שרשור ערב היום ה66 ב

kobeonline

New member
אוהבת*

דן היה הפייבוריט שלי בהתחלה.
בלי שום קשר לשני אני פשוט ירדתי מזה כי לא אהבתי את ההתנהלות הכללית שלו בבית אבל זו הדעה שלי... אני עדיין חושבת שיש בו פוטנציאל על אף הדברים הלא טובים שאני רואה אצלו.

אני שוקוו

Well-known member
בטוח שיש בו פוטנציאל

רק שאורנה סוגרת עלייו מכל כיוון!!!
אני בטוחה שאם היא תצא היום, דן ייהייה הרבה יותר חופשי
ומשוחחר לנהל קשר חביב עם ג'ודי או אנסטסיה

שרון גל
כי לאומנות ו.......

ופטריוטיזם אינן מילים גסות.
&nbsp
אלאור אזריה תהיה חזק,רוב רוב של עם ישראל איתך,אל תתן לכלבים שוטים משמאל הפנאטי לבלבל אותך בצדקת הדרך. דם יהודי אינו הפקר.

לא מילה גסה, עד שבא הנבל התורן ומטעטף בתכונות האלה

בשביל התחת של עצמו

תן צ'אנס לשרון ,הוא עבר הרבה חרא בתקופה האחרונה.

הוא בא להציל את עם ישראל האמן לי.... יש לו שליחות עצומה בישיבה בבית הלצים הזה.

מה השליחות בדיוק ומה המסר ?

עזריה הוא טיפש.
ירה במחבל שגם ככה היה מת מאיבוד דם.
&nbsp
שרון גל הוא פופוליסט שמתחבא מאחורי הדגל כמו הצל.

זה לא המקום פה להרחיב בדיון על פרשת אזריה,רק אציין בקצרה..

שלא ניתן היה לקבוע ב100% שהמחבל לא נשא מטענים עליו, ואין הבטחה שהוא היה מת מאיבוד דם, יכל להיות מצב בהחלט סביר שהיה שורד והיה משתחרר בעוד זמן קצר בעסקת שבויים.
&nbsp
השליחות של שרון גל היא לנתץ את הפרפוגנדה השמאלנית שהשתלטה על כל חלקה טובה בעולם התקשורת הישראלי.אין ספק שגם הפקת האח תנסה לשים לו מקלות בגלגלים אבל העגלה הזו יצאה לדרך כבר מזמן והיא מתחזקת מיום ליום שעה שעה.
&nbsp
דבר אחרון ,איפה נשמע בעולם הנורמלי שחייל מחסל מחבל שבא לרצוח יחשב כרוצח? מה היה קורה אם המצב היה הפוך? על הלינ"ץ ברמאללה שמעתם? כי המראות של שני חיילים שלנו קשורים כמו חתולים מתים לאגזוז מכונית פלסטינית ונגררים מתים לא יוצאים לי מהזכרון,לא גם היידיים המגאולות דם של עשרות מחבלים שם.
&nbsp
רק פה במדינה שלנו עקב ארגוני שמאל "הומניים" אזריה יחשב כרוצח,בכל מדינה מתוקנת ונורמלית הוא היה מקבל צל"ש.

צלש ?? על מה ?

גיבור אמיתי הוא אחד שמסתער על מחבל כשהוא יודע שזו יכולה להיות השניה האחרונה בחייו.
לא מסתובב 10 דקות ליד המחבל ששכוב ברצפה כמו פגר, ואז יורה בו.

אני גם לא אוהב את הארגונים האלה, אבל צריך איזון בעולם, ובמיוחד בארץ כל כך מטורפת כמו ישראל

יונתנסקי

Well-known member
וגם ליעקב חודרוב, השוער האגדי...

וגם לקלינטון, בוש, רייגן קרטר וקנדי, נשיאי ארה"ב.
כוווולם אשמים בסבלו של הצדיק.

וגם דפני ליף...

למעלה