שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

מבחינתו אביבית לא רק מבשלת בשבילו ומלמדת אותו אנגלית

אביבית היא גם קרובה אליו בדעות מבחינה פוליטית
והיא גם מסורתית והיא קרובה לעולם שלו הרבה יותר מאשר סימה
שהיא אימא לילדים שבאה מעולם אחר לגמרי
ורחמנא ליצלן היא גם קרובה יותר לצד השמאלי של המפה במיוחד אם היא מעריצה את מירב מיכאלי...
ובחיים שלו הוא לא קיבל כל כך הרבה ציצי לפרצוף כמו עכשיו, אז למה לא?
עגל כמו עגל רוצה לינוק ולא איכפת לו אם הפרה רוצה יותר ממנו להניק.

פלג ק

New member
רק למען הדיוק, סימה גם לא מבינה למה בכלל חוקרים את נהנתניהו

ומבזבזים כספים על החקירה.

כמו עוד מיליונים אחרים

אני לא שופטת את הדיירים בגלל הדעות הפוליטיות שלהם,
בזמנו הייתי בעד אלדד למרות שהיה מתנחל/ימני והייתי בעד סער סקאלי שהיה שמאלני קיצוני, אני מתייחסת לדיירים כבני אדם קודם כל ורק אחר כך בודקת את הדעות הפוליטיות שלהם אם בכלל. זה לא מענייני. רק ניסיתי לחשוב מה גורם
לאליאב להתחבר יותר לאביבית מאשר לסימה.

פלג ק

New member
הענין הוא שאליאב לא התחבר לסימה עוד בטרם עידן אביבית. למה?

לאליאב פתרונים.

הבעיה עם אליאב ולכן אני חושבת שהוא נחש

שהוא נתן לסימה להבין מההתחלה שהוא חבר שלה
והיא התמימה אהבה אותו ותמכה בו ולכן אני לא סובלת אותו
כי הוא בא על הטיקט - כמו שאמרתי מהיום הראשון - של
איזו שקשוקה - קותי, ג'קי ואלירז - תוך הדגשת מבטא חזק, תוך כדי משחקים עם ברווז, תוך כדי אימוץ אימא (אורלי) שתפנק אותו וכך תוך כדי ליקוקי תחת לכולם
הוא הגיע עד הלום כשתכלס הוא לא תרם לבית בכלום.

toly7

New member
אביבית מלמדת אנגלית חחחחחחחחחח אוי ואבוי לחיים שלי

shouldistay

Active member
שאלה יפה, אבל!

סימה באותה מידה דתייה ו"רוחנית" וכו',
היא זו הבוגרת. יכולה להיות אמא שלו.
היא זו שהחליטה לעשות לו רגשות אשם ולצרוח עליו שהוא "מאכזב אותה", על זה שהעיז להביע דעה שסותרת את ההתנהגות שלה.
למה למען השם (ברוח השאלה שלך), הוא זה שצריך לגשת ולא היא?
אני לחלוטין רואה אותה כאשמה בסיפור.

לואיזה77

New member
כשאליאב מביע דעה אישית

יש כאן המצפים שהוא יהיה עושה דברה של הנערצת עליהם עד בלי די......
(הנערצת - אשה אלימה ). יש המצפים שיסגוד לשתי הרעות.
מוזר ותמוה.

masino

New member
המאור הגדול! כמו אמו המאמצת מירב שמביעה דעה עפ אוכל כשלא

מבינה כלום חוץ מדגים לשבת

מירבי84

New member
בוקר טוב לכל מי שכאן
אני מוכנה לשישי ששרול איים אתמול

שיעשה אותו שחור...כולו מלהם ממתנשף ..ואביבה צוהלת משמחה ששומר הראש שלה האמסטף מוכן לפעולה הכל נגד 2 המאמות ..
הכל מוכן פיצוחים בירות אוכל מוכן, בית מסודר

koko911

New member
כדאי לאביבית להנמיך מהר ציפיות: ישראל הבריון

הטווס המשעמם והדביל, יודע רק לאיים ולדבר פקה-פקה. מילים כמו חול וסיפורים טרגיים מוגזמים.... ולפני שהוא מדבר כל כך הרבה שטיוית, שיתחיל במעשה פשוט: שישחרר את חולצת "ברלין" המסריחה לכביסה, אחרי 4 ימים ארוכים וחמים שהוא לובש אותה רצוף ....

בוקר טוב
לכולם

מה שבהפקה עושים לסימה ירד לי מהעיינים ואין לי חשק להמשיך ולצפות, ערכו פרק שלם שכולו עם אחת הנשים הצבועות ביותר הכניסו אותה בניגוד לחוקי הפורמט פעמיים ב 2 מטרות 1 להוריד את סימה ולהעלות את ישראל לא הלך להם בפעם הראשונה כך שאמרו ילה נמשיך !!!!!!!!!!! נתנו לעבריין צעצוע כמו אלי סכין חדה שיכניס גם הוא!!! אולי סימה תפרוש כשזה לא קרה ערכו פרק מזוויע לטובת השחקנית שקיבלה מהם 1800000ש"ח לשבוע , כמה שילמתם לה על המופע הזה שנראה על המסך ברביעי האחרון כמה בכי על כלום האמת תמיד כואבת אבל כאן היתה עריכת משחק מעולה. אתם לא מסתפקים בזה ומעלים יוזירים לכל הפורומים!!!!!! כן כולל כאן בתפוז במטרה לשכנע צופים לבחור כמו שאתם רוצים זה לא ילך כך שמעכשיו אתם יכולים להוציא את סימה כבר העליתם אותה לגרדום ברביעי. היה מאד לא נעים להכיר את הפורמט ב"רשת" בהתחלה שנאתי ואח"כ לא להאמין הערצתי אתכם על ההגינות שלכם לפחות בבחירת הקהל למודחים שהייתי בטוחה שישארו .. השארתם טעם רע בפה לכל צופה 24/7 שפועל קיבל הרבה פחות מפחות אפשרי מה קרה שם בין סימה ואלי שאתם מסתירים? אבל לפעמים נרדמים על המשמרת ואז יש לקהל טיפטופים של האמת שלא נראתה ? ניכנסים לסקרים מוחקים אתרים כרצונכם הכול למען רייטיניג שלא יגיע לכם מהעונה חוקי הפורמט נעלמים ונימחקים . באמת מציעה למשפחתה של סימה לתבוע אתכם למרות שהם חתומים ולהסתכן בזה .משום שמה שעשיתם לה זה רצח אופי בשידור חי 24/7 עם חברה אחת בלבד מירב

בוקר זהב טול

על הפנים בגלל מה שעושים לסימה ברשת פשוט לוקחת ללב וחרה לי עם זה

למעלה