שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

webguy

New member
כן .. אפשר לפתוח שם גן חיות שלם

לכל קבוצה יש מנהלי קבוצה שהם מכתיבים את הטון ! באם אין מנהל אחד דומננטי מעבר לכולם סביר שיהיה ריבי אגו ואז נקבל תת-קבוצה ! פרישה של אחד מהמנהלים ותחרות בין הקבוצות שאוהדות אותו דייר מתמודד .
דוגמא זו הקבוצה של שיחי שהתפרקה ונזרק משם שמעון זק שהיום מנהל את קבוצת אליאב , מנהל הקבוצה של שיחי ריקרדו האויב בנפש של שמעון זק מריץ את ישראל !.

ויש עוד המשך לפעם אחרת

אני הכי אוהבת כשהם מפהקים לי בפרצוף לפי הסדר

קודם רועי
אחר כך תומר
ואחריו מריה

ויש עוד כאלה שמייחלים לכך שסימה תודח.
איך אומרים,

ההיגיון תלה את עצמו על העץ הכי גבוה בפארק.

נשר100

New member
מריה ורועי "יוצאים" כל ערב לבלות עד 3 איך יהיו ערים בבוקר

השאר במיטה כבר ב 23:00

בוףףברכה

Well-known member
אם אני חושב על העלילה בבית ויריבויות...אז מושיקו צריך ללכת..

ואם הוא מודח היום..
אולי הדיירים ישבו..שהקהל לא באמת.."שפט"..ולקח צד הסיפור..
אולי מבחינתם זה יהיה.ישור קו..
"מדופדף..לדף.חדש
.."..
דגל
..(גם הוא מדומה וזמני..)

ישמור על מתח..של העונה....

nicknick28

New member
מכל הסיבות האפשריות מושיקו צריך להיות מודח

קודם כל בעיקר בגלל שהוא לא באמת דייר בבית. הוא שם פיזית אבל אין לנו מושג מי הוא ומה הוא.
וזה באמת ישמור על מתח כי הדיירים עדיין לא יבינו איזה צד הקהל לקח פה. כי גם אם אלי יודח - זאת אמירה נגד אביבית ובעד סימה בגלל חלקו בריב הזה והקרבה שלו לאביבית. אבל אם מושיקו יודח, אף אחד לא יסיק מזה משהו על הריב, כי זאת הדחה מתבקשת מאליה.
&nbsp
ואכן בגלל שהוא לא שייך לאף מחנה ואין לו צד בריב, ועד שסוף סוף קורה משהו בבית הזה, לא משנה את מי אני אוהבת ואת מי לא, בעיניי שני הצדדים חיוניים בשלב זה...גם הצד שפחות עדיף עליי, על מנת לשמור על איזה התרחשות בבית.
מבחינתי כרגע זה הזמן של הניטראליים ללכת.ומושיקו בראשם...ואולי אחריו רועי אם מישהו סוף סוף יעמיד אותו להדחה?

nicknick28

New member
מוסרית, צריכים להראות לנו מה היה איתו

כי אני עדיין לא מבינה. ראיתי כל מיני סצינות של דיירים שמדברים על זה - אבל כידוע זה עניין של פרשנות. ויכול להיות שהוא עשה בדיוק מה שסימה עשתה .
&nbsp
טכנית ,אם הוא עדיין בבית כנראה שמשהו שבגינו מדיחים מיידית לא היה פה.
אבל גם אם הוא עשה משהו של קו התפר - עדיין אולי ראוי היה שיודח, הבעיה היא שאין לנו מושג מה היה פה.

מילא שהוא קילל את סימה ולא הראו לנו

אני מדבר על ההערות הסקסיסטיות שלו לדניאל, כגון : "איך בא לי סטוץ אתך" או "אני אוהב ללקק אבל דברים אחרים". זה רק מה שאני ראיתי.
&nbsp
וההימרחויות שלו על אביבית... ובטוח יש עוד שלא ראו או שלא שידרו.
&nbsp

nicknick28

New member
מה שיפה אצל סימה, שהיא מהדמויות האלה שצמחו מתוך ההתרחשויות

יש דיירים שמראש הגיעו עם התואר- מועדפים. בלי שהם הוכיחו את עצמם.
שנראה שמראש תיכננו לשווק אותם ולהביא אותם לגמר. כי מההתחלה שהם היו בבית כבר היה גל עצום של אהדה כלפיהם,ישר אמרו הם בגמר, הם זוכים, הם יגיעו רחוק וזה בלי שקרה איתם משהו משמעותי של ממש, שום נוכחות דומיננטית או פורצת דרך שאמורה להסביר את ההכתרה המהירה שלהם. פשוט כי נתוני הרקע שלהם לכאורה משקפים תבנית של זוכה.
&nbsp
דיירים כמו ישראל,כמו אליאב, אף לירז ואורלי לתקופה מסויימת. גם מירב שנראה שקיבלה שיווק מאוד אגרסיבי ויחס מועדף מהאח. אביבית כמובן שקיבלה פרק ערוך שמציג אותה כקדושה מעונה שנטפלים אליה - אף שאין אמת בדבר.
&nbsp
אבל סימה,היא ההפתעה האמיתית של העונה.
סימה לא נכנסה לבית הזאת כדיירת מועדפת או לניצחון או לגמר.
להפך, רוב הדיבור עליה בהתחלה היה ביקורתי - כמה היא ריקה, שהיא כל היום רק עוסקת בניתוחים וביופי וברזון, שזה הדבר היחדי שהיא מראה ומעניין אותה.
למיטב זיכרוני, בודדים היו אלה שאהבו אותה ודיברו לטובתה.
ובטח לא ראינו אותה הופכת לדמות דומיננטית בהווי הבית, ראינו אותה מודחת די מהר.
&nbsp
סימה הביאה את עצמה למקום הזה, לא הקמפיינים שהוזמנו מראש,לא הקומבינות של הקבוצות שבוחרות דייר ומריצות אותו רק כדי להראות כל כוחן ועוצמתן, לא כי ההפקה נתנה לה יחס מועדף ועודף זמן מסך חיובי.
&nbsp
&nbsp
סימה שם בזכות עצמה ,כי היא הביאה דמות אמיתית.
כל שבוע חשפה עוד קצת ועוד קצת וגילתה לנו שהיא יותר ממה שחשבנו.
זה התחיל מהבכי והאמפתיה לתמי, מהשיחות שלה עם מריה כשעודדה אותה לעשות מה שטוב לה.
ועובדה שדווקא אחרי שבוע של כזאת התפרצות שהיא שנויה במחלוקת , האהבה פה אליה בפורום רק עולה ועולה. כי חודשיים חיכינו לדיירת אמיתית של האח הגדול, והנה היא הגיעה.
&nbsp
זה שהקהל הרחב גועש וסוער עליה, מה נעשה שהפרק היה חד צדדי לחלוטין והסיר כל זכר לצד של אביבית בריב? בעריכה אין לנו שליטה. העובדה היא שמי שכן ראה את האירועים בלייב,כפי שהם, בלי עריכות מגמתיות - שהרבה מהאנשים האלה מבינים ורואים מי היא סימה ומצליחים להתחבר ולהבין אותה.

למעלה