על חייה, סימה חוזרת לדרמות שנרגעו אחרי שמגי יצאה. כל הבית התעורר. מי מנקה, מי מבשל, מי ממלא אמבטיות. עד שהיא הגיעה לכולם לא הפריע כלום, אף אחד לא התלונן על כלום ולא העיר. אביבית התפוצצה בהתאם, כמו שסימה ביקשה ועל הדרך הוציאה את הבית מהתרדמת.

למעלה