שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

לפחות לגלות קצת אמפטיה , כי הוא היה שם

בשבילה כל רגע של נפילות שלה. הוא נידהם
לראות שלא ענין אותה הבדידות שלו במשך היום,
העדיפה להצטרף לחרם הבננות .

יש לי לא מעט ביקורת על מריה אבל הפעם את לא צודקת

כמה היא יכולה להיות איתו?
אני לא פעם שואלת את עצמי מאיפה יש לה כל כך הרבה סבלנות אליו?
היא יושבת איתו שעות על גבי שעות ושומעת אותו ואת הסיפורים שלו.
נותנת לו במה גדולה יותר מהבמה של האירוויזיון. בדרך כלל זה מונולוגים ארוכים ומשעממים שלו על עצמו.
על כל פעם שהוא עודד אותה, היא עודדה אותו עשרים פעמים.
הוא רוצה אותה אך ורק לעצמו. אין לו שום סיבה להיות בדיכאון. הוא צלח את ההדחה הקולקטיבית והוא היה צריך להיות עכשיו מרוצה ולהילחם על מקומו בגמר. במקום זאת הוא בוחר להיכנס ולבכות במיטה כי לישראל נתנו לראות את המסוק
ומריה בא לה קצת להשתעשע עם החברות.
מריה היא בת. מריה היא ילדה והיא רוצה להיות עם בנות בגילה. היא רוצה את החום שמירב נותנת לה, את החום שאין לה בבית ומעולם לא היה לה בבית. היא רוצה את שיחות הסרק עם אדל ודניאל. כמה היא יכולה לשמוע את המילמולים הפסאודו אינטלקטואלים של רועי? איך היא עדיין מחזיקה מעמד, זה רק אלוהים יודע.
וכן, יש לי המון ביקורת על מריה וכתבתי לא פעם ולא פעמיים,
אבל די. חאלאס. הוא מגזים. אני מאוד מקווה שבהדחה הבאה הוא יהיה המודח הבא.

זנחה לטובת ליטוף של מירב ה'אמאית'

שבקושי חושבת על ילדיה שנותרו
שלושה וחצי חודשים ללא ליטוף אם?
איך אפשר להשוות את החום והתמיכה שנתן
לה רועי עד כה?
עכשיו מירב צריכה אותה לתמיכה ולא ההיפך,
אבל חשוב לה מה הבנות חושבות עליה ולא רועי,
כי רועי יהיה בשבילה בכל מצב,
אז הטעות היא אצלך, כי בחור שמתעצב
מעט והיא לא שם בשבילו כפי שהוא היה עד כה, זה לא מוסיף לה כבוד!

מה זנחה? איזה זנחה? היא לא יכולה לנשום לבד שעתיים

מבלי שהקרציה יבכה לה שהיא מזניחה אותו?
מה זה החרטא הזה?
והנה עכשיו הוא עושה לה שיחה והיא עונה לו יפה מאוד.
כל פעם שהיא מרגישה קצת טוב ונעים, הוא דואג להוריד אותה ביגון שאולה.
הוא פשוט יצור מאוס.

לא מסכימה, היה איתה בכל הזמן ,

הרגיש מתי היא זקוקה לו.פעם
גם הוא רצה לחוש שהיא קולטת
אותו כשהוא בדאון, לא מגיע לן?
בגללה אפילו לא הראה את חצי מכישוריו.
הוא מוכשר בטרוף , רגיש ואינטליגט.
מגיע לו גם קצת יחס חם ממנה .
מעדיפה להעצים את הרוע בחברת מירב.
&nbsp
&nbsp

יחפה, את צודקת במליון אחוז, הוא לא צריך בייבי סיטר, מגיע לה

להתאוורר ממנו קצת.
אפילו אמא מניקה שואבת לפעמים ומשאירה בקבוק לאבא

ההפקה הנלוזה סידרה למירב מקום מובטח בחמישית הגמר...

