שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

תודה תודה תודה
לכן ולהנהלת הפורומים

זה די מבאס לחפור ולקדוח ולנסות להוציא נפט מהעונה הזאת,
וברגע אחד הכל נמחק.
אני מקווה שנחזיק מעמד עד שהעונה תסתיים, כי זה מוציא את החשק להתאמץ ולכתוב פוסטים מושקעים.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
בבקשה

ואת לגמרי צודקת
לכן הייתה התעקשות לשחזר את כל מה שנמחק
הגולשים פה משקיעים שעות,כותבים פוסטים...עדכונים...
לגמרי מובן כמה יוצא החשק לכתוב אחרי שהכל נמחק
&nbsp
ויחד עם זאת - הנהלת הפורומים והצוות הטכני בהחלט מודע לזה ולגמרי הולך לקראתנו ולכן הכל ישוחזר
&nbsp

למי שאין פייסבוק >

שמועות סביב זוגיות חדשה בין זוכה עונת ה-VIP של האח הגדול והמודחת הראשונה של העונה הנוכחית רצות כבר תקופה, ועכשיו מגיעה ההוכחה.
השניים בילו אמש (שלישי) עם השדרן אליקו כהן ובמהלך הערב השיקו בנשיקה לוהטת במיוחד את הזוגיות המדוברת.
האם זה רציני?
ימים יגידו

queenjane

New member
תודה רבה למרי ויעלוש על העבודה הקשה במיוחד בשעות המוזרות שאנ

שאנחנו ערים

עדגיל

Well-known member
את האמת: לא בא לי שישראל יזכה. מתחילת העונה לא בא לי ועכשיו

יותר. הבחור האלים והתוקפני קיבל לידיו יותר מידי כוח לידיים שלו בשבועות האחרונים, החל מהתפקידים בקוריאה, ועד להיותו האריה מלך החיות. לא מספיק שהוא אדם כוחני. אני לא שכחתי את ההתנהגות שלו במשך כל העונה ואיך הפך פתאום מאז כרטיס הכניסה לגמר לנופת צופים ולחמדמד שלא מנסה להיכנס לעימותים או ויכוחים ורוצים להצטייר כבחור הנחמד שהיה מאז קיבל כרטיס. אני בטוחה שדניאל מצטערת על הרגע הזה שבחרה בו. הוא פוחד פחד מוות מאביבית, הוא יודע שהיא מהווה איום, אבל בחר בה להיות בחמישיה לצידו מתוך פחד. או.קיי, אני מבינה שלא בא לו להושיב את אדל לצידו, וזה בסדר, וזה מוצדק... אבל מה עשה לו אליאב? האם הוא פוחד ממנו? אגב, שמתי לב אתמול לבטחון המופרז שהפגינו יחד מריה+רועי+מירב שפתאום חזר להם בצ'יק הבטחון העצמי בגלל זריקת המרץ של ישראל.

מה עשה ישראל לאליאב שחצי עונה העמיד אותו להדחה?

אליאב בחר 2 דיירים שירצה שישארו איתו בבית בשבוע האחרון,ישראל לא היה שם.
כרטיס לגמר למי אליאב העניק????.
אליאב שפט את ישראל בגלל מגי ואמר לו את זה בגלל זה העמיד אותו להדחה.אז מה חייב ישראל לאליאב כלום ושום דבר.
הוא כן חייב למירב אביבית נתנו לו כרטיס לגמר,רועי מריה חברים שלו מתחילת העונה היו ירידות ועליות.
דניאל לא מתחרטת בכל ראיון אמרה שזה מגיע לו.
ישראל הלך עם הלב.
&nbsp

את חושבת שאליאב העמיד את ישראל המון פעמים ודאג להגיד שהוא לא

מתחבר אליו כולל לטילטיל עמרי אדל נטע וכו כי הוא איים לו על הזכייה? לא נראה לי. אז למה הוא היה מעמיד את סימה שהם היו חברים?
והאמת שאליאב לא כזה מעניין אחרי שראיתי שרוב הבחירות שלו נעשות באן דן דינו.

למעלה