שרשור ערב היום ה-72 ב

viki177

Well-known member
שרון את מי אתה בא לסובב אביחי ראה במוניטור מעיין בואי לישון

אתי באסירים

lady34

New member
מאוהבת במוד הקשוח והעצבני שלו. הלוואי היה ככה תמיד ומיישם את

זה גם עם מעיין.

הוא עושה הכל כדי לא להצטייר כמניאק (והוא כן גבר מניאק באופי שלו) וזה רק פוגע בו והוא לא מבין את זה.

אמא שלו רמזה לו על ההתבטלות ותהיה יותר אתה - גברי. הוא אמר למעיין שהוא לא רוצה להצטייר כאלים קרזיונר מניאק ואגרסיבי לכן הוא שומר על עצמו כי הצד הזה קיים בו.

מה שאת אוהבת בו זה בדיוק מה

שאני לא אוהבת בו.
&nbsp
את יכולה לדמיין איזו תמיכה הוא היה מקבל אם לא היה טיפוס "משתלח" שובניסט וכו?
אז את היית פחות אוהבת אותו, אבל תחשבי שהעצות שמעיין נותנת לו יותר עוזרות לו בחוץ מאשר מזיקות לו.

viki177

Well-known member
זה נכון הטיפים שמעיין נותנת לו טובות . אמא קצת בלבלה אבל הוא

באמת נשמה.

foreigner3

New member
חמודים. אבל -

עצוב שהם לא יודעים לכבד את הבחירה שלו.
מאוד בוטה להזכיר את כולם מלבד את אורנה.
מסר אכזרי גם כלפיו. לא רק כלפיה.

מנו 7

New member
המסר של החברים של דן לדן ברור - "דן נשמה, תפסיק

לשטות באורנה, תפסיק לטעת בה אשליות כאילו אתה מעוניין בה, תפסיק להתנהל כאחרון הנוכלים המתעלק על נשים מבוגרות הכמהות לאהבה, תפסיק להעמיד פנים שהיא בת זוגך רק כדי לשרוד במשחק, תנסה להתמודד בכוחות עצמך".

Shellpearl

New member
יש הרבה במה שכתבת. זה אכן נראה שדן לא מעוניין בקשר עם אורנה

מחוץ למשחק (ואפשר להבין את זה, הם כ"כ שונים. היא מבוגרת ממנו, דתיה, עם 2 ילדים). הוא באמת מאוד מחבב אותה ויש לו רגשות אליה, אבל מבין שזה לא יעבוד. וברגעים שאני מבינה שהוא לא רוצה את אורנה אז אני ממש מרחמת עליה, כי היא כן אוהבת אותו ורוצה לנסות זוגיות איתו ב"חיים האמיתיים" (ואני לא מאשימה אותה שהיא חושבת כך, זה מה שהוא משדר לה). ועם כמה שדן מנסה להיות רגיש אליה, זה לא בסדר שהוא משלה אותה רק בשביל המשחק. טוב שהיא שמעה את זה עכשיו, כי אם היא תמשיך את הקשר הזה איתו עד סוף המשחק היא תפתח עוד יותר רגשות ותצא מאוד פגועה מהמשחק.

למעלה