שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

bit22

New member
מי דיבר על חובה? כל אחד יכול להתחבר למי שהוא רוצה.

כמו שאת רואה כתבי שאני לא מתחברת לאף אחד שם, אבל לסימה הכי מגיע
אהדה מכולם בין האנשים שנמצאים שם. וכמה אנשים הצטרפו לדעתי שאין חיבור חזק לאף אחד אבל סימה עדיפה על מי שיש שם.
מה לא טוב בזה?

Rain04

New member
כמה self center יש לאביבית. מעורר התפעלות

לעבור מסכת צרחות והשפלות במשך זמן כה רב ולשתוק. כמה חוזק נפשי וגדלות נפש אמאלה. וכל הבית באמת היה צריך להתערב ולבלום את הטירוף של סימה באותו הערב, זה היה משרת גם את סימה מצוין והיה נמנע ממנה המקום השפל שהגיע אליו עם אביבית. היו צריכים לגרום לסימה להפסיק ולהשתיק אותה. כן להשתיק את פיה שהתלכלך בזוהמה.

רבותיי, אהבתי את סימה מתחילת העונה. זו הדחה ראשונה שהחלטתי לא להצביע לה בלב שלם.

כן, זה כמו לחטוף סתירה מול קהל ולא להגיב. משפיל ומצריך הרבה

כוח לא להגיב ולא להתחיל לבכות.
בהחלט, שיחקה אותה.

Rain04

New member
הלוואי והייתי כזאת

לעיתים נקלעת לריבים עם אמא וכל פעם אומרת לעצמי להבא סתמי תפה שלך ואל תגיבי לה וכל פעם אני נופלת שוב לבור הזה ומאבדת את עצמי ואז משלמת במחיר נפשי לא קל. משום כך אני יודעת כמה חוזק נפשי ונשיכות לשון אביבית הייתה צריכה לעבור. לשתוק זה הדבר הכי קשה שיש, כי האינסטינקט הראשוני של בני האדם הוא להגן על עצמם נוכח מתקפה לעברם.

Rain04

New member
כל פעם אני נופלת לזה מחדש

ואחר כך מי שסובל מזה זה בעיקר אני, כי אני מוציאה המון אנרגיה נפשית ואז נכנסת לסערות רגשות. זה ממש בלתי נסבל. ומשום מה זה קורה לי רק עם אמא חחח רק היא מצליחה להוציא אותי מגדרי כאילו תמיד יודעת באיזה נקודות לגעת כדי שאתפרץ

אימון. עם הגיל/תבונה שמצטברת לומדים לדחוק את האגו הצידה

קשה, אבל אפשרי.

פשוט להזכיר לעצמך, שזה רק האגו.
אימון. אחרי כמה זמן זה נהיה טבע שני.
יש כאלה, שקל להם יותר, יש כאלה שפחות.
יש כאלה, שהם מקרה אבוד.

Rain04

New member
לגמרי אימון

אני לא ילדה קטנה, הייתי אמורה כבר להצליח במהלך השנים והניסיון לשנות את זה בי. זה קורה לי רק עם אדם ספציפי שיודע להוציא ממני את "המיטב"

פלג ק

New member
וגם הענין ההורמונלי, שקשור בהחלט לגיל. אל תשכחו שאביבית יצאה

"לתדלק" אחרי כולה שבוע שהיתה שם.
סימה מיובשת כבר חודשיים וחצי.

פלג ק

New member
אני רצינית. למרות כל הביקורת שיש לי על סימה, חשבתי הרבה גם

על הענין הזה.
אז מריה מקבלת קצת "עיגובים" מרועי, מירב "התעגבה" קצת על אלי ואילו סימה, מאז שלירון פרש, מיותמת בענין הזה ובאמת, תוך כדי כתיבת שורות אלה, שמתי לב לעובדה ששמחת החיים אבדה לה מאז פרישתו.

למעלה