שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

Happy Name

New member
הדיירים טפשים. היו צריכים לעשות עניין גדול מזה שנכנסו סלביות

&nbsp
הם לא מבינים את רמת הציניות בלרכב על גבם לצורך רייטינג
אם ההפקה לא הייתה מגמתית בעריכת ריב סימה אביבית אולי הייתי חושבת שהמשחק לא מכור
אבל החד צדדיות בתוכנית ששודרה מבהירה חד משמעית ש'אדל אביבית' זה לא רק תעלול רייטינג זה קיום הצד שלהם בחוזה חתום עם אביבית בהתאם למה שנקבע בין הצדדים
אם העיוות לא יתוקן בתוכנית הבאה סימה צריכה לתבוע את ההפקה על הניצול אותה תוך המניעת עובדות והטייה לצורך שמירה ומימוש החוזה שלהם עם אביבית
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

toly7

New member
תקשיבי לי טוב אם אני דיירת בבית האח ולפתע צונחים לי בסלון

סלבס ולא רק זה כי אם מנטורים ובייביסיטר שהגיעו לחזק ספציפית דייר מסויים ולעשות הכל שהוא יזכה בלי לנסות להסתיר את זה אפילו כשזה סגור וידוע מראש ובנוסף מגלים לו כל מה שהולך בחוץ הייתי קומה והולכת באותו הרגע.
אבל מה קומה ב' היתה זוכה ממני לביקור שהם לעולם לא היו שוכחים תאמיני לי.
הייתי מזמברת להם את הצורה ומביאה אותם למצב שהם היו נאלצים לסגור את התכנית.
אדם כמוני מן הסתם שיודע לקרוא חוזה ומבין את המשמעויות והדקויות של כל האותיות הקטנטנות והנסתרות לא היה נותן מלכתחילה פתח לדבר כזה ולכן לי ספציפית זה לא היה קורה.
תביני אדל ואביבית לא הגיעו ע"מ לזכות הן נשכרו לעבודה ע"י הפקת התכנית עם שכר עצום רק מה עצם כניסתן והשהייה שלהן מעניקה את הזכייה לא לדייר שאנחנו הצופים בוחרים בו כי אם ההפקה המזדיינת ובחירותו הבלעדית של רועי עוזזזזזז.
ואגב הבחירה בהן איננה מקרית הן חברות טובות מבחוץ מה שבשיקול הכניסה שלהן היווה פקטור חשוב של לויאליות והגנה אחת של השנייה או במילים אחרות שותפות לסוד ולפשע.

רינה 157

Active member
נכון מאוד !!! איך לא נדלק להם אור אדום? אתמול

אדל במסגרת תכנון החתונה של ישראל ומגי אמרה לישראל שעצם זה שמגי הודחה זה טוב בשבילו כי הוא נפתח וכעת רואים את ישראל האמיתי ולא את ישראל כחלק מזוג....והיא הוסיפה ואמרה לו: הרי באת לקחת את המיליון.... אז אם היא מתמודדת רגילה היא לא הייתה אומרת לו את זה אלא הייתה רוצה את המיליון לעצמה.... ובכלל עצם שהותן במשך שבוע בבית ויציאה החוצה לשבועיים ושוב חזרה לבית האח הגדול???!!!!
איפה זה נשמע???? מה??? המוח שלהם הפך שם לבצק???!!!!
יש כאלה שם שהיו צופים אדוקים של התוכנית אז הם לא מכירים את התוכנית???

toly7

New member
רינוש אהובתי גמני תהיתי על זה לא פעם ולא פעמיים ואין לי

תשובה למחדל הזה. איך לאף 1 שם לא נדלקת נורה אדומה???? הרי כולם צפו חרשו ולמדו את נבכי התכנית מלפנים ומאחור.
גמני שמעתי אתמול בדיוק את מה שאדל אמרה לו וזה מאד קומם אותי. אני ישבתי ורתחתי פשוט.
את צודקת בכל מילה אין לי מה להגיד. כל הדבר הזה נשגב מבינתי ואני יכולה להבטיח לך שלי זה בטח לא היה קורה ואני מאמינה שגם לך לא.
המסקנה המתבקשת היא שאו שהם קיבלו את המציאות בהכנעה או שפשוט אין להם טיפת שכל בקודקוד.

רינה 157

Active member
ראית מה שאלתי אותך אתמול בשרשור ערב?

