שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

גונריל

New member
מירב באטרף מההדחה

לקחה שוב את סימה לשיחה
דיברו על הערב עם אלי
ומייד צונזר

גונריל

New member
ובכלל צפי לשלושה ימי קידוחי מוח של מירב

עם הקול המאנפף שלה בעע
מושיקו ורועי דיברו אליה בנושא דברי טעם אתמול
אבל היא לא מקשיבה
חוזרת על השטויות של עצמה כ"כ לא מודעת

מירב היא הבן אדם הכי אגואיסטי שהיה אי פעם. חושבת רק על עצמה

אפילו כאשר סימה סיפרה לה מה קרה עם אביבית, מירב לא יצאה למלחמה להגן על סימה, היא פשוט קלטה שסימה עומדת לקבל את כל הפוקוס עכשיו, והיא רצתה לקבל חלק מהפוקוס גם לעצמה, שלא ישכחו שהיא קיימת. על מי היא עובדת? המגעילה הזאת לא מתביישת לקרא לעמוס: קונדסון בן 55....איכס...בזמנו היא גם ספרה על סבתא שלה משהו בכזה חוסר כבוד. אישה כל כך לא ערכית.

גונריל

New member
זה היה ממש מגעיל מצידה! אני מחבבת את עמוס למרות שהוא

בצד של אביבית
ואני לגמרי מבינה את החיבור שלו עם אביבית זה לא סתם

מירב לא אשמה. היא סובלת מחרדות קשות

אני בטוחה שהיא לוקחת כדורים אבל כאן בבית האח היא חייבת להרים את המינון. אני רצינית. אני לא פסיכולוגית או פסיכיאטרית אבל רוב הטרנסיות כולל אני סובלות ממשקעי עבר סובלות מחרדות בולעות כדור ומתפקדות נפלא .. אני עובדת באחד מבתי החולים ומאוד אהובה .. הכדור עושה טוב.

ק ו ל י ת

Well-known member
מירב פחדנית שלא מסוגלת

לעמוד על שלה ולאחר השתוללות של גנגסטרית מפילה הכל על סימה. מירב פח אשפה מהלך.
אני מקווה שסימה תעיף אותה לכל הרוחות.

חחחחחחח יונתנסקי אני גם כבר לא אוהבת את ההנהגות

שלה אבל הסברתי פשוט את הבעיה שלה. זה הבעיה יותר ממנה. אבל יאללה קטן עלינו העיקר שסימוש מדהימה. חברותי ואני קוראות לה סימה אוחצ' ואנחנו חולות עליה .

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אלי קילל את תומר "יא קוקסינל" תומר כמעט איבד את זה

שמעו את סימה מתחילה לספר על מה שקרה עם אלי ועל הקללות שלו
ובום! צינזור

masino

New member
ממש לא ! כדאי לדייק באירועים תומר האשים את אלי שהכין קפה

שהוא הוציא את התקקע של תמי4. אלי אמר שהוא לא הוציא.
לקח תומר את 2 כוסות הקפה שאלי הכין לעצמו ולעוד מישהו שבחוץ,
ושפך לכיור,
אלי לקחת מהר את השייק שהכין תומר ושפך לכיור השני.
ואז אמר לו יא קוקסינל.
תומר מקבל הוראות ממלכה וציפי לחמם את המצב כמה שיותר ושוכחים שלתומר יש אזהרה מתחילת העונה. הוא כמעט הרים ידיים.

09:55 תומר יוצא החוצה ומספר לאביבית וכרגיל, מצניע מאוד את העובדה שהתחיל וחיפש להתסיס, והפך את האירוע למשהו זניח ותמים..

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
תיקנתי את עצמי בשרשור החדש :)

אבל אם כבר לדייק אז עד הסוף
"מקבל הוראות"
&nbsp
או פליז

אני שונאת את המילה קוקסינל

אני הכרתי את קוקסינל כשגרתי בברלין היא היתה הראשונה בעולם שלא פחדה להראות את עצמה אחרי הניתוח ולהחשף. היא היתה זמרת והופיעה בקרוסל דה פריז וגם היתה סלבית בשנות ה 60 ומעלה. היתה חברה טובה של אונסיס וכל מיני סלבים אחרים בעולם. היא הופיעה בישראל בסוף שנות ה 60 אני עדיין לא הכרתי אותה אז אבל יש לי כמה חברות שכן הכירו אותה .אם השם שלה היה סימה או מירב אז היו מכנים אותנו כסימה או מירב ולא קוקסינל. אגב קוקסינל בצרפתית זאת חיפושית.

gay55

New member
יחפה אני מקווה שמישהו הקליט את זה

בקיצור סימה אמרה למירב שהיא היתה בחדר כביסה כנראה הסתתרה שם
ואס אלי בא והתחיל לקלל אותה ( כלנו יודעים שיש לו פה גדול ומלוכלך )
ואז אביבית הגיעה וריחמה על אלי כשהיא שומעת אותו מקלל את סימה ואז סימה התחרפנה מזה והחזירה לו קללות .

zinioz

New member
סימה התחילה לספר למירב על כך שתוך כדי שאלי קילל אותה

והיא עדיין לא קיללה אותו בחזרה - אביבית נכנסה והסתכלה על אלי במבט של "מסכן" (מילים של סימה) ושאל אותו "מהקרה?" וסימה לא הבינה על מה הוא מסכן?? הוא זה שמקלל, לא קיללה אותו עדיין. ואז זה פוצץ את סימה יותר והתחילה לקלל אותו בחזרה. זה מה שסימה הספיקה להגיד ואז הצנזור החל.

gay55

New member
ההפקה נפלה בפח זה לא היה מתוכנן שהקטע הזה יראה אבל האמת תתגל

למעלה