שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

בוייאקה מאן

Well-known member
כולם ישנים

ורועי ומריה בשיחת חפירה מספר 794794
אז ברור שהוא לבד
ואלי ישן מ8 עד 10 בערך אז הוא לא עייף

יופי הגענו למצב שממציאים חרם על סימה ועכשיו על אלי

אוריני3

New member
אין עליו שום חרם, לאנשים היום לא נוח בחברתו בגלל מה שהיה

ומחר זה יעבור כי הבית דינמי וכל מצב משנה שם את העניינים.
סימה היום מספר פעמים הודתה בפני מריה שהיא הולכת לצד לבד שיש דיבורים שלא לרוחה. שהיא מתבודדת מרצונה ובכוונה כדי לא לשמוע שיחות על הבחוץ או על אנשים שלא רוצה להתעסק בהם.
קשה לעשות חרם בבית כזה דינמי. כל פעם הקבוצות מתחלפות. גם החברויות בחלקן מתחלפות.
גם הריבים. לפני שבועיים אדל ודניאל רבו טילים והיום הם סבבה. כל פעם יש סבב אהבה ושנאה, ריב והשלמה בין אנשים.
ודי, לא יכולה לשמוע עוד את רועי ולא את מריה שהיא איתו. שהם מדברים עם אלרים אני הרבה פחות סובלת אותם ומהם

אוריני3

New member
דבר אחד אני אוהבת באלי. הוא לא עושה חשבון. הוא רצה לעשן

ולא חשבן למריה ורועי שנמצאים שם בשיחה . זה לא הפאטיו הפרטי שלהם. הוא הבין שלא נח להם שהוא שם אבל בא לו לעשן אז הוא בשקט גלגל לו את הסיגריה למרות ההתעלמות המופגנת שלהם, להם לא נח שייצאו הם. זה בית של כולם.
והוא גם לא עדה פרצוף מסכן וסובל של אני מוחרם וקשה לי, פשוט התעלם מהם כמו שהם ממנו

ככל שיענו הוא כך יפרוץ ויגדל,מחיאות הכפיים הרמות לגולש האש .

במשדרי ההדחה מתחילים לחלחל גם לחלולים שבינהם.
&nbsp
העם מעריך שקיפות,אותנטיות,ולשים .... מה שבראש שלך....וזה מה שהגולש נותן,הוא לא הדיוט כמו שרבים חושבים,יש לו שכל ושכל רב,הוא אדם עצמאי מגיל צעיר מה שאי אפשר לומר על מרבית התינוקות שם....
&nbsp
כואב לראות את החרם השקט שרבים מבני הבית מבצעים כלפי ישות טהורה שבאה לעולם כדף נקי,הסביבה היא זו שעשתה אותו מחוספס לבריות,אבל אין כמו אלי לייצג את הישראליות במיטבה,הוא הסברס שלנו.

אוריני3

New member
גרמת לי להוציא מטפחת. ומהיום יקרא שמו בישראל

אלי זילכא השמיני.

יש לו שבועיים אחרי דניאל ועמוס, אל תקשר מדי. רצוי שתשקיע את כל יהבך, מעוזך ומרצך בגברת הנאוה והחסודה (וטוב שלא כך היא) שבחרת לסגוד. לה שמור מקום של כבוד עם הדחה מלכותית מורמת מעם מבין כל החדשים

תגידי מה את אומרת על ההצהרה שלה היום שהיא מעוניינת לכפר על..

עונתה הקודמת ולהגיע לגמר,האם יש דברים בגו לדעתך? או שהחוזה המוקדם עם ההפקה ישמר והיא לא תגיע לארץ המובטחת,פחם או זהב? מה את אומרת?

אוריני3

New member
ככה, תומר יצא, התפנה מקום ודאי.

אליאב וישראל בפנים לפני כולם. אני מעריכה שגם מירב אם היא לא תתפוצץ ותוריד את ערכה לגמרי.
מריה וסימה או שתיהן.
האח צריך לותר על מירב או סימה בגמר. מריה תכנס כקול צף ושקט.
האח שילם לה הרבה כסף אבל בשבוע הגמר היא מיותרת כי הוא ירצה לפנות את השטח לאנשים שבאמת יכולים לזכות וצריכים לזכות.
אני חושבת שהוא יפנה אותה שבוע או חמישה ימים לפני הגמר.
היא לא תוותר על הפאפלינוס בשביל גמר או עוד כמה ימי תהילה, היא תמשיך את התהילה בחוץ ותצא לחזק את אליאב רגע לםני הגמר ולעשות לו יחצ ולובי, לפי דרישת האח וגם רצונה

efrat511

New member
בול! עד שאלי הגיע כמעט כולם התחבאו מאחורי "תהליך"

לשם כך אני פה, בכלל לא חשוב לי הפרס, אני אצא כשאצא

כולם ללא יוצא מן הכלל נחשפו במערומיהם בגלל שנכנס בחור עם נוכחות אותנטית שיורה לגרעין האמת של כל אחד שם. לכן גם השקטים ביותר כמו רועי ומריה מתעוררים על עצמם, מתגוננים ומשנים מהלכים כדי לבלוט - עד כה הגעתי ולא איכנס לחמישיה או לא ידעו אפילו מי אני כי אני מהנעלמים פה.

efrat511

New member
?? אין מצב! הבית האדיש נכנס לכוננות בגלל אלי ואביבית

שאי אפשר להתעלם מקיומם

למעלה