זאב רז... אומר לך משהו? ולא נרחיב כדי לא לקבל

מיכלוש ורינוש ישראל יברח למגי מחוץ לבית

הוא כרגע ת מתגעגע אליה אבל בחוץ הוא ירצה חופש. הוא כבר רמז שתמיד עם ישארו חברים טובים ויש הבדל בין בני זוג לבין סתם חברים

toly7

New member
הוא לא יהיה איתה בחוץ אני חותמת על זה הוא כבר רמז על זה

לא פעם ולא פעמיים.
אדל תאכל את הכובע בעניין החתונה שהיא אמש אירגנה להם.

יונתנסקי

Well-known member
אבל את לא יודעת על מה החתימו את הדיירים

טרם כניסתם.

יכול להיות שבאותיות הקטנות הם הסכימו לכל מה שמכעיס אותך.
ל"רשת" ועוד תאגידים גדולים יש מן הסתם כמה "עוכרי-דינים" מהמשופשפים
בדיני חוזים וכו'.

toly7

New member
אינני יודעת ואני אמרתי שלי זה לא היה קורה דיברתי רק על עצמי

ברור שיש להם מה חשבת שאינני יודעת את זה???????

nicknick28

New member
על מה יש לתבוע?

זכותה של ההפקה להכניס איזה דיירים שהיא רוצה מפורסמים או לא, םורמט שלהם וחוקים שלהם, זה משחק טלוויזיה לא איזה ביה"ס בפיקוח משרד החינוך.
לסימה יש זכות בחירה אם להישאר או לעזוב במידה ולא מתאים לה. ולא רק שמותר להפקה זה כבר נעשה פעם אחד אז הדיירים לא יכלו להגיד שלא ידעו שזה עלול לקרות.
&nbsp
עריכה מגמתית? זוהי מהות האח הגדול זה לא התחיל היום וזה לא יסתיים מחר.
גם לי הזוי לראות שסימה מוצגת במלוא תפארתה, שזה לגיטימי כי היא אכן דרמתית אבל מולה אביבית מקבלת מעמד של קדושה שפגעו בה ולא עשתה מאומה.
אבל זאת לא עילה לתביעה ככל הידוע לי
&nbsp
&nbsp

רינה 157

Active member
אבל לא להכניס אותם למשימה להוציא אותם לשבועיים הבייתה

ולהכניס אותם שוב כדיירים מן המניין.... אם עם תום המשימה הסודית היו נשארות כפי שתוכנן מלכתחילה אז זה היה בסדר.

משום שהם חבורת פחדנים ולפחדנות שנבעה מתוך שמירה על הטוסיק

שלהם נחשפנו עוד בזמנו עם התנהלותה הכוחנית והשתלטותה של שמס עליהם, הם אפילו זרמו עם הטענה שלה לא לבחור את מגן הדוד כסמל היהדות בנוסף בפחדנותם הרבה הם נתנו למגי לשחק בהם בראש.
האסימון נפל להם עם כניסת הדירים החדשים שלא רק רמזו אלא צעקו להם, שכדאי להם לשנות את התנהלות השי מיקה האנמית שלהם ושהם חייבים להתחיל לספק את הסחורה.
&nbsp
זו הסיבה שאנו לאחרונה נחשפים לעוד רבדים באופיים כמו לאופיה הבריוני והקנאי של מירב, לסימה שעם כל הקלאסה שהיא מנסה לשווק יצאה לה השכונה בסוף וגם לאליאב שסוף סוף סוג של לקח צד!

foreigner3

New member
איזה עונג התנועות הגסות והמגושמות של אביבית...

רוקדת כמו מתאבק סומו...

Psy Bear

Well-known member
אין בה שבריר של חן או קלאס. זזה כמו גימלי מ"שר הטבעות".

רינה 157

Active member
אני עם אוזניות ושומעת ברקע קולות של ילדים...

או שהילדים שלהם מחכים בחצר או שזה בא מהסרטון של
ההוראות...

יונתנסקי

Well-known member
אם את שואלת אותי, אז כל הכוראוגרפיה של הריקוד הזה

היא כל כך גסה. גם המדגימה..שאמורה לדעת הכי טוב...
נפנוף הזרועות באופן גברי כזה.. תחושת "אני הכי בעולם."
משקף משהו במציאות שלנו. בלי טיפת עידון.

למעלה