שרשור צהריים היום ה-33 ב

ornass2

New member
האח רוצה בו מאוד, אבל הוא לא מספק את הסחורה, והרומן

עם הכנועה שלצידו לא מתרומם,
כבר למעלה מחודש.

ronsil

New member
הגיהנום יקפא והרומן הזה לא יתרומם...אין רגש רומנטי, אין!!!

Valkyrie1

New member
הלבישו על מעיין משקפיים מיוחדות

ועכשיו היא רואה כמו אביחי.

שוב פעם נדבק אליה עם הידיים כל הזמן ממזמז כאילו

עוד דקה זה יגמר. נו טוב אפשר להבין אותו למרות שעם דברים אחרים אני לא מבינה אותו

נועם 996

New member
מובן שהוא מסכן אבל הוא גם מרושע ושקרן נאלח. אפשר לחיות עם

מוגבלות ולהשאר בן אדם טוב וישר. הוא אסטרטג בגרוש וכל החרטא שלו אני מקווה תתפוצץ לו בפרצוף ואני מקווה שזה יכאב!

Acoustic 3

New member
אני חושב שאתמול שני עשתה טעות ונסתה לרכל על מעיין עם עדן

עדן והיא נפגשו בחדר הארונות ודברו קצת.. שני אמרה משהו על מישהו שהיא אמורה להיות חברה ש"רואה את חברה שלה בוכה" - ומיד עדן קטעה אותה (לא כי לא רצתה לרכל אלא כי מאוד רצתה לדבר).
&nbsp
אני מקווה מאוד שהריכול הזה נבלם וזהו כי אם היא תמשיך, היא פשוט תירה לעצמה ברגל.

foreigner3

New member
היא לא תירה לעצמה ברגל. כי הצופים טיפשים...

ל"מסכנה הדחויה" מותר לעשות דברים נוראיים שלאנשים חזקים ושלמים עם עצמם אסור.

Acoustic 3

New member
האנושות אוהבת את האנדרדוג... המסכן והדחוי

זה למה אהבו את ישראל בהתחלה, ועכשיו כבר לא..
עכשיו אוהבים את הפלסטינים.

גם שי חי זה אותו דבר. ייחסו לו כריזמה שלא היה לו בעיני. עובדה שהוא לא סחף אף אחד מבני הבית אז הוא התבצר בעמדת ה"איכותי" מול "שומעי המזרחית".
הפעם הראשונה שהסכימו להקשיב לדבריו היתה כשהם נאלצו לעשות זאת בהדחה השבועית. אבל הוא היה באמת כ"כ לבד, שהקהל הביעה רגש כלפיו בגלל זה.
פתאום זה היה כל הבית מול דייר אחד - אז הלכו עם הדייר האחד. לא משנה שהוא באמת לא בסדר, אלא שהוא פשוט מסכן. כי "לא משנה מה - לא עושים חרם, ולא מגיעים לאוכל". (אני חולק על זה. מבחינתי לא לדבר עם דייר זה לגיטימי וגם לא לבשל לו זה לגיטימי)

אני אוהב את שני כי היא באמת לא עשתה רע לאף אחד. לא כי היא אנדרדוג. ולמרות זאת, יש לי הרבה ביקורת כלפיה.
אביחי תאר את זה אתמול יפה. יש לה מימיקות, אינטונציה וגישה מאוד דרמטית. לעומת אביחי, בעיני, חוץ מכל אלו - היא פשוט לא עושה רע לאף אחד.
להיפך. היא אדיבה. הוא בעצמו ידע יפה מאוד להשתלח בה כבר בשבוע הראשון שאמר לה: "יאללה סתמי סתמי, עופי מפה" (ציטוט לא מדויק) - והיא בתגובה אמרה לו: "מה עשיתי לך? תגיד לי כדי שאני לא אחזור על הטעות".

קל מאוד להשתלח באדם כזה.. במקרה הפעם, אני עם האנדרדוג. פשוט כי היא באמת לא עשתה רע לאף אחד. אין משהו אחד שמישהו בבית יכול להגיד שהיא עשתה לא בסדר (למעט המשימה של עכשיו)

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
זה מה שהכי מפריע לי

שהיא לא עשתה כלום לאף אחד שם
&nbsp
הם טוענים שהיא מרוכזת בעצמה
והם מה ?! הרי הם מרוכזים בעצמם לא פחות ממנה
דרמתית ? והם מה ?! חלקם דרמתיים לא פחות ממנה
ואף אחד לא מקבל את היחס הרע שהיא מקבלת
&nbsp
היה נוח ליפול עליה - אז כולם הצטרפו למסיבה

Acoustic 3

New member
זה בדיוק העניין. היא לא עשתה כלום! היא מעצבנת, כן?

אבל אין משהו ספציפי שהיא עשתה לא בסדר.
היא מרוכזת בעצמה? - מאוד. זה בטוח
אבל לפחות היא לא יושבת כל היום להעביר ביקורת על הדיירים האחרים.
&nbsp
היא כן דרמטית.. ראינו את זה אתמול כשהיא תחקרה את דן. זה היה כאילו לקחו סצינה מאופרת סבון, ואמרו לה להציג אותה.

&nbsp
אגב אני מאוד מבין את האנטגוניזם שהיא מעוררת. אני מבין למה לא רוצים להיות חברים שלה, היא באמת מעצבנת.
אבל זו לא סיבה להתנהג אליה כל כך לא יפה.. לרכל עליה, להגחיך אותה, לצחוק על זה שלא יביאו לה אוכל.. דבר אחד זה לא להיות חבר שלה, דבר אחר זה ממש להתעלל בה.
זה מה שאני מרגיש שהיא עוברת בבית..

נועם 996

New member
יש גם הרבה תרעומת וקינאה אליה כי היא מרשה לעצמה מה שאף אחד

אחר לא מעז להרשות לעצמו שם וזה להיות מי שהיא ומה שהיא מפונקת, נרקיסיסטית, תינוקית, שמחה, עצובה אין לה את האינטליגנציה החברתית הנרכשת של לשחק אותה כדי לשרוד. היא מה שהיא וזה כמו עצם בגרון ולכן הם שונאים אותה כי הם לא יכולים להרשות לעצמם להתנהג כמוה הם סגורים בתכתיבי החברה. אביחי לא היהלום בבית שני היא היהלום כי היא מביאה לכולם את הסעיף והיא גם מאירה אור על התנהלות חדשה בחברה לטוב או לרע.

למעלה