שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

צריך להתלונן בתקשורת ובכל מקום נגד ההפקה

על עיוות של האירועים כפי שראינו אותם בזמן אמיתי. אלי חייב לעוף מהבית ומשפחתה של סימה צריכה להגיש תלונה. לצערי, לא ניתן לעשות שום דבר נגד האח הגדול כי זה המשחק שלו כל זמן שהוא שומר על החוקים של אנדמול. אביבית נכנסה לעשות בלאגן וזה בסדר, אבל אם האח לא מראה את התמונה האמיתית, זה לא בסדר. האח הגדול מפשל גם כשיש לו חומר גלם מעולה.

waspaloy

Member
"חסם את דרכה עד לכדי שהיא איבדה את ההכרה" ברצינות כאילו?

מה זה השטויות האלה?. ולמה לתת לאלי אזהרות? בקושי קילל מישהו בכלל וגם בריבים הכי קשים שלו הוא היה ממש מתון ובמיוחד עם דניאל הזאת.
"אלימות" זה רק אלימות פיזית והפורמט הזה בנוי על אלימות מילולית וקללות וריבים ואם יתחילו עכשיו לזרוק כל דייר על קללות הפורמט הזה של האח הגדול פשוט יהפוך למשעמם וחסר טעם ועדיף יהיה פשוט לסגור את בית האח הגדול כבר עכשיו כי אין טעם לצפות בסתם אנשים שאין ביניהם שום אינטרקציה מעניינת(וזה 90% ריבים ו10% זוגיות בבית האח הגדול) ורק עושים "משימות" מטופשות או שוכבים ומשתעממים על הספה או המיטה.

למה לתת אזהרות?

יענו 'תפוס כפי יכולתך'?
לעודד אלימות מילולית ואפילו קצת פיזית כדי שלא יהיה לך משעמם?
אפשר בהחלט ליצור תוכנית מעניינת עם ריבית וצעקות ולקיחת צד כזה או אחר,
הכל תלוי באח הגדול כיצד הוא עושה עליהם מניפולציות וכיצד הוא מפעיל אותם
וכיצד הוא גורר אותם לפעולה.
אבל כאשר מישהי באה מבחוץ מתוך כוונה מלאה ואני לא יודעת אם זה בידיעת האח
לפגוע במישהי אחרת, ואדם אחר בעל אופי אלים וגס רוח מבחינה מילולית,
גורם למישהי התמוטטות עצבים או התקף חרדה שיש לו תופעות פיזיולוגיות שיכולות להיות מסוכנות, אסור לזה לעבור בשקט, אחרת האח הגדול יהפוך לזירת אגרוף חופשי ותפוס כפי יכולתך ולא לזה התכוונו באנדמול.

waspaloy

Member
כל פעם שמישהו מקלל/צועק על מישהו זה "אלימות מילולית"

אם כבר מדברים על אלימות מילולית זה בהחלט מגדיר את מה שסימה עשתה לאביבית.
אז למה שאלי יעוף ולא סימה? אם סימה חוטפת "התמוטטות עצבים" מכמה צעקות אז אין לה מה לחפש במקום כמו האח הגדול.
סימה לא חטפה שום "התמוטטות עצבים" והיא פשוט עצבנית כמו כל אחד שנמצא בריב באח הגדול או בכלל. ואלי לא נהג באלימות פיזית כלפי אף אחד למרות כל התאוריות קונספירציה שיש פה על איך האח הגדול "מעלים" דברים או איך ש"סימה כמעט התעלפה כי אלי חסם לה את הדרך"...
&nbsp
האח הגדול צריך צעקות וריבים קשים ובלי זה פשוט לא יהיה עניין באח הגדול והדיירים יהפכו לסתם אנשים רגילים שמשתעממים להם "בפנאן".
&nbsp
&nbsp

קודם כל זה לא תיאוריה זה שאף אחד לא יודע מה קרה שם

לא אומר שלא קרה ונאמר ונעשה השאלה עדכמה זה חמור
מפי הזבל כימי אלי שלא יודע לשתוק ומגלב לכולם בהתלהבות מה עשה
זה שקוטעים את זה לא אומר שלא נשמעו חלקקי מילים פו ושם
2 תומר
3 מירב
4 מריה
זה נאסף גודל ענק , ומי שהתחיל את הכל היתה המצועוצת עם הניתוחים שהתחילה את זה אז אם את מתחילה משהו תילמדי לקבל את מה שיש לצד השני להגיד ואני יכולה רקלהגיד אני לא הייתיי סותמת את הפה על מה שאביבית אמרה לפני זה שהראו קמצוץ בשידור לא אומר שלא ראינו איך אביבית אמרה לה אני ארסק אותך ואת המשפחה שלך אז לא לרשום אלימות מילולית זה ממשלא היה אלימות מילולית זאת היתה האמת ואם אמת קשה להתמודד

waspaloy

Member
אם אף אחד לא באמת יודע אז זה באמת תאוריה

יש פה פרשנויות מאד מוזרות כמו שסימה התעלפה כי אלי חסם לה את הדרך או אלימות פיזית מצד אלי שהאח הגדול בחר "להסתיר" משום מה בזמן שגם בויכוחים הקשים שלו הוא היה מאד מתון והרבה יותר רגוע וממותן מאיך שסימה רבה.
דיי ברור שאנשים לוקחים כמה משפטים של דיירים ועושים מזה מה שבא להם.

אם אלי בעצמו אומר כמה ימים לפני

"אמרתי לה בת זונה שרמוטה -" למירב ואדל בבוקר ומודה שעשה את זה להוצאת הלחץ כשהפנה את זה לדניאל , -(ישהקלטה של הדברים כאן בפורום ) כשלפני החליט שהוא רוצה ממנה סטוץ שנאמר ע"י חלק מהדיירים
האיש מזלזל בכל אשה גם על מריה ראיתי שליחות ידים פו ושם , בלי שום קשר האיש התפרץ על סימה בויכוח קודם ואין שום ספק וזה לא קוספרציה השאלה מה ועד לאן הדברים הגיעו כי שמענו טוב שהדלת נשברה מדבריו שלו , וסימה בטח לא אלימה אומרת אמת בדרכה צעקות או לו הכל אמת וכמו שרשמתי יש בעיה להתמודד עם האמת

some1here4

New member
מקווה שיגיעו לגמר.. אבל כשהעריכה מוציאה את אביבית קורבן..

..קצת קשה להאמין

בוייאקה מאן

Well-known member
אני שונא את ההפקה הזאת

3 דיירות מדברות
אחת עם מיקרופון דלוק כמו שצריך
השניה עם מיקרופון בחצי ווליום
והשלישית עם מיקרופון מכובה
איפה ההגיון?

בוייאקה מאן

Well-known member
אם אני אתחיל לכתוב עכשיו את כל מה שאני שונא

בעוד 10 שרשורים עדין יהיו הודעות המשך
ואני אחסם משהו כמו 297247 פעמים תוך כדי

אבל זה הא' ב' בתוכנית טלוויזיה
מיקרופונים צריכים להיות באותה עוצמה
לא באותו ווליום במיקסר
אלא באותה עוצמה של output
שלא משנה כמה חלש מישהו מדבר הוא נשמע טוב כמו אחרים

Yalush2

New member

לפעמים נראה לי שהם עושים את זה בכוונה , אולי נתתי להם יותר מדיי קרדיט.

למעלה