שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

הצודקת11

Well-known member
מאמינה לסימה...וגם הדיירים סיפרו ...אליאב אמר שבגלל זה התרחק

מאלי...תומר סיפר אותו דבר.

אני לא אתפלא אם אלי הוא

בעלו של עופר. מנהלות אני לא מוציאה מהארון אני משערת.את אלי אני לא מכירה על עופר אני שותקת סותמת .

מילימק

New member
אולי שהדפוק ילמד לדבר...... מרגיז אותי השימוש במילה הזאת

או במילים "יא הומו"......אלי הזה פשוט אידיוט

הוא אולי אידיוט חסר תרבות, אבל היי יש לו טעם טוב במוזיקה

האח הגדול מתלהב ממנו ומהטעם המוזיקלי שלו ולכן כנראה נצטרך לראות אותו עוד הרבה זמן. רועי עוז רוצה לעשות את אילוף הסוררת נוסח האח הגדול.

webguy

New member
הגיע הזמן לראות את תומר שביקש מסימה להתנצל מתמודד מול רוע

המנטור הדגול של האח ...

HouseofCards

New member
איך את יודעת שזה על כלום ?

הרי לא ראינו מה היה ....
נכון שלאלי פתיל קצר אבל כולנו יודעים שלתומר יש צד מעצבן לפעמים....(המפקח של הבית)
בואי נחכה ונראה מה היה, ואז נשפוט ....

ולי אלי ניראה

סוטה. נהנה ללבוש בגדי נשים ושאשתוק ולא אדבר לא עליו ולא על עופר שכטר. די אילנה יש לך לב טוב ויותר מדי טוב חח

masino

New member
על זה שתומר שפך לו 2 כוסות קפה שהכין לעצמו ולדניאל שבחוץ

מהשיחה מירב-תומר אמרו שמתישים אותו כדי שיאבד עשתונות שוב.

בוקר טוב אנשים, אמש הייתי כל כך מזועזעת שלא יכולתי להגיב

כאילו בא מישהו עם יד זדונית וחנק את גרוני.
אני מתבוננת בפרק ובמהלך העניינים וזאת לאחר שחיכיתי בסבלנות עילאית
במשך ימים רבים להדחה הקרובה ולפרק שאולי סוף סוף ישפוך אור על האירועים שהתרחשו אבל צונזרו ללא רחם.
אז ציפיתי לראות לפחות חלק ממה שאלי עשה או אמר לסימה
וציפיתי לראות פרק ערוך שיהיה נאמן פחות או יותר להתרחשויות כפי שנראו לנו
בזמן אמיתי בערוץ 26.
במקום זאת קיבלנו עוד פעם פרק שכולו מירב.
מירב רבה עם זה ומרימה את הקול על ההיא, ושוב היא צועקת ונלחמת על חייה
מול חצי מהבית, כולל אפילו עם הטויטי של הבית היושבת על הספה עם משקפי דמה ומביטה על שום כלום, כאילו הפריעו לה עכשיו באמצע צפיה בפרק של משחקי הכס.
ואולי הסצינה הזאת היא התמצית של כל מה שהאח הגדול רוצה.
האח הגדול רוצה שקט. בניגוד למה שסברנו, הוא רוצה שכולם יתנהלו שם בשקט ובשלווה. הוא בכלל לא רוצה מריבות, הוא לא רוצה אש ותמרות עשן, הוא בכלל לא מעוניין בשיח ציבורי כי אחרת לא היה מצנזר כל כך הרבה. אם הוא היה רוצה אקשן בבית, הוא היה מכסה טפח ומגלה טפחיים, אך במקום זאת הוא בחר להציג לנו
רק את מירב הג'דאית הבעלבוסטה שנלחמת את מלחמתה של חברה הטובה וסופגת את כל האש במקומה. וואו. הוא הכתיר אותה כחברה הכי טובה בעולם מבלי להראות איך מירב בעצם זרקה את חברתה הטובה לכלבים ביום תשעה באב.
אז האח הגדול החליט שהוא רוצה עונה של חברים וחברות,
אין לו שום עניין במריבות או בחיכוכים מיותרים,
הוא רוצה את מריה ורועי נהנים בירח דבש ארוך וממושך,
הוא רוצה את סימה שתוקה ונכנעת, שתתמקד במטבח ותכין עוגות לשבת,
ואת אביבית הוא רוצה להמשיך לראות כגננת שתאסוף סביבה את כל הבנים המשועממים לשעת סיפור ו ריכוז.
האח בעצם מחזיר אותנו לנושא שאיתו הוא פתח את התוכנית. חינוך, חברות, אחד בעד כולם וכולם בעד אחד, שלושת המוסקטרים שיוצאים להצלת האביבית והגנה עליה. בקיצור, שוב נקבל את בית ההבראה של פועלי הבניין.
אז אף אחד לא יודח,
הרוחות יירגעו,
כולם יטוסו לחו"ל ויתרעננו
ורק אנחנו הצופים המכורים שמחכים לכל התרחשות כמו הלך במדבר הצמא למים, נמשיך להתבונן בהתרחשויות עם הלשון בחוץ ונבין שלא משנה כמה גרוע המצב
עכשיו, תמיד תמיד יכול להיות גרוע יותר.

ornass2

New member
עכשיו סימה סיפרה למירב על המריבה עם אלי, לפני שצינזרו אותה

הספיקה לספר: "אתה מקלל אותי, אתה מקלל אותי...."

הצודקת11

Well-known member
וחשוב לציין שהוסיפה שאביבית נכנסה והייתה מרוצה שאלי

מקלל את סימה וחייכה.

הצודקת, את אומרת ש"חשוב לציין שסימה הוסיפה שאביבית נכנסה

והייתה מרוצה שאלי מקלל אותה". סימה גם סיפרה למירב שאביבית איימה עליה שתהרוס לה את החיים, ומה הוכח אתמול בפרק? שלא היה ולא נברא ושאביבית אמרה שהיא לא רוצה לספר, כדי שלא להרוס לסימה את החיים. אז כשאת כותבת "חשוב לציין", תחשבי שוב, כי סימה בינתיים מעבירה את האינטרפטציה האישית שלה וההתרשמות שלה הסובייקטיבית, שבסוף מוכחות שהן שקריות. למה שאביבית תהיה מרוצה שאלי מקלל? אפילו אסטרטגית, היא לא צריכה להיות מעוניינת שאלי יקלל כי היא לא רוצה שיודח. עובדה שהיא אמרה לו שיעשה לה טובה ויתנהג יפה עד יום ראשון, עד ההדחה. סימה מתוסבכת על כל הראש. היא בעקיפין הודתה בזה בעצמה לאח, כשהיא אמרה שההתפרצויות שלה מוגזמות והן נובעות ממה שחוותה עוד לפני שנכנסה לאח הגדול. מה שזה אומר שהיא מנפחת כל דבר מעבר לכל פרופורציה, גם עם אביבית.

למעלה