שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

goldenn

New member
לגבי אלימות צריך להמתין, לא בטוח שזה נכון.

לפי מה שקראתי מכמה מקורות כאלה ואחרים, הוא חסם לה את הדרך
למעבר ללכת למקום אחר

nicknick28

New member
עומרי חיון כבר פרסם בחייו לא מעט שקרים

ואני חושבת שאי אפשר לדעת מה נכון ,רק אם יראו לנו בתכנית מה היה.
אני מסכימה שבכל מקרה אלי - הגיע זמנו כנראה ללכת הביתה . כי משהו לא ראוי כנראה שהוא עשה שם שהבית כבר בקושי מסתכל עליו הוא קיבל על כך אזהרה מהאח.
&nbsp
אני לא חושבת שהוא נגע בסימה - כי אם זה היה המקרה הוא היה בחוץ עכשיו.
אם זה רק על תנאי כנראה שקרה משהו אחר בו הוא הגזים, דיבר לא יפה, התנהל באווירה אלימה גם אם לא ממש באופן פיזי...גם על דברים כאלה אולי ראוי שיילך הביתה. אם עדיין מאפשרים לו להישאר בבית , אני תוהה עד כמה השמועות מנופחות
&nbsp
אבל כל עוד לא ראינו, אי אפשר לדעת באמת.

nicknick28

New member
נראה שהיא בת זוג מתישה

כולה יוצאים שלושה שבועות , תקופה שבדרך כלל מאוד התחלתית , דברים עוד לא רציניים.
מצפה ממנו שישלח לה מסוקים ויבוא כל יומיים שלושה לצעוק לה
יש לה ציפיות לקבל תשומת לב תמידית ושיהפכו עולמות בשבילה בכל יום ויום, אני תוהה אם יש גבר שיכול לעמוד בקצב הטלנובלי הזה לאורך זמן

toly7

New member
אחד מהמפורעויות שלה זה משיכה לגברים אלימים וזה סיסטמטי אצלה

מזוכיזים וביטחון עצמי שנמצא עמוק בתוך הבלטה......

Adoori

New member
במלחמת "הציצי אות " של אביבית אלי מתייפח.. זקוק לשנורקל

שופך את נשמתו כחלל ראשון, מושיקו ועמוס נפלו גם.. ורק מירב
"אלי תביא ת'אש "
יאאאללה איזה בלטה.. נראה לך שאלי שומע משהו עכשיו ?

דנה1982

New member
מצחיק אותי - תמיד הפורום ואני מנוגדים

מהעונה הראשונה (שבה הייתי עם שפרה והרוב פה היה עם בובליל) ועד העונה של שי חי (שבה הייתי בין הבודדים פה שלא התחברו אליו) תמיד שיעשע אותי שהפורום ואני מנוגדים. לא נכנסתי בשבועות האחרונים אבל אחרי הפרק של השבוע דווקא חשבתי שהפעם זה יהיה אחרת, ובכל זאת נראה שיש פה (לפחות בשרשור הזה) רוב גדול מאוד של אוהדי סימה ומירב.
&nbsp
אין לי שום בעיה עם מירב, למרות שהשתן עלה לה לראש ודי ברור שמה שבאמת מפריע לה זה שהדינמיקה השתנתה והחברים שלה מעזים להיות גם חברים של אביבית. אבל סימה? הבית עושה לה רק והיא במגמה לא טובה בשבועיים-שלושה האחרונים, מאבדת עשתונות לעתים קרובות וכשזה קורה היא גם יוצאת מפרופורציות עם צרחות ומילים קשות מאוד.
&nbsp
אף פעם לא חיבבתי את אביבית, אני ממש לא מתחברת לתכנים שהיא מדברת עליהם באינטסגרם שלה (ממה שאני שומעת, לא ראיתי מעולם את העמוד שלה) ובעונה שלה בטח שלא הייתי בעדה. ובכל זאת, כשמסתכלים מעבר לניתוחים ולדעות שלה על מערכות יחסים, היא אישה טובה ואינטלגנטית הרבה יותר ממה שנדמה. גם האמירה שלה בפרק האחרון - שאם היא רווקה בלי ילדים אסור לה לענות - נגעה ללבי, והיכולת שלה להימנע מצרחות בחזרה בזמן הלינץ' שהיא עברה... אפשר לא להתחבר לדמות, אבל אני מקנאה בתגובה המאופקת שלה, לגמרי.

HouseofCards

New member
גם לי זה קרה בכמה וכמה עונות....

טהוניה, טל, קותי, אביחי....לא הייתי בעדם....
בעיני מייצגים התנהגות לא ראוייה....
גם כשהציגו ערכים ראויים - עשו זאת בצורה דורסנית, מבזה, ולא מכבדת את האחר
&nbsp
וגם בעונה הזאת...נראה שאני במיעוט כאן, וזה בסדר....
&nbsp
מה שפחות נעים זה תגובות שיורדות לרמה מאד נמוכה....אפשר לא לאהוב דמות אבל ראיתי כאן כינויים שעדיף היה שלא נכתבו.....זה בסך הכל משחק ויש בני אדם מאחורי הדמות הטלוויזיונית.....
שבת שלום לכולם

שימו לב לקלאסיות של סימה עם חזיה

החזה ניראה מדהים בתוך החזיה ואביבית מה שלא תעשה תוציא אותם החוצה או תכניס אותם פנימה הם ניראים מזעזע

ronsil

New member
אל אל ישרואל
...רק שסימה ואביבה הצ'חלות לא יתחילו לריב

למעלה