אחרי כל ההתבכיינויות שלה בחודש האחרון,ועל כך שלחדשים בדגש על אביבית לא מגיע מקום בגמר כי היא "עבדה" קשה 3 חודשים,והם לא....
&nbsp
הרי זה ברור כשמש שכל התרגיל הזה זה אך ורק לרווחת מירב,קשה לי להאמין שתצא תוצאה אחרת מלבד שמה.
&nbsp
אדל,דניאל הן גרופיות שלה,מריה מאז שיחת האימא במשימת צפון קוריאה,והדחת סימה מצאה בה דמות אם(לטעמי דמות אם נוראית) מריה כל הזמן מתנחלת במיטתה של מירב ומחפשת את קרבתה לכן לא בטוח שהמשורר יזכה לקול שלה,
&nbsp
אליאב גם יעניק למירב את קולו,וגם ישראל שכבר הוכיח שהוא שומר אמונים לותיקים. בכך שסידר לה ולבעלה נופש זוגי רומנטי.
&nbsp
נשארנו עם אלי ואביבית שיצביעו אחד לרעהו שזה ביטול קולות בעצם,מירב בגמר לא מאמין שאני כותב את הזוועה הזאת ..אוי הצמרמורת,אוי הגועל.אוי לעם ישראל שזו ה1 שמבטיחה את מקומה בגמר המכובד הזה.בושה וכלימה...
&nbsp

moiya1

New member
זה צועק וזה צורם באופן בלתי נסבל. בתכלס כל כך שקוף שההפקה

מריצה שלושה דיירים החל מיום ראשון, אליאב, ישראל ומירב.
וככל שהזמן טס והגמר קרב ההפקה רק מוכיחה שאכן כך מה שקורה.
אלה שלושת המוסקטרים שלה וכל האחרים יכולים כבר כעת לעלות במדרגות גם מרצונם החופשי. אף אחד לא יעצור בעדם.
בושה בושה בושה שכך פני הדברים. באיזו חוצפה יש להם להכריז על מירב כדיירת הנכנסת ישירות לגמר ולא נותנת צ'אנס לדיירים אחרים להגיע לשם גם, איך יתכן ששאר הדיירים אינם מבחינים בעובדה שהם מגישים למירב על מגש של כסף את הגמר ומבטלים בעצם את עצמם. קומו, תביעו דעה ומחאה, נסו להבין מהאח איפה כאן ההוגנות ומדוע צעד כזה לא הוגן נעשה בשיא החוצפה ועל חשבונם.
תנו לקהל הצופים להחליט מי הדייר המועדף שיגיע לגמר, תעשו פייר פייט.
שוב, בושה!

לא אתפלא גם עם הדחת סימה היתה קשורה לאינטרס של העדפת..

מירב בגמר,בכל זאת סימה איימה על המקום שלה.
&nbsp
זה חוסר הוגנות משווע,היא בעצם תהיה בגמר בחסד ולא בזכות,לא דרך התמודדות ראש בראש בהצבעות.

moiya1

New member
בדיוק. גם לגבי סימה. אינטרס מסריח של ההפקה לשמור על מירב.

ronsil

New member
יכניסו אותה לגמר כי היא היחידה שם שמדובבת את אליאב

מה הפואנטה לתת לאליאב את הכרטיס לגמר אם הוא יכנס למיטה כל ערב ב7 עד תוכנית הגמר? ככה לא יוצרים מתח מול שרוליק, כבר עדיף להכניס את אלי לגמר במקומו, רק אלי או אביבית יכולים לאיים על הפרס הגדול

אם התרחיש האופטימי בהדחה הבאה(הכפולה אולי?) יתרחש כלומר...

דניאל ואדל עולות במדרגות,אז נראה את המחנה של מירב קורס,והיא תתהפך כמו סטייק בפעם ה10 שלה במשחק. אבל זה יהיה חסר טעם כי מקומה בגמר יהיה מובטח 3 שבועות לפני הגמר אתה קולט?

זה אומר שהיא יכולה לפתוח על מי שהיא רוצה ,כמה שהיא רוצה,לא לחשבן לאף אחד כי תכלס הם לא יכולים לעשות לה כלום משחקית. זה פרס הרבה יותר גדול מסתם להכנס לגמר,זה להכנס לגמר עם זמן לאסטרטגיה...

lotaria

Well-known member
ממש מרתיח שאשה מכשפה רעה כמו מירב תגיע לגמר,אבל זו

כנראה עובדה קיימת. מקוה שהיא תעוף ראשונה מחמישית הגמר..
וגם אני אמרתי שאם יעיפו בהדחה הכפולה את אדל ודניאל פתאום נראה מירב אחרת....אני לא סובלת אותה..היא מזכירה את אור המרשעת ואת המכשפה הצרפתיה מהעונה של טל גלבוע.

בסוף אדל תזכה לכרטיס לגמר אם ישראל יחליט לתמוך בה וגם מירב,

זאת תהיה בדיחה עצובה.

דניאל גם צבועה ואסטרטגית. היא יודעת שאדל העמידה אותה להדחה אז היא מתחנפת אליה כדי שלא תעמיד אותה שוב.

למעלה