שרשור ערב
היום ה16 ב

Goneril

New member
לגמרי לא פשוט!!! אין לאן לברוח

תענוג שחזר וכל הכבוד לך מרי

מורבידי

New member
דעה בנוגע לשמועה שרצה שאורן חזן עתיד לחזור ולהיכנס

שוב לבית "האח".
אין לי כל כך בעיה עם הנוכחות של "אורן חזן" והרייטינג והעניין שהביא לבית .
אבל אם מר האח הגדול קורא בפורומנו הצנוע והנכבד (ואנחנו יודעים שאתה קורא
) -
להחזיר את אורן חזן שוב כדייר חוזר לבית - זה מעשה שלא הוגן עלפי חוקי הפורמט.
להחזיר דייר שמכתחילה הגיע בתנאים מיוחדים ,כאורח, ולהחזיר אותו ,אחרי שיצא החוצה, יכל לראות את כל מה שנאמר עליו, לשפר , לתקן, לקבל עצות , לעשות לעצמו מסע יח"צ בחוץ, להוסיף לעצמו קהל, ובו בזמן להכפיש דיירים אחרים , הכל מול קהל המצביעים בחוץ, אפשרות שאין לדיירים הרגילים לעשות, במיוחד אדם שהוא VIP כמו אורן חזן ,שמגיע מראש עם ציבור של כמה עשרות אלפי איש שתומכים בו מעצם היותו אישיות פוליטית - ולהכניס אותו שוב למשחק של אנשים מן השורה שבאו להתמודד על מליון שקלים, בתנאי פתיחה כאלו - לא הוגן כלפיהם וכלפי הפורמט .
אני כן מניח שאולי "האח" רומז שבשלב כלשהו , נתחיל לראות פרומואים של "נחשו מי חוזר לבית האח"... ואורן חזן יוחזר לשם (קאט ל- שוטים המומים של פרצופי הדיירים) לערב אחד סטייל "כל האמת בפרצוף" ,בו הוא מטיח בדיירים את דעתו עליהם לאחר שיצא מהבית וצפה בהם מבחוץ, או כל טריק כזה להעלות את הרייטינג ולעורר את הרוחות בבית למשדר אחד או שניים. אבל לא מאמין שהוא יוכל לחזור לשם כדייר מן המניין, גם לא עם הדיירים באמצע העונה.

הצודקת11

Well-known member
אביבית בר זוהר נכנסה לשבוע יצאה ונכנסה שוב כדיירת קבועה.

מורבידי

New member
אני מודה שלא זכרתי את זה . זה לא ממש הוגן,

למרות שהאח יכול לתרץ שכל הדיירים ה"חדשים" שנכנסים באמצע העונה, כולם מגיעים עם ידע מוקדם על הדיירים וכו'.
ההבדל מולם הוא שאורן חזן הוא בגדר VIP , ובין אם אוהבים אותו או לא , יש לו קהל מצביעים גדול בחוץ, רק מעצם הפעילות הפוליטית שלו. הבן אדם נכנס לבית, כבר בקו הפתיחה כשיש גדוד מצביעים מאחוריו ( להוסיף תמיכה ציבורית של "הצל" שהוא לא פוליטיקאי אבל בהחלט אישיות שיש מאחוריו המון תומכים ועושי דברו ). כך שמדובר במשחק כוחות לא הוגן. בעונת VIP הייתי מקבל את זה . לא בעונה רגילה .אני לא חושב גם שהדיירים יראו את זה בעין יפה.
אבל תודה על ההבהרה, לא זכרתי לגבי אביבית בר זוהר.

מרגוליקו

Well-known member
לדעתי גם אם אורן חזן יכנס שוב

הוא יכנס לאיזו משימה או משהו בסגנון ולא כדייר מן המניין

nicknick28

New member
אני לא חושבת שיש סיכוי שהוא יחזור כדייר מן המניין

לא כי דברים כאלה לא קורים,כבר היו דברים מעולם על אף שהדבר רחוק מלהיות הגון - אביבית ואדל.
יותר ממקום של המילה שהוא נתן לדיירים.
&nbsp
כי הוא יודע שהדיירים סבלו מאורן מאוד,יודע שיש כאלה שאיימו לעזוב .
ולא סתם הוא היה חייב להבטיח להם שאורן שם רק לשבוע...כי הדברים עלו על גדותם.
לדעתי הוא היה שמח להשאירו גם לעוד שבוע -שבועיים אבל האווירה והכעס של הדיירים לא איפשרו זאת.
אז להחזיר אותו עוד פעם אחרי שהבטיח שהוא לא נשאר?
במצב כזה הוא מאבד לחלוטין את אמון הדיירים ובוודאי את המוטיבציה שלהם למשחק הזה. לא חושבת שזה סיכון שהוא ייקח בשביל עוד קצת צעקות ופייק דרמה.
&nbsp
לחזור ליום אחד למשימה ? בהחלט יכול להיות...
&nbsp

עדכון מה קרה לפורום?

חשבתי שאני מדמיינת שאני לא רואה שרשורים של יומיים אחורה
ואז נזכרתי
מדובר בתפוז

מורבידי

New member
נכון שאף אחד לא מתגעגע ל"שעשועון" האח

שהיה בימי חמישי בעונה הקודמת ?
אנחנו בעד משדרים רגילים !

queenjane

New member
בהחלט עדיף משדרים אבל יש לי חשש שלא ישאירו שידורים 3 פעמים ב

בשבוע כי זה מלא עריכה

מורבידי

New member
גם לדעתי. זה מאוד דינמי, הם קפצו ישר לקבל אישור ל 3 משדרים

כשהיה השבוע של אורן חזן, והם לא הספיקו לעמוד בקצב ההתרחשויות. נראה אם זה יהיה אותו דבר.
מה שכן, לפי שנה שעברה, ולפי 2025, אני זוכר שלרוב המשדרים לא הספיקו להראות את רוב מה שקורה בבית, נקווה שעם שלושה משדרים יהיה להם את כל המרחב להראות את רוב ההתרחשויות ולא להשמיט קטעים מפאת חוסר זמן.

nicknick28

New member
לא יכולה להגיד שאני מתגעגעת לשעשועון עצמו,הוא היה די משעמם

אבל מה שהיה קורה בבית אחרי המשחק לפעמים הביא עניין....
הדיירים יצאו והתחילו לדבר על השאלות שהם ראו ומה הקהל חושב על הדייר הזה,
ומה אמרו על הדייר ההוא. והיו מראים להם סצינות מהבית ...הרבה פעמים החומר שהם קיבלו שם הביא להתרחשויות מעניינות בבית.

מורבידי

New member
נכון .אני מקווה שהאח ישתכלל

וידע להביא ולהראות להם סצינות מהבית , בצורה יותר מעניינת בלי שנצטרך לסבול חצי שעה של שעשועון טריוויה לא מעניין .
(על אף שגם הטריוויה הייתה לפעמים על דברים שנאמרו בבית )

queenjane

New member
במקום משימת המתנות יכלו לעשות משימה שעשועון כזה לשאול שאלותת

על דיירים כשהפרס הוא משהו גדול מי שזוכה בשעשועון ואז תהיה להם מוטטיבציה לענות את האמת למשל שאלות על ירדן שהקהל חושב שהיא מטילה אימה בבית

nicknick28

New member
אני מניחה שזה משהו שיגיע בהמשך

תמיד מגיעה המשימה הזאת שדורשת מהם לתייג ולדרג אחד את השני.

למעלה