שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

גונריל

New member
אולי.. אני לא מרבה להקשיב לה.. רק קראתי שביקשה מהבנות לערוך

את השולחן
שחלילה גבר רך לא יטריח עצמו לכך

nicknick28

New member
כשהייתי קטנה, חשבתי שאסור לחייך או לשמוח בימים כאלה

כאחת שמגיעה מבית דתי, הכל קיבל יחס של כובד ראש - ימים כמו תשעה באב וצומות אחרים, יום השואה וכו...תמיד כולם היו כל כך רציניים מסביב בפרצוף חמור סבר, הבנתי שזה ימים בהם צריך לכבד את האווירה והתוכן. וכמו ראש של ילדה קטנה שעוד לא מבינה את המנטליות של עולם המבוגרים - חשבתי שלחייך או לצחוק ביום כזה זה ממש אסור,בושה.
גם כשהייתי בשבעה לראשונה, חשבתי שכל היום חייבים להיות בפרצוף עצוב, שאסור לחייך למישהו כי כלם פה אבלים .
&nbsp
כשאתה גדל אתה מבין שאדם לא חייב להיות 24 שעות בוכה, אבל ובראש מורכן בשביל להבין ולהיות חלק מהסיטואציה ולכבד את העניין. שגם אם צחקת עם חבר ביום השואה, לא אומר שאתה לא מכבד את ערכו ומשמעותו של היום , וגם אם ישבת וצחקת עם חברים בתשעה באב - כנ"ל. שזה טבע האדם גם לצחוק ולנסות להעביר את הצום איכשהוא.
&nbsp
אי אפשר בעיניי ללכת ולהתחיל למדוד כוונות של אנשים,אני בטוחה שיש גם אנשים עם זקנים וציציות שעושים הכל כהצגה ולא באמת אכפת להם, ויש גם אנשים שרחוקים מלהראות חזות חיצונית דתית אבל מלאי אמונה וכוונה בליבם.
זה גם לא משנה אגב, כמה אדם מתכוון או לא כאשר הוא מקיים מצווה כלשהיא-כל עוד הוא לא פוגע באף אחד, זה עניין שלו.
&nbsp
&nbsp

אני אוהבת את סימה היא מרגשת אותי קשות...

סימה הגנה על עצמה וממשיכה לדבוק באמת שלה, יישר כוח!

אני לא אוהבת את סימה אבל מה שכתבת מרגש ואם סימה

גורמת את זה לאנשים אז באמת שאפו לה.
ובדיוק מה שכתבת אני מרגישה לגבי ישראל ואם דייר/ת גורם לאנשים להרגיש ככה אז בתחושה שלי, הוא עושה את שלו באח הגדול.

רואה בעיניים, כוונת זדון במשחק זה הכי לא ספורטיבי שיש.

אביבית משחקת מלוכלך...
אני יכולה להבין את אהבתך לשרול, בהתחלה הוא קצת סקרן אותי, קשה לי עם אנשים כוחנים על נשים...

משום מה, ברחה לי ההודעה קודם ולכן ערכתי שוב...
הכי חשוב שיהיה יום נעים...

קשה לי עם סימה בזמני מריבות ולא משנה אם היא צודקת

היא ממש רומסת אנשים, הכל כשר, גם מה שאמרו לה בזמן שהם היו חברים שלה, גם מה שהיא אמרה שהבינה אחרת, אין בה שום חמלה אם היא מרגישה ביקורת מהצד השני,את המשפט, ההגנה הכי טובה זאת התקפה, היא לוקחת יותר מידי רחוק.
יחד עם זאת אני ממש מעדיפה את סימה על מירב, כי אצל סימה הכל מהבטן והיא מה שהיא, לטוב ולרע.
אני חושבת שאביבית מאד נפגעה ממה שסימה אמרה עליה כשהיא היתה בשבוע משימה ולכן באה עם רגשות טעונים כלפי סימה, עדיין זה לא מצדיק את מה שסימה עשתה לה ועשתה גם בזמנו ללירז ולעוד.
בישראל יש סוג של ישירות שהיא בוטה במידה מסויית גם כלפי נשים וגם כלפי גברים. זה משהו שאני גם פחות אוהבת אבל אני מאד אוהבת את המכלול.
ככלל, סימה וישראל, הם דמויות שמעוררים המון רגשות , אז מבחינתי זה האח הגדול ושניהם צריכים להיות בגמר, למרות שאחד נכנס לי ללב בצורה קיצונית ועם השנייה קשה לי.

ornass2

New member
סימה לא מתחילה עם אף אחד, אבל הופכת ללביאה שלא רואה בעיניים,

אם רק מרגישה פגיעה קלה.
היא לא חושבת איך היא נראית או נשמעת,
היא לא חושבת על הפסד או רווח,
מול עיניה הצדק שלה ותו לא.

פלג ק

New member
לגבי ישראל- הוא לא נכנס לי ללב אבל בהחלט מסקרן אותי ומרתק

אותי למסך. טרם גיבשתי עמדה לגביו. מאוד מתנדנדת עם דעותי כלפיו.

למעלה