שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

Happy Name

New member
ועכשיו היא בפוזיציית חית מחמד.

&nbsp
יושבת למרגלותיהם בפאפי אייז
&nbsp
&nbsp

ק ו ל י ת

Well-known member
דבר אחד נכון. סימה חייבת ללמוד להקשיב

היא כל הזמן עונה מתגוננת תוקפת ולא מקשיבה.

הצודקת11

Well-known member
כי היא הבינה שמירב אינטרסנטית...יודעת שמירב משקרת

וכשהיא באה לענות מירב תוקפת אותה,
מירב נותנת לסימה להרגיש שהיא עושה טובה שהיא חברה שלה,
היא רוצה שסימה תסכים לכול מילה שלה ואפילו תגיד לה תודה.

ויקי 171

New member
לא הבנתי מירב רבה עם אביבית בגלל סימה

לא אמרה לה שבאה להשתלט לה על המקום. שהיא לא מנקה שהיא לוקחת לה פוקוס מהאח הגדול. שהיא מחיילת את הגברים

ק ו ל י ת

Well-known member
מירב פחדנית כרונית

לא סתם ישראל שאל אותה השבוע ממתי לקחה כדור אומץ.. היא קופצת קדימה וזוחלת אחורה לסרוגין

74088

New member
זה אח"כ קודם היא שמעה מה היא אמרה לסימה שתהרוס לה את החיים ו

אז מירב התחילה להסתכל עליה יותר ולהבין מה היא מנסה לעשות ואז התפוצצה עליה שהיא סכסכנית ואמרה לה הכל ואח"כ במשימה של הגן ראתה שכולם תקפו את סימה והיא מולם לבד אז מירב נכנסה בכולם ובאה להוציא את סימה הבעיה של סימה מההתחלה שהיא מתגוננת כל פעם שמירב מגינה עליה מהחשש להגן על מירב זה הפך לבלתי נסבל ההתגוננות הזו של סימה.. מירב פשוט לא רוצה להיכנס איתה יותר מידיי כי כואב לה עליה אבל היא מגזימה.

74088

New member
זכותה להסביר לגמרי העיניין שהיא מתגוננת בקשר לזה שמירב התערב

ה בשבילה ורצתה להוציא אותה מהסיטואציה שהיא מותקפת והיא פשוט מרגישה שהיא לא הייתה החברה הזו כמו מירב. זה היה הווכוח של מירב עם סימה ולירון שהם בחיים לא נתנו לה רוח גבית

שבת שלום לכולם

הייתי בהלם לראות שסימה התחילה לדבר כמעט התעלפתי עם האוכל
אבל אז הבנתי כשהתחילה לדבר שסימה

ההתנצלות היתה אך ורק כלפי הדיירים "אני לא לוקחת את מה שאמרתי אני שלמה עם זה " אבל מתנצלת אם זה גרם למישהו מהם לפחד להתקרב אליה לדעתי בטח לאחר השיחה עם מריה ולפניה עם מירב הבינה שהיא צריכה להתנצל בפני הדיירים
ישראל ילד המבחנה רוצה שהיא תתנצל בפני אביבית מאד מקווה שלא תעשה את זה אביבית יודעת איך להשתמש עם הדמעות שלה ויודעת איך לנטב את זה במשחק כדי לגרום לסימה להתפרץ כפי שהתפרצה
לפני ארוחת הערב היתה שיחה בין תומר למירב ותומר אמר למירב שהוא יודע שסימה הרחיקה לכת במילים אבל גם יודע שלא היתה צריכה .... אופס קטיעת שידור לא לא לא תישמעו שוב את תומר משתמש במילה אלימות מזעזע ברמות , לא נראה לי שההפקה תשדר את זה גם במשדר של ראשון למרות ההקלטה שבוצעה או שכן רק אלוקים יודע
מחר ריב צפוי שוב בין ישראל וסימה משום שסימה בטח לא תתנצל בפני אביבית
וכמו שאני מכירה את הילד מבחנה יתחיל לצעוק עם הטונים הגבוהים שלו וסימה תיפול לרשת האמת אני הייתי מעיפה לו 2 סטירות על חוסר הכבוד
מאחלת לנו שבת מהנה
&nbsp
&nbsp
&nbsp

רינה 157

Active member
ישראל לא עושה את השיחה

היום כי ביום שישי צריך אווירה טובה... בשבת מותר לריב....
לישראל יש חוקים משלו!!! אידיוט!!!
&nbsp

למעלה