שרשור צהריים היום ה98 ב

GM1988

Well-known member
זה כמו ששי חי אמר שהוא עובר שם תהליך

ואור שאלה אותו "בחודש?!". והיא צדקה.
לא עוברים שינוי קוגנטיבי על סמך שטיפת כלים, וכמובן שלא בחודש.

ראיתי את שני הרבה יותר רגועה כשעומר היה..

ראיתי שמעיין יודעת לדבר יותר ממה שחשבתי
ראיתי שאורנה יותר נאמנה לאמת ממה שחשבתי ועוד כל מיני דברים שראיתי

שומינם

New member
אני מסכימה לגבי מעיין ואורנה אך שני לדעתי לא הייתה שונה

עם עומר. פשוט לא ראו אותה בכלל על המסך כמעט והיא הייתה מוגנת על ידיו בפני האחרים. הם פחות השתלחו בה בפנים רק מאחורי הגב. חוץ מזה הפה שלה היה עסוק בנישוקים ולא בדיבורים....

dity138

New member
גם לא ב-3 חודשים, עובדה ששי חי ״נפל״...

כשנה לאחר שהעונה שלו הסתיימה - כי כשיצא הסתנוור מההערצה והחשיפה המטורפת, הביא על עצמו את האנטיגוניזם ביחס של התקשורת כלפיו, ומצא את עצמו מפורק מ״צבא״ שהתפוגג כמעט לגמרי, אחרי שהשכיל להסתכסך עם כמעט כל מי שבא איתו במגע, והגיע לתחתית של עצמו. נקווה שיתאושש, אבל בינתיים פשוט חבל על כל הפוטנציאל

שומינם

New member
סליחה קצת מאוחר לא הייתי בבית אורנה עשתה שינויים ענקיים במשך

התכנית, גם אם הם אינטרסנטים ומעושים היא לא הייתה מעולם דמות סטאטית ומשעממת. מרבנים חסודה הפכה לנערה מאוהבת מלאת חיים ורומנטית. יצור קנאי ומלא שטנה לשני ולכל מי שהיה לה אליו קצת פחד , ובשבועיים האחרונים הגיונית, רגועה, שוחרת שלום ומפוקסת במה נכון ומה לא נכון. לזה התכוונתי בשינוי. זה שינויים מקצה אל קצה צריך אומץ בשביל זה וצריך יצירתיות כדי להחזיק את הצופים באלרט.

dity138

New member
אף דייר לא באמת השתנה בעקבות התוכנית

יש שהתפקחו במהלך העונה לגבי התנהלותם או טעויותיהם, עשו שינוי תודעתי לגבי תגובות שלהם למצבים, או שינו דעתם / יחסם לדייר זה או אחר. אבל שינוי פנימי מהותי לא חושבת שהתרחש אצל אף דייר, גם לא בעונות קודמות. לגבי שני, לדעתי היא הגיעה לתוכנית עם בסיס ערכי מהבית, עם חוש צדק מפותח ונשארה כזו לאורך התוכנית. היא לא חפה מטעויות, ובעיניי היא לא פעם קשה לעיכול ולצפייה, אבל ביחס לאחרים בעיניי היא הדמות שהיתה ונשארה המעניינת, המשכילה והמרתקת ביותר, כמו גם אביחי במידה מסויימת, מאוד. לעומת זאת יש לי רגש נקמנות קטן לגבי אורנה, בעיקר כי מצאתי בה דמות שחיה, עטופה וטובלת בשקר, במודע או שלא במודע, זה לא משנה, בגילה זה כבר עניין של בחירה, והיא מתעקשת לא לחשוף אפילו לעצמה את האמת. ומבחינתי היא האחרונה שארצה שתזכה, אחריה מעיין ואביחי. שלושתם בנו לעצמם, (בתוספת דן כנספח) גן עדן של שוטים, בשיכנוע עצמי שהם ״הנכונים והרלוונטים״. אח, איזו איוולת שתתפוצץ לשלושתם בפנים, כל אחד בזמנו... אנחנו כבר לא נזכה לראות את זה, ואישית לא אכפת לי, לא נהנית משמחה לאיד. חוץ מזה, אין לי העונה שום פייבוריט, עוד פחות מעונות קודמות, וזה מקנה הנאה אחרת בצפייה

פחות..

מאד רציתי זמן רב שאורנה תלך לדרכה מהתכנית,אבל כאשר התפייסה עם שני ובעיקר כאשר שרון ניסה להסית אותה כנגד שני,גיליתי פתאום אורנה מעט שונה,אורנה שנאמנה יותר למילה שנתנה ונאמנה יותר לאמת..אולי היא הצליחה ״לעבוד״ עליי(זה לא ממש קשה להצליח בזה;) אבל מאד אהבתי שלא נתנה לשרון להצליח בנסיון ההסתה כנגד שני.

מה גם שאני כן חושבת שמגיע לאורנה פרס כלשהו על הדרך שעברה(אם כבר זק היה לא הוגן והתעלם מרצון המסמסים ,התעלמות גסה..

dity138

New member
בהמשך השרשור כתבתי תמצית על אורנה

וכנראה שאת צודקת, קל ״לעבוד״ עלייך. אחרי ימים שלמים שהיא יצאה במסע הכחשות שהיא קנאית, וזו אשמתו של דן שמציג אותה לפני כולם ככזו - דקה אחרי שיצאה מחדר ה"רמטכל״ (כך הם מכנים את זק) או הפסיכולוג - פצחה במונולוג מתחסד שזה מה שהיא, קנאית, ולא יעזור, היא מצפה שיקבלו אותה כמו שהיא... בעיניי היא לא יותר מזיקית שמחליפה צבעים בהתאם לסביבה ולסיטואציה. ו״לזכותה״ ייאמר שהיא ממש ממש טובה בזה

adip110

New member
צודק בכל מילה, לא קונה את ההצגה של החסודה, השטן אמין יותר .

טוב יהיה לא לראות את פרצופה המכורכם ולשמוע את שקרייה.

למעלה