שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

מה זה משנה? מבחינה ציבורית הכירו ומכירים את גילי יותר

הרייטינג קטסטרופה. אל תחיו באשליות. זה היה אמור להיות תוכנית דגל. לא "התוכנית שכל הזמן מתרצים את הרייטינג הנמוך שלה בשלל סיבות". אלי נכנס באמצע עונה, אפילו לא בתוכניות הפתיחה שלהן כן היה רייטינג משמעותי. ועזב דרך הדלת האחרוית. מי יזכור אותו? פה בפורום? אני מדבר על העולם האמיתי. שם הוא כבר היסטוריה. הוא בקושי בתודעה כשהוא בתוכנית ולא בצורה טובה. ולגבי המשפט "לפני שהכניסו את אלי ואביבית צפו בהם המשפחות שלהם ועוד כמה צופים." זה הרי חרטוט כי את הרייטינג הכי נמוך העונה היה בתוכנית שבה אלי היה. וככלל הרייטינג העונה בטרנד כלפי מטה. אז אם מה שכתבת נכון, אלי ואביבית רק הבריחו בני משפחה. מעשית ומדעית זה בכלל לא שאלה, הם לא עזרו לרייטינג.

אלונה 198

New member
נכון. המשפחות לא ישכחו את

אלי ואביבית על מה שהם עשו לילדים שלהם בבית. ומכאן ההבנה שאבבית לא תקבל קולות מהם.

יונתנסקי

Well-known member
אני בוכה על האובדן.

לא, לא של אלי....
של כל העונה.
שוב נשמע את ה"אמא לילדים", ובין לבין את "חולת הטלויזיה"?

אפשר למות משעמום....

shouldistay

Active member
אכן אפשר למות משעמום. ו.. מירב היא תחתיתה של כל התחתיות

ממש אישה לא ראוייה. לא מעניינת. לא מודעת לעצמה.
לא דמות מרתקת של האח הגדול בשום צורה.

ronsil

New member
אני כבר רואה את סדר היציאה בגמר

מירב 5
לאקי נאמבר 4
אליאב 3
אביבית 2
שרוליק1

כוכבית מכסף

Well-known member
אביבית יותר חזקה מאליאב?!

יו, רק לראות את הפנים של סימה ומירב אם אביבית נשארת בגמר בשנים האחרונים..
&nbsp
ומצד שני, את צהלות השמחה, אם תצא שניה ולא תנצח..

ronsil

New member
בסדר גם על חמימו הג'וח אמרו שהוא מנצח, גירד מקום שלישי ...

וגם זה בחסד עליון כי אלה שיצאו לפניו היו הטופ שבטופ, דירטי דן ואהבלה צ'חלה שכבר שכחתי ת'שם שלה

אלינה75

New member
הדילמה הכי קריטית עכשיו

למי אביבית תראה דדיה ותחתה למי ??? אליאב סיסי שרוליק מאוהב במשוגעת ולא רואה ממטר רועי תקוע בתHת של העציץ ..ברחו לאביבה כל הגברים (גברים עלק
)

ariel1612

New member
בוקר טוב לילה עצוב
אלי הדייר שעוד איכשהו הכניס עניין

לבית הזה עזב. לא יכל לסבול את הפריוולגיות שהאח נתן למירב הדוחה, הבחורה שקיבלה את כל ההטבות האפשריות מהאח הגדול ועדיין לא מספיק לה.
הבחורה שע"י התמסכנות, השלטת טרור ודמעות תנין מספחת לעצמה חיילים ורודה בכל מי שלא איתה/ אומר לה אמן.
אתמול כתבתי שהלוואי ואלי יעזוב את האח הגדול וטוב שכך, אלי תקע את המסמר האחרון בארון הקבורה של האח הגדול רשת. מקווה שאביבית גם תצא בעקבותיו ואז באמת אפשר לסגור את התוכנית ואם היא לא תעזוב, היא תגיע לגמר ותצא אחרי מירב בוודאות ומי שחושב שהאח מקדם את ישראל/ אליאב לניצחון טעות מרה בידו.
האח רוצה את מירב כמנצחת, אבל זה לא יקרה כי העם מקיא אותה, היא תגיע לבאר ולא תשתה ממנה, היא תגיע לגמר בחסד ולא בזכות.
ולאלי אני מאחלת שיחזור לחיים היפים שלו, לים לכלבה ולסוסה שלו, שימשיך להינות ולגלוש על החיים.
שבת שלום לכולם

למעלה