שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

נו, שייגמר כבר

צפיתי בפרק והתמונה שהכי נחקקה לי היא של לירז יורה ארס כמו נחש ברוע טהור ואת מריה נעקצת ממנו ונפגעת. אבל יותר מהכל לא יכולתי לפספס את מגי רוקדת בהנאה והתרסה כשהדברים נאמרו.
&nbsp
מגי מכוערת. מבפנים. אבל מכוערת ממש. אם ישראל מתחבר ליצורה הזו ורואה בה טוהר אז הוא עיוור או טיפש (או שניהם).
והאבסורד שאחרי זה היא דאגה לשים על עצמה את תחפושת הכבשה התמימה שלא מתעסקת ברע ובוחרת ליישר הדורים בחוץ

&nbsp
למריה מגיע גמר. אחושלינג מגיע. ובא לי שהיא תקבל את המקום הזה על אפה וחמתה של היצורות לירז ומגי.
הבעיה נוצרת כשיש קבוצה משועממת שהדייר שלה כבר בגמר והיא מנווטת את התוצאות. אז סביר שמריה לא תהיה בגמר. מריה תודח ביום שבת. וחבל.
&nbsp
התקווה שלי שההצבעה הזו תגרום לקבוצות אחרות מוטיבציה להתאגד ולנקום בגמר עצמו...
&nbsp
עונה עלובה שמסתמן שתסתיים בגמר עלוב. אבל הי, בעוד 10 ימים זה נגמר - הללויה!
&nbsp
&nbsp

eran2020

New member
זה מה שיקרה בסוף :

מריה תודח, אביבית תהיה בגמר ואביבית תנצח. ישראל ואליאב לא יידעו מה קרה להם.

svtar25

Well-known member
מריה לא תודח!!! הצבעת נגד הזאת יכולה להעיף את מירב!

הקבוצה של ישראל , ככל הנראה הוציאה כתבה במעריב נגד מריה. אני פניתי לבחורה שפרסמה את הפוסט באינסטגרם, מסתבר שמישהי אחרת פרסמה את הפוסט מאינסטגרם שלה , כי לה "אין אינסטגרם". מתוך פחד לחתוף תביעת דיבה. בו רגע נחשוב מה האינטרס של משפחתו של בן זוג של אירנה להוציא כתבה נגד מריה רגע לפני הגמר? אפילו אם הוא לא מאמין שהיא תזכה, הוא מאמין שישראל יזכה...עדיין מריה בחיים לא תסלח לו על דבר כזה! אז כל אחד ממשפחה אמיתית לא היה מעז לפרסם פוסט שכזה. בקיצור מריה למיליון!

גונריל

New member
אם אכן יצליח להם להדיח את מריה זה יבוא לרעתם בגמר

עד כה חשבתי שלישראל יש את הקבוצה הכי גדולה
הקבוצה של אליאב ענקית (בליל המריבה הגדולה רציתי לכתוב בקבוצה של אליאב ביקשתי להצטרף והתעלמו.. היום במקרה גיליתי שאושרתי) וזה ממש לא בטוח שהגמר בכיס של ישראל..

nicknick28

New member
אני אגיד משהו שישמע לא פופולרי

אני לא חושבת שמגי רקדה בגלל דברי הארס, זה היה נדמה לי שהיא בפוקוס אחר בכלל ומדברת עם ישראל , כל זה היה נראה כאילו היא באיזה שיח איתו שלא קשור לנאמר לידה.
זה לא מבטל את העובדה שהיא אכן רחוקה מלהיות מלאך תמים וטהור ויש בה את הצד הזה שמצפצף על העולם מסביבה.והיא גם לא אוהבת את מריה. אבל בכל זאת, יש הבדל בין להיות אדם לא נעים ולא נחמד שלא אוהב אחרים לבין ממש לרקוד ולשמוח לאיד על השפלה של מישהו, ולא נראה לי שזה מה שהיה פה.
&nbsp
גם אני אשמח לראות את מריה בגמר , גם בגלל עצמה אבל גם כדי להראות ללירז שהקטנוניות והנקמנות לא מנצחים. וגישת ההתנהגות הקבועה שלה לאנשים שהיא לא אוהבת- לפגוע בהם איפה שהכי כואב, היא נבזית ומלוכלכת.
אבל על מי אני עובדת, לקטנוניות יש סיכוי לנצח. וזה יהיה מבאס

אני2018

New member
על מה בוכה עכשיו הילד המעצבן?

אבל שימו לב:
האח רוצה שרועי יודח ולכן לא נדע.
הפריימים היחידים שהוא מראה מאז שחזר השידור - הם אלה שבהם מופיעה אביבית או אדל.
נראה לי, שהוא רוצה להוכיח לבוסים שלו שהבחירות שלו, של הדיירים החדשים, טובים יותר מאלה של האחות הגדולה, וששניים מהחדשים נכנסים לגמר.
לי נראה שהאח מעדיף שיצאו רועי ומריה, או רועי ומירב.
&nbsp
ולו רק בגלל זה, ובגלל זמן המסך המופרך שהוא נתן לאביבית - אני לא נותנת קול אחד לאביבית או אדל.
&nbsp
אסור שהמניפולציות של ההפקה יעבדו להם.

נשר100

New member
המשפט לקוח מהטוטו-משחק שהוא בנקר(רועי בגמר) לא קורה

אין את כל הניחושים ואין זוכה בפרס הראשון

נשר100

New member
רועי אדיר- מי רוצה שם להיות מודח ערב הגמר

כולם באותה סירה- הפורום אנטי רועי בוחר להתמקד ברועי-רוע צרוף

ועוד איזה מיניפולציות כדי להשאיר את אדל ואביבית ששולם להן

עדיף לא לפתוח את הפה כמה , וזה לא כולל יחצנים שנשכרו לקדם לעבר המטרה