שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

בוייאקה מאן

Well-known member
3 אופציות חזקות ו1 חלשלושה

זה בין רועי מריה ואדל ואולי אולי מירב אם הקהל יעשה תרגילים לחזק את האחרים

ariel1612

New member
מריה חזקה מאוד בהצבעות לדעתי היא בגמר אדל יש לה אינסטגרם

עם מלא עוקבים, רועי כפי שכתבתי היום מסתבר שאנשים אוהבים אותו, מירב ואביבית גם לא יודעת לשתיהן יש חמל גדול אליאב בגמר

רועי יותר חזק ממריה בהצבעות לצערי הרב

מאד מקווה שההפקה שתשלח אותו הביתה
חבל משום שהעלילה היתה שונה מאד אם הוא היה
עף לפני היינו רואים מריה אחרת מחוברת לישראל
חופשיה יותר מהמעצורים ששם לה רועי בדרך
&nbsp

יונתנסקי

Well-known member
את אומרת זאת כדי להרחיק ממנו מסמסים.

להגיד היום, לאחר שעברנו איתם כברת דרך כה ארוכה "חבל ש....מה שכתבת"
זה ממש בכי על חלב שנשפך.
חסר תועלת, מה גם שאין לנו שום הבטחה שעם ישראל הדברים היו מתגלגלים אחרת ויותר טוב...

קבלי סתם תסריט הזוי:
ישראל ומריה - רומן מהסרטים.
הבחורה כל כך מאוהבת שהיא שוכחת את הראש שלה, וכיון שהיא "מריה" על כל המשתמע מכך - היא הופכת לצל יש ישראל.
אין יותר מריה.
זה יותר טוב בעינייך?

חjuspa

New member
זו הדחה לא פיירית, יש קבוצה שלמה של פייבוריט

שלא צריכה להצביע והיא יכולה להשפיע בלי קשר לאהבה אמיתית למישהו (למשל להחליט להצביע באטרף לרועי בגלל שהוא חלש ולא מאיים ממילא על ישראל בגמר).

בכלל, אם תשאלו אותי, לא מבינה למה העניקו ברוב שעמום כרטיס לגמר למישהו מהם כבר מזמן. ועוד למי. ממתי פייבוריט חזק צריך דבר כזה? שלא להזכיר שהוא כבר שבועות לפני לא הועמד להדחה.
לא מדמיינת מישהו חזק מהעבר שמקבל כזה צ'ופר, לדעתי זה מוציא את העוקץ מכל הסיפור. לצערי רוב הסיכויים שהוא יזכה כך או כך, למרות שמבחינת רוח המשחק עצמו דווקא הפרס הזה אמור לגרום לו להפסיד.

נילי1179

New member
אויש מירב, כל פעם שאני מצליחה לשפר את דעתי עליה. ואני שמחה

שזה קורה לי היא מצליחה להדליק אותי מחדש נגדה.
אני תוהה אם יש מצב שזה שהיא מצליחה להדליק אותי יותר מכל אחד אחר שם זה משום שאני מזהה דברים אצלי...ואם כן, אז כל אלו שאביבית מדליקה הן מזהות את אותן דברים אצלה

נליאו

New member
וואי המוזיקה שהראו עכשיו את מריה מזכיר לי את שרה לוין

מהעונה השנייה, איזה זכרונות נעימים מעונה טובה לעומת עונה צולעת.

לא רק הדיירים, אלא גם הצועקים קיבלו במה העונה.

תתקנו אותי אם הני טועה, אבל נראה לי שזו העונה הראשונה באח שהצועקים מבחוץ והתגובות אליהם מקבלים כל כך הרבה זמן בתוכנית המרכזית.
רק מראה עד כמה העריכה עלובה העונה.

eran2020

New member
ההדחה הכפולה היא הדחה לא ברורה

לכאורה אדל ורועי הולכים הביתה. אבל פתאום אני חושב לעצמי, אם אדל הגיעה עד פה ושרדה הדחות זה אומר שיש לה קהל גדול ולכן יש לי ספק אם היא תודח. במיוחד אם יראו את רגעי השבירה והבכי שלה שהצופים מתחברים לזה. אז אני אומר לעצמי, טוב, רועי בטוח מודח כי קבוצות אחרות הצביעו לו כדי שמתמודדים אחרים יילכו. ואולי לא? תאמינו או לא, יש סימנים שיש קהל לא קטן של מעריצים לרועי. אליאב בטוח בגמר אז מי נשאר? מריה, מירב ואביבית. נראה שיש לאביבית קהל ענק שתומך בה אז לכאורה המקום שלה בגמר מובטח. יכול להיות שמריה ומירב יהיו המודחות? גם למירב יש כוח גדול בחוץ.. מה עושים כשלכאורה כל הדיירים חזקים בחוץ?

למעלה