שרשור ערב 2 - היום ה54 ב

סטילהוק

New member
שי חי התהפך גם על ארבל, קרא לה אשה גסה ורכלנית

היה ברור שזה יגיע, היא עצמה אמרה שנכנסה שהיא מעריצה אותו, אבל מפחדת שיום אחד הוא יתהפך גם עליה. והנה היום הזה הגיע. עוד שהרבה לפני מה שהיא לא יודעת שהוא לכלך וטינף עליה ואור מאחורי הגב עם תני ולפולרי, לפני שפלורי ואור השלימו. והיא לעומת זאת תמיד הגנה עליו מול השאר, ואמרה להם שהיא רואה שי חי אחר.

וסיפרה להם.(לחברה).. ששי אמר לה.. "שתיזהר מהם...

שלא יחזור אליה כבומרנג"......

svtar25

Well-known member
כמובן התהפך על ארבל, דיברה על אהובתו

מתחילת התוכנית, זאת שטען שאיתה היה לו רגע מאושר בחיו, קסניה. שי חי מאוד דואג לקסניה, יש סיכוי יתפתח כאן משהו בסגנון אלין, אלירז וגואל...קסניה, דודו ושי חי... אם עומרי משחרר את הציפור לחופשי, ושי חי נפגע מתני...הם ינחמו זה את זה חברי . אתמול קסניה אמרה היו לי פו הרבה אופציות לא חשבתי עם הראש, הלכתי על הרגש.

rachela8

New member
מקווה שהאח לא יראה לא קטעים כאלה מעצבנים לא חייב אם לא מראה

הכל ,כי בהתחלה הראה לו הכל עכשיו ממש בוחר לו ,ומאז גם לא ראינו אותו אם נרגע או הראו לו דברים נחמדים

zikale1

New member
הבוגד שפוחד מבגידה

תני פוחדת ששי חי חוגג עכשיו עם כל המעריצות ויבגוד באהבתה אליו.
והוא כבר רואה אותה כגיס חמישי בוגדת בו עם אור

בןבןבן26

New member
תפסיקו כבר עם הביטוי "גבר בוגד" כל הזמן.

שי סיפר מרצונו בהתנדבות שבגד באשתו ולכן נפרד ושהוא למד מזה ולא יעשה זאת יותר לעולם. תני נכנסה לחייו מיד כשהיחסים שלו ואשתו התקלקלו. הוא היה שבור לגמרי והיא בעצם עזרה לו לשקם מעט את עצמו. אני חושבת שכשגבר בקושי סיים את יחסיו עם אשתו, זה הזמן להשאיר אותו לבד לזמן מה, לתת לו לעכל, לתת לו לחיות ולא להיכנס מיד למערכת יחסים חדשה. זה טומן בחובו הרבה צרות. מכאן חוסר הביטחון של תניה בקשר ביניהם, זה שהיא ציינה שהוא "בגד" גם בה, זה כנראה היה בתחילת הקשר כשהוא עדיין לא ידע מה הוא רוצה. הוא מצפה ממנה עכשיו שלא תתן לאיש להגיד עליו מילה רעה, כמו שהוא תמיד מגן עליה ובטח לא שתשב עם אור, שנואת נפשו ותגיד לה שהוא אוטיסט. אני בהחלט יכולה להבין את הכעס שלו. הוא צודק. אני, יחד עם זאת, מייחסת את זה לגיל הצעיר של תני ושהיא עוד לא יודעת איך צריך להתנהג. שתתבגר קודם ואחר כך תתעסק עם גברים גרושים עם ילדים.

סטילהוק

New member
שי חי יעשה טעות גדולה אם יעמיד את ארבל השבוע להדחה

ובעיקר אם יעמיד אותה במקום פלורי. כי אז הוא ייצא גם צבוע בעצמו.

MIC83

New member
על ארבל הוא לא ממש כועס... הכל מתגמד כבר

על פלורי הוא מפוצץ

Jessica0123

New member
מעניין אם יקרינו לשי חי איזה קטע מאזן על תני כדי שהאיחוד

בניהם לא יהיה טעון מדי (בהנחה שהיא תגיד משהו מאזן)
כי אם אחרי כל הדבר הזה הוא חוזר לבית במוד של עצבים זה עוד יותר הלם בשבילה

maderez2

New member
מי הרגע קם מהשולחן והלך לבד? ארבל? רוצחת או נרצחת? מהר הימור

Pachulii

Well-known member
בנתיים זק רוצח לנו את הסבלנות, רק זה מה שקורה

ווואה ווואה. אחרי שבוע של אידיליה ושקט

נראה לי שהבית ירעד משי חי עוד הרבה זמן אחרי המשימה הזו.
&nbsp

הכתום 20

New member
איזה מצחיקים אתם

עשיתם משי חי גלדיאטור יש לו מזל שהוא בעונה הזאת,בעונה אחרת היו מוחצים אותו כמו ג'וק עלק הבית ירעד ממנו.
מי הוא בכלל? אור משתיקה אותו,מפלורי הוא רועד,הוא יודע לדבר רק בפינה שלו שלא יכולים לענות לו חוץ מזה הוא רכלן פתאטי.

zikale1

New member
זהירות -אור בעלת החיוך המאולץ והקבוע בוחשת בקדירה

winwin5

New member
עד שהיה לנו כיף עם שי חי ודודו והיה לנו על מה לדבר, חזרנו

לרפי השכל סביב השולחן העגול.

עם כל הכאב על שברון הלב של שי חי עכשיו

הוא סוף סוף רואה את מה שאנחנו רואים מהרגע שבו תני נכנסה לבית.
היא תירצה את זה בפני ארבל מקודם באמירה שהיא רצתה להשכין שלום כדי שיהיה לו טוב שם, כי ידעה שאם תריב הוא יריב שבעתיים.
אבל איך אפשר לתרץ את השתיקה שלה כשמבחינתה הוא כבר לא שם? זה לא הזמן שבו היא אמורה כביכול להגן עליו בחירוף נפש?
&nbsp
בסופו של דבר היא ילדה חסרת ביטחון שרוצה להרגיש כמו קורבן וכמו חסידת אומות עולם. היא מוכנה לקבל יריקות בפרצוף שלו כל עוד היא מרגישה שמי שיורק מוציא אותה צחורה וזכה.

למעלה