שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

nicknick28

New member
תמי
סימה
מריה
אדל
רועי

היום התרגשתי ביחד עם הנעלבים..אדל,רועי ומריה. כאב לי איתם,כאב לי עליהם. זה נע בין תמימות לילדותיות לחוסר מודעות. נכון , הם אנשים מבוגרים שנכנסו לבית הזה מרצון ובידיעה של מה זה עלול לגרום להם ,בידיעה שתהיה עליהם ביקורת ולא כולם יאהבו.
אבל היה ברור שיש פה חבורה שההתמודדות הזו קשה להם מלהכיל, החצים הרעילים , שעוד לא פיתחו שריון כמו מירב,אביבית וישראל. הם היו נראים לי כמו ילדים קטנים שפעם ראשונה גילו שיש אנשים רוע בעולם.
&nbsp
תמי ומריה הרסו אותי,כמה רגש היה על המסך בדקה הזאת...שכחתי כמה תמי היא כולה לב ואש ואנרגיה וכמה התגעגעתי אליה.היא הייתה בסה"כ חודש שם אבל איזה חותם היא השאירה

החברות הכי יפה וחמה בבית האח השנה, רק לראות איך מריה בוכה כשתמי דיברה אליה...קטעו לנו מהר מדי את הקשר הזה

אני חושבת שתמי היא אולי היחידה בבית שמריה הייתה ממש חופשייה ושטותניקית ודברנית איתה, בלי מחסומים, כמו שתי בנות 16 שמצחקקות להן. עם רועי זה לא ככה. לצחוק עם חברה זה לא כמו לצחוק עם חבר.
אני כל כך שמחה בשביל שתיהן שהן מצאו חברות כזאת

&nbsp
סימה, קלאסית כמו שרק סימה יכולה להיות

&nbsp
זה רק חידד לי כמה תמי וסימה חסרות על המסך, כמה הן הוסיפו לבית הזה
וכמה הוא נראה לי כל כך ריק וחסר עניין כשהן לא שם.
&nbsp
אורלי, לא היה לי משהו מיוחד איתה בזמנו, היא בעיקר הייתה הזויה ורועשת , אבל היא הייתה מקסימה היום בפרק שאמרה להם דברים חמים ויפים.
&nbsp
לירז
כל כך לא יפה להגיד דבר כזה למריה וגם רק בשביל הסולידריות לרבע שעה שהן כן היו חברות,במיוחד מהמקום המתיימר שהיא באה ממנו של "העצמה נשית". מה שהיא עושה זה בדיוק ההפך- "הקטנה נשית".
&nbsp
מגי - זה רק הזכיר לי כמה טוב שהיא מחוץ לבית. אני לא יכולה להתחבר לבחורה הזאת, היא מעוררת בי יותר מדי עצבנות. ואולי הייתי אמורה להתרגש מהאיחוד שלה ושל ישראל כי אני בעד רומנטיקה והכל אבל זה לא עשה לי כלום, ישראל נשמע כמו רובוט מדקלם ומגי עושה את הפרצופים שלה. שיהיה להם לבריאות ואני באמת מאחלת להם שיהיה להם טוב , רק שלא אצטרך לראות את זה על המסך.
&nbsp
&nbsp

שיבא 78

Well-known member
תמי מתוקה אמיתית - אבל תמימה !! מריה היתה מוכרת

את החברות איתה - אם ישראל היה מאפשר לה (למריה) להיצמד אליו !

מריה התחברה לכולם (תמי, סימה, רועי וכו׳) רק בגלל שנדחתה ע״י ישראל.

אם זה היה תלוי בה - היתה נצמדת אליו כמו עלוקה.

היא אסטרטגית מהיום מראשון בבית - רק שקיבלה ברקס חזק - ומכאן והלאה התהלכה כמו צל בבית.

רועי - שימש לה מקל הליכה בבית.

queenjane

New member
אפילו מכרה את אמא שלה בשביל הפרסום (ליטרלי שילמו לה בשביל לט

לטנף אץ אמא שלה מול מדינה שלמה)

ליאור032

New member
מה זה אין צורך להצביע לרועי ? אני מבחינתי חושב שלרועי מגיע

להיות בגמר אז אני מצביע לו ולא מעניין אותי מי מצביע לו ומי אומר להצביע לו.

זו לא אשליה, מצביעים לו כדי להעיף את מריה

הרי הוא נשאר עד עכשיו רק בגלל שרצו להעיף מתמודד אחר. בחסד ולא בזכות.

queenjane

New member
ממש לא נכון אדל ורועי בסכנה למירב יש קבוצה לאליאב יש קבוצה

לאביבית יש קבוצה ואת הקבוצה של אלי
למריה יש אינסטגרם ואת מעיריצי תמי וסימה
לאדל יש קהל מאוד מאוד קטן של ילדות ולרועי מה יש ? 2 קטינות עם מגפון שגרות קרות לנווה אילן ורוצות לעשות לו ילד?

גם אני חושבת כך, הייתי שמחה אם מריה הייתה נכנסת במקום מירב

אבל לא במקום רועי. מגיע לו להגיע לגמאר, אין ספק

משהו עצוב קורה בקבוצה של ישראל

מאז הצטרפות מגי לקבוצה התחיל שם שלטון דיקטטורי. אנשים שמעזים להביע את דעתם השונה משל מנהלי הקבוצה- לדוג׳ להצביע לרועי בהדחה האחרונה, פשוט נחסמים!. חברתי העיזה לציין במילים עדינות שתצביע למריה ושהיא לא מסכימה עם דרכה של מגי - פשוט נחסמה. הכי מצחיק שבזמנו אותה קבוצה נרתמה להגחתה של אותה מגי. שפנים כבר אמרנו?. עם כל אהבתי לישראל, מאחלת לו שאת המיליון יעשה בהזדמנות אחרת אחרי שיזרוק את מגי לאלף הרוחות.
Sorry not sorry.

נעמיה10

New member
ישראל יקלוט אותה מהר מאד בחוץ
השאלה מה יעשה עם זה ואם

יהיה מוכן לספוג את זה?
&nbsp
???

למעלה