שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

גם אני חושבת, כי רביבו ברח לארה" ב2008, וסימה חיה במיאמי מ

2007. מישהו המציא משהו כדי להכפיש ....

הבנתי שהעדות אנונימית...זה מסביר שלהד"מ

לא אתפלא אם מישהו מיחצניה של אב"ז דאגו ללכלך על סימה...
במגרש כדורגל תמיד צועקים השופט בן זונה אז זה אומר שזאת אמת?...

אני בטוחה שזו הפצת שקר, אני מניחה שאם הצד של סימה

ירצה ויתעקש הוא יוכל להגיע למפיץ הפוסט.
אני רק אציין שמוטב לאנשיה של אביבית לסתום, כי אם יפורסמו מעלליה לכאורה של אביבה זריבי ברבים,...האבא הדתי שלה יצא בשאלה

baggio10

New member
העיסוק האובססיבי ב"סוד הנורא" של סימה שבר שיאי פאתטיות

מעבר לסיבות הברורות מאליהן אני לא מבין מה אנשים צריכים יותר מלשמוע ולראות את הצד המאויים חוזר ומבקש ודורש מהצד המאיים פעם אחר פעם אחר פעם אחר פעם אחר פעם אחר פעם אחר פעם לחשוף את הסוד הנורא. הרי אם היה משהו אמיתי וכל כך חמור שסימה מן הסתם מודעת אליו אז היא הייתה מורידה 975 הילוכים (שלא לומר מפסיקה לדרוש שתחשוף את המידע) רק מהחשש שמא אביבית אשכרה תפלוט אותו באחת הפעמים ואכן "תהרוס לה את החיים".

האמת הפשוטה היא שאביבה משתמשת בטקטיקה נלוזה אך נפוצה של כל מיני יצורים שאני מניח שחלק מהמגיבים פה נתקלו בהם לאורך חייהם. מדובר בבחורה שנפגעה במהלך וויכוח (שגם הוא היה רחוק מאוד ממחוזות ה"את אישה שגברים שוכבים איתה וזורקים" ואפילו לא התנהל ככזה בשעתו אלא הפך לכזה בפתאומיות רק בשבוע שלאחר מכן) וכדי להתקיף חזרה זרקה ריק בתקווה לתפוס מלא. הבעיה בטקטיקה הזו? רוב המקרים החכה חוזרת ריקה. אנשים עם כבוד יורדים מהעץ ומחפשים טקטיקה אחרת. אביבה לעומת זאת רק המשיכה לטפס ולטפס ולטפס למרות שגילתה מולה אישה בטוחה בעצמה ובעברה. אז עכשיו לא רק שאנחנו לא סוגרים את הסאגה הבזויה הזו אלא אשכרה צריכים להמשיך להידרדר והפעם לתהומות הטוקבקיסט האנונימי (אולי החוליה הנחותה ביותר בשרשרת המזון הטרול אינטרנטית). הכל כדי להמשיך לדוש בסוד הנורא שבכלל לא קיים.

אין מה לומר - אביבה ניצחה. בנוקאאוט בסיבוב הראשון. הורידה את כולם לרמת הביב שבה היא חיה ומתנהלת רוב חייה הבוגרים.

מספיק היה לראות אמש איך היא במיטה וסביבה 3 גברים

רובצים במיטה שלה,
והיא מספרת להם סיפורים לפני השינה,
ואז אחרי שסיימה עם איזה סיפור על אחד האהובים שלה,
היא התוודתה ואמרה שהיא אישה תשוקתית נורא תוך כדי ליקוק שפתיה,
והסתכלתי על עמוס שישב מולה ועל מושיקו שהיה לידו
ושניהם רצו להיבלע במיטה וצחקקו במבוכה
ורמזו לה שהם כבר המון זמן ללא אישה וככה לא מדברים עם גברים שנמצאים בסוג של הסגר...
אז כן זה היה מביך לראות את הפרצופים של הגברים,
ישראל, תומר, מושיקו, עמוס,
והיא לגמרי מורידה את עם ישראל לרמת הביב שלה.
שלא יהיו אי הבנות,
אני לא חושבת שיש מישהו באח הגדול שהוא מורם מעם או נישא מעל כולם,
אבל היא לגמרי מורידה אותנו לאשפתות.

סימה היתה נוהגת בחוכמה אם היתה מגיבה ביותר נונשלנטיות נוכח

היציאה של אביבית והייתה אומרת לאביבית שהיא גאה בעבר שלה והזה הסאגה היתה מסתיימת.
&nbsp
הגדולה של אביבית עד כה היא שלמרות המילים הקשות והאיומות שנאמרות עלייה היא לא מגיבה בהתלהמות ונותנת לכלבים לנבוח ולשירה שלה לעבור.
&nbsp
להזכירכם אביבית חוותה טונות של אנרגיות אנטגוניזם וזלזול שהופנו כלפייה ממירב וסימה מהרגע שכף רגלה דרה על המדרגות.

baggio10

New member
מסכים שהדרך לא אידיאלית אבל זה מבחינתי התעסקות בתפל

במקום בעיקר והמהות שהיא הביטחון בצדקת הדרך או יותר ספציפית בעבר הנורא. אז היא צורחת וחוזרת 700 פעמים על הדרישה שהסוד ייחשף במקום לדפוק משפט מחץ ולהתנדף מהמקום בנונשאלנטיות. כל אחד והמזג שלו והצורה שבה הוא מגיב כשנוגעים לו בנקודות הרגישות וגם אם אנחנו לא מתים על זה כצופים לדעתי אפשר להחליק את זה אם כי כל אחד וסף רגישות הקיבה שלו.

ואביבית מצטיירת כלא מתלהמת פשוט כי אין לה מה להגיב למילים החדות כתער של סימה. מה היא אמורה לעשות כשסימה חושפת את הטמטום והצביעות שלה כששואלת אותה בעצמה "כל מה שכתוב עלייך בגוגל נכון?" וזוכה לתשובה שלילית? איך בדיוק היא אמורה להגיב כשסימה שואלת אותה איך היא מעזה לרדת על דניאל והמימיקה שהיא עושה או לא עושה ואז מוסיפה חיקוי כדי להעצים את האירוניה? כלום. לשבת ולקבור את עצמה ולדעת שהכל נכון, ואז כמובן להיכנס לאיזה חור ולבכות ולבכות ולבכות תוך כדי סינון כל מיני קלישאות ומשפטים לא לעניין.

גונריל

New member
אני לא מבינה משהו בכללי עם הדת..

לא אנטי בכלל.. חיה עם בן זוג מסורתי.. חיים ונותנים לחיות.. לי יש הרבה כבוד לאמונה שלו.. אבל מה ששונה אצלו זה האבחנה בין אדם לחברו ובין אדם למקום..
אני רואה את אליאב שקוע וטרוד בקריאה ותפילה וטקסים..
אם השבת כל כך מהותית גש לסימה תן לה חיבוק חמם את ליבה, אתה צעיר הרבה ממנה
הרי זה בין אדם לחברו קודם כל!! ואם נכונות השמעות על העלפונות שלה הרי כולם ראו באיזה מצב רגשי היא..
לא משנה עכשיו אם המחלוקת נשארת אבל איפה הלב?

למעלה