שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

GM1988

Well-known member
אני מאד אוהב את מה שרועי אומר למריה

אבל לא בטוח שהיא עדיין מבינה את עומק הדברים.
כל הדבר הזה מאד חדש לה, ויקח זמן עד שדברים יתחילו לחלחל ולהיות יותר ברורים.

ariel1612

New member
רוצים לשמוע קטע היום הייתי בלימודים וכמובן התחלנו לדבר על

האח הגדול, מפה לשם יש כמה בנות מנתניה ודיברנו על מירב, הם לא סובלות אותה מכירות אותה במציאות וטוענות שאסור להכנס לפה שלה
בריונית גם לא בסיר לחץ.
&nbsp
מה שהכי הפתיע אותי שהרבה מהם אמרו לי שהם אוהבים את רועי ורוצים שהוא יזכה רועייייייייייי
בקיצור הלם

ariel1612

New member
כן צחקנו על זה. נתניה ממש לא מאחוריה לפי מה שהן אומרות בכל

אופן

כוכבית מכסף

Well-known member
גם אני הייתי במספרה בנתניה, ושמעתי אותו הדבר, לא אוהבים את

מירב
(לא דיברו על רועי, אבל לא אוהבים את מירב, אחת סיפרה שהיא מכירה אותה והיא בריונית גם במציאות)

ariel1612

New member
קטע עם רועי הייתי בשוק, על מירב לא התפלאתי רואים שהיא

ביריונית, הם אמרו עוד כמה דברים אבל חסכתי מכם

&nbsp

nicknick28

New member
אני חושבת שמי שלא צופה בלייב ובמיוחד בלילות

אין לו סיבה לא לאהוב את רועי.... כי הוא בסה"כ בחור די חביב, חברותי ועם רוח טובה.
אולי הוא בלי עמוד שדרה או דעה של ממש ורק מנסה לרצות את כולם, אבל סה"כ בלי אם נוריד את השיחות המעיקות שלו עם מריה , הוא די בסדר...נעים, לא צועק ולא רב עם אנשים, לא מלכלך, קשוב לאנשים.
בסופו של יום הוא דייר שאני באמת יכולה להבין למה אוהבים אותו. גם אליאב , הוא אולי למלם אבל באישיות הוא מאוד נעים.
&nbsp
הרי רוב הקהל רואה את התוכניות עצמן ושם אין זכר לשיחות עם מריה, שם הוא רק הבחור המצחיק והחמוד (וכן,יש לו גם צד כזה)

ariel1612

New member
כן אבל האמת לא חשבתי שיש לו קהל כל כך גדול ומתוך עשרה אנשים

שבעה אמרו שמצביעים לו. הייתי בטוחה שילכו על המובן כגון: ישראל, אליאב אבל רועי?!!

טוב הוא בטח נשמע להם אינטליגנט כזה

יגיע לגמר כמו איתי מהעונה הראשונה. בזחילה חסרת חוליות ובחפירת מוח.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
למה שיארזו ?

לא נאמר כלום על הדחה היום
אני גם לא חושבת שתהיה הדחה בהפתעה
להערכתי בשבת תהיה כפולה.

GM1988

Well-known member
אוקי, המשכתי קצת עוד את השיחה של רועי ומריה

והבנתי מה הבעיה שם.
רועי אומר דברים נכונים, אבל כשמריה נתקלה קצת בבעיה להבין משהו, הוא לא היה ידע איך להסביר לה.
וזה עיקר הדברים, שהוא אומר לה 'מה', אבל לא אומר לה 'איך'.
זה כמו להגיד למישהו שאפשר להכין אחלה עוגה, אבל כשהבן אדם ישאל איך מכינים עוגה כזו, להגיד לו שהוא צריך לחפש ולעבוד על זה.

סליחה אבל ממש לא!!! רועי רוצה רק לז....את מריה וזה כל מה

שמעניין אותו נקודה!!! כמו שד...וזרק את אינה....אממה מריה לא פריירית ...ונתנה לו ברקס ומאז הוא מעליב אותה יורד עליה מציק לה נצמד אליה עם הז....שלו מחפש לחרמן אותה וזו האמת!!! האמת לא נעימה זה נכון........אבל זו כל האמת. בחור חרמן מגעיל דביק אוכל נזלת סידרתי קשקשן טיפש מפונק שחקן בשקל. טיפוס נאלח. אך אם יעוף היום אך אך איזה כיף יהיה ....שבוע אחד למריה המקסימה בלי הערפד.

למעלה