שרשור ערב 2 היום ה45 ב

foreigner3

New member
תארי לך שהייתה שולחת פוסט בוידאו עם הנפות ידיים...

אני חותמת שגם היא מניפה ידיים לכל עבר.

האמא, כמו כל אמא נורמלית, מנס להגן על הבת שלה, לא הייתי

שופטת אותה על זה, כן הייתי פונה לאמה שתפשפש בדרך החינוך, אולי טעתה? אולי ההישגיות כרוכה במחיר של חוסר איזון? אולי לא נטעה בילדה ערכים של נאמנות, נתינה וענווה? ולגבי ההצטיינות? -סוג ג' בקושי. לא קצונה, לא אוני' -בקיצור WANNA BE

toly7

New member
העברתי לבינתיים ערוץ היא בלתי נסבלת לצפייהההההההההההה

מריה666

New member
אני מבוגרת ממגי ב 10 שנים ןאני קולטת אותה היא בלון נפוח

היא רהוטה ואומרת את המילים הנכונות, עשתה לאביבית אחלה ספין כששכנעה אותה שישראל היא אהבה של רגש ולא אינטרס... אולי זה יעזור לה להיות פוליטיקאית בעתיד בנתיים

לא משנה כמה פעמים מגי תכה בחזה שלה ותעיד על עצמה שהיא פאקן גולדה מאיר עם גוף של גל גדות ופרצוף של דוגמנית ויקטוריה סיקרט...מגי היא ילדה קטנה, היא בוכה כשמשהו משתבש (תופסים אותה מרמה), רואים עליה שהיא לא מאוזנת כל דבר מוציא אותה מאיזון והיא תלויה בישראל, הרצון שלו בה מאשש לה שהיא שווה משהו. לפני השינה בלילה מגי חסרת בטחון אנושית והססנית, כמו רובנו

סימה אור גדול שכמותך,נסיכת מיאמי דולפינס ,לא משנה מול מי..

תעמדי ראש בראש אני יודע שתצאי שידך על העליונה ומדוע? כי שום אדם בעולם ושום כוח ביקום לא יכול לנצח תום,זכות,ויושר כמו שלך.

אני כבר מוכן עם האצבעות לסמס לך ולהעניק לך מלא אנרגיות חיוביות,חייבים להשאיר את סימה בבית היא אבן יסוד בבית הזה,היא הגרניט פורצלן,היא השיש השחור שבא מאחור וקוטף את הפודיום.

סימה מיימון בכר אגדה שעוד מתקיימת ונוצרת. סימה מיימון בכר טעם החיים,טעם השכרות,וטעם חלומי צרוב הייטב על הפלנצ'ה...

אוהב אותך עד כלות.

א.קוסטנזה.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
תגידו מגי התבלבלה בין אביבית לישראל ?

כי היא דבוקה לה לתחת יותר מהתוספות שאביבית עשתה לעצמה בטוסיק.
&nbsp
מזה זה

moiya1

New member
דפוס התנהגות קבוע אצלה להצמד למי שיכולה לאכול אותה בלי מלח

moiya1

New member
אגב, צפיתי וראיתי את הנולד לאחר שיחתה עם אביבית

לפני השיחה מגי הסתובבה כמו שועל פצוע וחששה ממה שתאמר לה. ולאחר השיחה מגי צהלה ושמחה ומאותו רגע לא עזבה את אביבית לרגע. דאגה לשבת לצידה, להחניף לה, לצחקק על כך מילה, לבקש לעזור לה לבשל בצהריים.. זו מגי. צביעות במיטבה.

Psy Bear

Well-known member
היא כל הזמן עושה בייביסיטר לאחד מהם

היא לא רוצה שחלילה אביבית תהיה עם ישראל לבד. אז היא חייבת להיות דבוקה לאחד מהם.

moiya1

New member
גם דואגת "לעבוד" כדבריה. לשמור על מקומה בראש הרשימה המועדפים

בוייאקה מאן

Well-known member
אביבית צריכה לבחור את מי היא מעמידה להדחה

אז נצמדים בשביל להיות על הצד הטוב
תחמנות 1/1

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
התודות ל*שם משתמש לפורום* המהממת שעושה את הקאברים