שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

goldenn

New member
האמת? שוכחים מהר. זה הדבר הכי חיובי בבני אדם, כפי שהכול

מתפרץ, זה גם נשכח מאוד מהר.
&nbsp

לטיפוסים שהולכים לאח הגדול לא קשה כלום כי רובם

לא מודעים בכלל למה שקורה. אם היו מודעים, לא היו הולכים לטראש כזה

Ronit FL

New member
כל הקטע שהבנים עברו לאביבית

הוא בעיקר כי נחמד להם איתה.
מעבר לבישולים שלה, היא משעשעת בסיפורים שלרובנו נשמעים הזויים.
היא נחמדה ומצחקקת וקלילה, לא מטילה עליהם אימה ולא מאיימת עליהם שהם עזבו אותה...
היא פשוט כייפית וזו הסיבה שמי שאיתה, איתה.

Rain04

New member
מסכימה. זה מעבר לבישולים. היא פשוט זורמת וכיפית

ונוח להם בקירבתה ובצדק

ויקי 171

New member
זורמת אחללה מילה. אפשר לזרוק משפטים

שהם בגדר הטרדה והיא תצחקק. איזה כיףףף. לא.

Rain04

New member
את זה אני פחות אוהבת. אבל כאן אני יותר נגד הגברים

לאורך ההיסטוריה נשים למדו לצחקק נוכח המון מילים ומעשים מטרידים, כי ככה לימדו אותנו, להעביר, שזה בסדר, בגדר נורמה. בשנים האחרונות, מגמה זו משתנית וטוב שכך.לא תמיד לאישה יש את העוז להגיד בבירור: עד כאן סטופ.
&nbsp
גם מריה עברה הטרדות עם קוסטה השבוע במשימה,הוא שרק לה ולטש מבט כל מתי שראה אותה, ובכל זאת לא אמרה לו כלום, המשיכה לצחקק איתו ולחבק אותו.
&nbsp
בעולם מושלם, הייתי רוצה לראות את הנשים אומרות "סטופ, זה לא מקובל עליי" בפה מלא.

nicknick28

New member
אין ספק שמירב וסימה יכול להיות קשות

ואביבית לא משליטה עליהם פחד, לא צועקת ועושה דרמות.
זה לגיטימי שהבנים נהנים איתה ומסתובבים איתה...
אבל עצם זה שהם הגיעו למצב שהם הלכו לריב בשבילה עם מירב וסימה, שישר בחרו את הצד השני וזנחו חודשיים של קשר כאילו אין לו חשיבות. זה כבר עבודה אינטנסיבית של אביבית שדואגת יום יום ללחוש להם משפטי שנאה על סימה ומירב.
&nbsp
איך אפשר להסביר את אליאב,חודשיים לא אמר כלום על כלום, לא התערב בשום ריב, כולם חברים שלו
והנה הוא פתאום קם לזעוק את זעקתה של אביבית מול סימה.
ישראל , שמעיד על מירב כמישהי שחשובה לו בבית- הולך לריב איתה בגלל ויכוח שיש לה עם אביבית.
כוחה של הסתה מה שנקרא, שטיפת מוח. אביבית עובדת עליהם בשקט בשקט על מנת שיהיו חיילים לצידה בשעת הקרב. זה לא נחמדות כנחמדות, יש שם המון כוונה.

Rain04

New member
אליאב לא אוהב את סימה מההתחלה, לא קשור לאביבית

הוא מצא לו במשחק פירצה כדי להוציא רפש על סימה. זה היה כזה בזוי לחפש כזה תירוץ. היה לו נוח לקחת צד כי מעולם לא היה בצד של סימה. ברגע שמירב נכנסה גם לתמונה פה כבר היה לו קשה והבין שעשה טעות בהקשר של מירב בלבד.
&nbsp
האנטי שלו על סימה היה צריךלמצוא דרך החוצה ממזמן. היא הייתה טובה אליו ואהבה אותו וזו הייתה חברות חד צדדית.

flor77

New member
תירוץ עלוב ובזוי

באמת שהוא לא רק שפן הוא גם טיפש! אשכרה "נעלב" עבור אלי בגלל מה שסימה אמרה לו על המים

הצודקת11

Well-known member
זה מה שכתבתי...מאז שנכנסה אביבית הסיתה את רוהם על סימה

ומירב קלטה את זה....ישר שנכנסו ראינו שאביבית ואדל משכנעים את
מירב להתרחק מסימה ,וכתבנו על זה פה.

Lilo80

New member
משפטי שנאה לא היה גורם לאף אחד מהם להיות לטובתה

להיפך, הם רואים את הדרמה של סימה ומירב ומנגד אביבית עצובה ולא מתלהמת, זה מה שקנה אותם מה עוד שהיא חייכנית ונעימה אליהם

Lilo80

New member
אם מישהו חושב שסימה סיימה עם הדרמות והצעקות יתבדה מהר מאד

היא תמשיך להתקיף את אביבית או תמצא קורבן אחר,
היא פשוט לא יכולה בלי זה מחייה אותה

Ronit FL

New member
אליאב שתק כי אולי לא הרגיש נוח להעיר.

אולי שתק כי אך אחד לא ממש התייחס אליו מעבר להיותו המאמי הלאומי בבית?
אולי הוא פתח את הפה כי סימה הגיבה אליו בכעס?
אולי הוא לא מוכן שירימו עליו את הקול?
אני ממש לא חושבת שהוא פתח את הפה בעידודה ובגלל הסתה. אני לא חושבת שהוא כזה חסר עמוד שידרה.
ואולי כולם העזו לפתוח את הפה אחרי שאביבית הגיעה כי הם פחדו קודם? כי האחיות של סינדרלוש לא הכי חביבות למי שנכנס שלא בא להן טוב בעין.
הרעיון שזנחו אותן אחרי חודשיים חברות זהה לרעיון שלאביבית אסור להגיד מה שלהן מותר להגיד רק כי הן נשואות עם ילדים..

כדי שאביבית תמיד תישאר בפרונט היא קונה

את החברים שלה בבית ומחוצה לו בבישולים. היא לבד סיפרה שהיא מכינה להם כבד אווז סטייקים וכך מושכת אותם אליה אם זה סטרייטים או אוחצ׳ות כמו הגברים של בית האח. כל אח ואחד יכולים לעשות זאת כי הקונץ הוא לאהוב אותך ללא תמורה ואף אחד לא אוהב את אביבית ללא תמורה. אין לה אהבת חינם

לואיזה77

New member
ממש לא נכון

המסיתות הן מירב וסימה. נקודה.
אביבית לא מנעה מאף אחד להיות עם מירב וסימה.
מירב וסימה לקחו לשיחה אשנים וטפטפו נגד אביבית. במיוחד מירב.
בבכי מעושה וטפשי צרחה לאליאב : "אבל איפה אליאב שלי ? איפה אליאב שלי ?"
מה - הוא הבן שלה ?! היא קנתה אותו?!
אליאב הוא של עצמו, וכאשר ראה דברים מוגזמים שמירב עשתה, לטובתה - הלך להעיר לה. מותר לו להיות היכן שהוא רוצה. מצד אחד יש כאלה בפורום, שאמרו שהוא למל"ם וכדומה, אך כשהביע דעה ובנחרצות - משמיצים אותו ואומרים שהסיתו אותו.
קרוב לוודאי, אם היה בעד סימה ומירב , הנשים "הנערצות" ע"י כמה אנשיפ בפורום, אז היו משבחים אותו ומהללים אותו......

למעלה