שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

ישראל כל כך ריגש אותי אתמול. הדמעות נזלו. דוקא בגלל שהתרגש

מהנתינה כלפיו. הוא רגיל לתת, מי שרואה 26 יודע שישראל דואג כל הזמן לאחרים במחוות קטנות. הוא לא רגיל לקבל, אפילו קשה לו לקבל,
ההתפרקות הזאת שבאה ממקום כל כך אמיתי של התרגשות מנתינה גרמה לי להתרגש כמו שבחיים לא התרגשתי באח הגדול.
אף פעם לא שמעתי אותו מתלונן או אומר מילה אחת רעה על המשפחה. לוקח הכל על עצמו. אני עזבתי. אני בחרתי.
אבל שעושים כלפיו מחווה אפילו הכי קטן, רואים שהוא כל כך מתרגש ואסיר תודה.
כל כך הרבה קווץ' הוא עושה לי בלב.
בא לי שרק יחייך.

רינה 157

Active member
רואה, אני לא התרגשתי ואסביר מדוע...

עוד בתקופת מגי שמענו מהשיחות שלהם שהוא מכווון מטרה ויעשה זאת בכל דרך אפשרית.הבכי בשרותים הוא אסטרטגיה סוחטת דמעות שכבר אבד עליה הכלח....
היאסו זה מקום העבודה של ישראל וגם החברים הטובים שלו שהם כמו משפחה...איזו הזדמנות פז קפצה ליאסו לקידום המקום.... אני בטוחה שההפקה באה לבקש מהם שישלחו לישראל אוכל בדיוק כמו שההפקה ביקשה מהמשפחות. אבל ההצגה הטלוויזיונית סביב הנושא משיגה את מטרתה אצל צופים רבים וגם את , רואה בעיניים , ביניהם....
למה לא ביקשו ממגי או מאמא שלה לבשל? כי זה לא מספיק סוחט דמעות....
האח הגדול הוא עיניין מאוד ריווחי ואינטרסנטי שמשחק הראש ובלב של הצופים והדיירים
כאחד!!!
&nbsp

HouseofCards

New member
אתמול כשצפיתי בו מנסה להחניק את הדמעות ולא מצליח חשבתי על

הדברים שכותבים או אומרים עליו....ולפעמים שוכחים את גודל הכאב שהוא מסתובב איתו כל יום, כל שעה.
החסר הזה במשפחה אוהבת ותומכת (גם אצל מריה) הוא כל כך בסיסי ולא צץ רק כשמביאים אוכל מהבית אלא הוא שם.....כל יום, כל שעה ...
&nbsp
כשמשמיעים שיר, כשמישהו מספר על אבא שלו/ אמא שלו/ חוויית ילדות/ ארוחות משפחתיות/אהבה/נתינה משפחתית....זה כל הזמן שם.
&nbsp
ואיך אפשר בכלל לחיות עם כמות כזו של כאב ועדיין לתפקד ולצחוק ולשמוח ?
מגיע לדעתי שאפו לשניהם.....לפחות לעצור לכמה רגעים ולהבין מה הם נושאים איתם.....ואח"כ להמשיך לכתוב ....
&nbsp

רינה 157

Active member
ראינו את ישראל בתחילת התוכנית שמח וטוב לב מחבק

במקביל שלוש בנות יפות..... ראינו ושמענו את המזימות שלו עם מגי....
בל נשכח שישראל בקשר עם אחיו וגם בקשר מסויים עם אבא שלו.
כל המצב הזה היתה בחירה שלו. אדם שבחר להתנתק מהמשפחה כי זה לא מתאים לו
יכול היה ללכת לעמותות של הרבה כמוהו שחוזרים בשאלה ומקבלים תמיכה אבל הוא בחר בדרך אחרת בגלל האגו שלו ובחר בכיוון השלילי של סמים ועבריינות
במקום לחפש עזרה חיובית. הרי מה שקרה לו לא קורה לכל מי שחוזר בשאלה....

מאד מרגש ישראל האהוב וגם כעת בבית האח הוא בודד

כי הבית מחולק בחבורות ובטח יצביעו למירב הכלבה לכרטיס לגמר

או לאליאב האהבל

אבל עדיף כבר אליאב מהרוע והרכלנות של אשת השוק מירב

moiya1

New member
כן, אני אקרא. הקטע המביך שהיה בינה לבין הקוקו היה מיותר

אני בטוחה שהיא לא הסכימה לעימות ישיר שניה לאחר שהודחה. ובטח לא מול הבחורה הכי צבועה שקרנית ורעה שהיתה העונה.
אדון מחט עשה טעות ואולי משום שהוא כנראה מאוד מחבב את הקוקו שיש מצב שתקבל פעם להיות פרזנטורית של פלסטרים צבעוניים, או במקרה הרע לקבל אחוזים מחברות טישו שונות.
לו סימה היתה קמה במחאה מהכיסא ואומרת שהיא מסרבת בכלל להתייחס אליה, אולי היה טוב יותר. חזרנו לצפות בצחוק המאולץ ובתנועות הידיים העצבניות, וכל הקטע הבכלל מטורף ולא לעניין היה כשהיא לפתה את ראשו של המנחה באמצע שידור, היה הזוי ביותר.
היא חושבת שכל העולם ואישתו מצודדים בה וכל מי שלא, הוא רע וצריך לנפנפו בהינף יד ובצחוק מזלזל. הבחורה לעולם לא תשתנה ואני באמת מקווה שהזוגיות המוזרה הזו תשרוד להם בכייף. אני סקפטית בנושא, אבל ניחא... רק שתעלם לי מהמסך. היא תזכורת בלתי נעימה לצפיה. פשוט בחורה נוראית!

Lilo80

New member
יש שמועות שמגי עומדת לקבל הנחיית תכנית אקטואליה

כמעט כל יום היא מגיעה לאולפנים
ועל הדרך באה לצעוק לשרוליק

למעלה