שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

HouseofCards

New member
אני מסכימה....העדרות של אמא לכל כך הרבה זמן בגילאים הרכים

הללו, היא מאד משמעותית...ולא משנה מי מטפל בהם כרגע.....גם אם בידיים הכי טובות....
חודשים שלמים זה המון...וגם לצורך מה ? לאח הגדול ? אני , לפי ערכי האמהות שלי , (והם שלי בלבד) לא הייתי מסוגלת...
ואני יודעת שזה יפתח פה דיון על אמהות מול אבהות...
אני מודה ומתוודה שאני בנושא הזה מיושנת ועדיין אמא זו אמא...ובמיוחד כשהאמא היא המבוגר המשמעותי בחיי הילדים ופתאום נעלם להם לחודשים.
גם ברור לנו ששני הבעלים שלהן הם אנשי קריירה ולא בדיוק ישבו לשחק עם הילדים או לבלות איתם שעות כפי שנדרש בגילאים הללו....

saraya99

Well-known member
הניתוק הוא פיזי, אני מתארת לעצמי שהן צופות באימן דרך המסך

זה סוג של להיות ולהרגיש את אימא ליד. תלוי גם איך מעבדים להן את העדרותה, כמו בגירושין כשהורים לוקחים את הילדים ומסבירים להם. בתה הצעירה ביותר לא תינוקת שצריך להחליף טיטולים, וכנ"ל קיימת האפשרות לראות אותה כל הזמן על המסך.

נטעים 90

New member
איזה מוסר כפול. מגוננים על האמא הנהדרת

שילדיה זוכים לדבר אל המסך. אבל אסור לאביבית לדבר או ללירז כי לקדושה יש ילדים וחס וחלילה שהם ישמעו. לירז לא התכוונה לעקוץ אותה אלא לומר לה שהיא צריכה לקבל את הבת שלה כפי שהיא ולא לתסבך אותה, עצה נהדרת אגב! אבל סימה האמא מהטלוויזיה צרחה ימים שלמים. כמה צביעות.

נו באמת

מה קשור? אחרי 70 יום בבית האח זה מה שיש. שוכחים ממצלמות והבית הוא העולם שלהם ומותק 70 יום בבית האח זה לא כמו 70 יום מאחורי מקלדת ומסך טלויזיה

HouseofCards

New member
גם היא וגם סימה...אני לא שומעת אותן מדברות על הילדים, דואגות

חושבות...מעניין מה הם עושים עכשיו....
בכל אופן לא בתדירות גבוהה...והן כבר חודשיים וחצי לא ראו אותם.....
איך אפשר ?

HouseofCards

New member
כל הורה לילדים רכים שנעדר לתקופה כזאת כשהוא לא חייב לעשות

זאת, עושה בעיני עוול לילדים....אמא או אבא.....
נראה לי חסר אחריות לעזוב ילדים קטנים בשביל האח הגדול....
אבל כנראה בגלל זה הן שם ולא אני....
&nbsp

נטעים 90

New member
שאלתי את זה לגביי כל אדם שהטיקט היחיד שיש לו -אני הורה מושלם

סימה עושה גבות -כל עבודה מכבדת את בעליה , ואני לגמריי מכבדת אבל מפה עד לגורו להעצמה נשית ולא פחות לנערות -זה דיי פתאטי . אם ג=כל כך חשוב לה לשנות ולחנך- מציעה לעשות הסבה לחינוך.

koko911

New member
לירז הצדקנית המשעממת, בראיון מגוחך ל"ישראל היום

ומי לדעת לירז ראוי לזכות? מי? אביבית ראוייה לניצחון.... איזה טימטום. אביבית?? פעם מליון באח הגדול, 180,000 ש"ח על כניסה (פעמיים) באמצע העונה, אביבית צריכה לזכות? כמה חנפנית לירז. היא חיה באשליה שאביבית תתיייחס אלה אחרי העונה... אגב, מי היה מאמין שבאח הגדול בעונה החדשה, סלב סוג ז' אביבית ואדל ישתתפו. כמה מכוער מצד ההפקה להנחית אותן כך באמצע העונה, להתמודד מול אנשים אנונימיים. ובנוסף, אביבית ואדל לא מעוררת בי שום עניין. רק תחושת שיעמום בוז. מי שמעניין אותו הראיון הדבילי של לירז זה כאן http://www.israelhayom.co.il/article/572849

foreigner3

New member
אותה לירז שאמרה שהיא מחכה בשמחה לקמטים ולשיער הלבן...?

כל השיעבוד למראה החיצוני פתאום לא מפריע לה?

חשוב מאוד לוטריה .חוק הלאום תחי מדינת ישראל

ואני הכי סקרנית לאיזה בית כנסת את הולכת בתפילות כל נידריי? חחחחחחח

יונתנסקי

Well-known member
אם את מתייחסת לענין היחס של לירז לאביבית

אז אני הייתי מבחינה בין שיעבוד למראה חיצוני, לבין שינוי אישיות.
הרי אביבית של היום זאת לא אביבית של גיל ..... 20-25.
היא פשוט החליפה אישיות...
ועבדה על זה קשה, בקביעת מטרות, בזמן, ובממון.

כמובן שאני מפקקפת איזו אישיות יותר טובה, א או ב', ובכל מקרה - זה הרבה מעבר למראה חיצוני.
זה בעיקר התנהגות ותפיסת חיים אחרת.

הערה אישית שלי - אני חושבת שאם היו לה עוד 10-15 ס"מ בגובה - מסלול חייה היה שונה לגמרי.

foreigner3

New member
מסכימה איתך שזה הרבה יותר מאשר מראה חיצוני.

לגבי 10-15 הס"מ הנוספים - אם את רומזת למסלול כדוגמנות, אינני מסכימה.
המראה של אביבית גס וגרוטסקי. וזה נכון גם למסלול החיים בכלל. היא לא
הייתה מקבלת פידבק שונה. כפי שאמרת, זו האישיות ותפיסת החיים.
אגב, לפעמים, כשהמצלמה תופסת אותה לא בשעת פלרטוט, אני רואה אשה
שהתבגרה בטרם עת, ולא באופן החינני ביותר .

למעלה