שרשור ערב היום ה-72 ב

nicknick28

New member
אני חייבת להגיד שהיא קצת מזכירה לי את אביחי בקטע הזה

יש לה אישיות שמצפה להמון קרבה ויחס ותשומת לב בקשר. היא מצפה שבן הזוג כל הזמן יהיה איתה ויתלטף איתה ויחבק אותה ויהיה לויאלי לדעות שלה. היא מצפה לקרבה קצת לא הגיונית ובגלל זה היא כנראה מרגישה בודדה. כי מי יעמוד בציפיות הלא ריאליסטיות האלה?
גם כבן זוג וגם כסתם חבר לבית. ועוד בבית האח שקשה לאנשים עם קרבה מתמדת והם צריכים אוויר וזמן לעצמם לפעמים מרוב אינטנסיביות.
שני מחפשת שכל הזמן יחזיקו ויהיו איתה ואף אחד לא יכול לתת לה את זה ובטח לא עומר.
&nbsp
ואביחי מאוד דומה בזה מול מעיין. הוא מצפה לקשר צמוד וקרוב ושהיא תהיה כל הזמן איתו. ובגלל זה הוא גם מכובה הרבה,כי מעיין לא עומדת בציפיות האלה שלו. שגם כנראה לא ריאליסטיות או לא מתאימות למי שהיא.
&nbsp

ברנדי9

New member
איזה השוואה
מהרגע שאביחי הבין הוא שיחרר

והוא מדבר עים מעיין יפה. שני האובססיבית מתנפלת ומלכלכת על כל
דבר קטן מסכן עומר. אביחי ומעיין במערכת יחסים ארוכה ומעיין השלתה אותו ואת הצופים בשקרים שלה רק כדי התקדם במשחק! רואים שהיא נידלקה על שרון
אבל היא חושבת אסטרטגית וזה יפגע בה אם היא תהיה עים שרון עכשיו.
אין לה קצת כבוד להגיד לאביחי את האמת לפני שהיא מתחילה עים שרון הבחורה המגעילה הזאת הלוואי שתעוף כבר.
מה שמעניין שכולם היתלוננו על דן אחרי שבוע עים שני, ולא הבינו איך הוא עוזב אותה. ליכלכו עליו כאילו הוא היה איתה שנה! עכשיו עים מה שמעיין עושה לאביחי
עים כול השקרים שלה יש כאן אנשים שחושבים שזה לא נורא. (??????)
שני אובססיבית כפיתית רכושנית וכמו שדן אמר היא מסוכנת. שני אמרה על עצמה שהיא יודעת שגם אים היא תמצא את אהבת חייה היא תתגרש אחרי כמה שנים כי היא מכירה את עצמה היא הרסנית. איך אפשר להשוות בינה לאביחי שמכבד ומראה אהבה למעיין שיצאה שקרנית ואסטרטגית?

nicknick28

New member
אני פחות מדברת על מה קורה בפועל

מדברת יוותר מבחינת רצונות וצורך מקשר....נראה ששניהם מחפשים מישהו שיחזיק אותם חזק וייצמד אליהם וירעיף חום ואהבה. הם מחפשים מישהו שיתמסר אליהם כמו שהם עצמם מתמסרים.
&nbsp
נכון שאביחי עושה מאמצים להתאים עצמו למעיין ,מנסה להבין שהצרכים שלה שונים משלו ושצריך לכבד את זה....ואולי שני פשוט עוד לא הגיע לשלב כזה של קשר שאמור לעורר בה רצון לנסות ולהתאים את עצמה לצד השני.

ברנדי9

New member
אביחי ומעיין התקרבו לאט ויש להם קשר של כמה חודשים.שני

ועומר בקושי כמה ימים ביחד. אפשר להשוות לאובססיות של שני ולאיך שהיא מתנפלת על עומר המסכן? שני אובססיבית והיא מפילה על הגבר שלידה את כול הקורבנות שלה ומעניין אותה רק מעצמה. כול מה שדן אמר עליה צדק

nicknick28

New member
אני לא משווה בין הקשרים שלהם

ברור שיש פה משהו שונה לחלוטין....קשר שנוצר עם הזמן ועבר תהליך מול קשר מאולץ שנראה כאילו הם רצים מרתון וחייבים להספיק מהר מהר לסמן וי לצלמ על כל התחנות לפני שעומר יעוף.
כידוע פה בפורום אני לגמרי עם אביחי וממש לא עם שני.
&nbsp
אני פשוט מנסה להבין גם את הצד האנושי בשני...מה גורם לה להגיע שוב למקום דומה כמו שהיה עם דן. איפה היא מפספסת את זה בדרך.
&nbsp
אפשר לקרוא לה אובססיבית וכפייתית ועוד הרבה שמות דומים ואפשר גם לנסות להבין את החולשה שלה ..שהיא כנראה מצפה ליותר מדי ממה שהמציאות יכולה לתת לה.

ברנדי9

New member
זה לא שרוצים לקרוא לה אובססיבית כפיתית היא כזאת.

לא תמיד הצד האנושי מגיע ממקום פגוע. שני לא טיפשה שתינו מבינות את זה.
היא בן אדם כזה שאוהב שליטה ומבטל אנשים אחרים שלידו כמו שדן אמר לה. היא
לא מנסה לבוא לקראת אנשים אחרים ולא מכבדת את הגברים שלה כי כול מה שהיא רוצה זה שליטה עליהם והתחיבות אובססיבית לכול מה שהיא תגיד! היא מפונקת ושתלטנית שלא לוקחת אחריות על ההיתנהגות שלה ומאשימה את כולם אבל לא את עצמה ורואה את עצמה כקורבן במקום לקחת אחריות ולהיות יותר רגישה לסביבה שלה. לא אכפת לה מאף אחד חוץ מעצמה.
דן ניסה לדבר איתה על זה וגם אביחי בהתחלה ועוד אנשים היא לא רצתה לשמוע כי היא מרכזת רק בעצמה. בגלל זה אני אומרת שאי אפשר להשוות בינה לאביחי

פרומי...
...

ועומר ישמע שהיא לא מבינה...איך החזירו אותה..
ושהרומן הפייק הזה..רק למצלמה..
ושניה אחרי שהם יוצאים.. היא לא תראה אותו..והוא אותה..
החסודה...

Valkyrie1

New member
אני לא יודעת איך לא נמאס לכם

מהעונה הכושלת הזו.
אני לא יודעת למה אחרי כ"כ הרבה עונות אנשים עדיין מתווכחים על למה מרכלים,
מי עושה את זה יותר מכוער, מי יותר זבל, מי צבוע יותר ומי צבוע פחות.
כל הדברים האילו.. בתאכלס, כולם עושים! כולם בבית, ובכל עונה!
והויכוחים פה מתישים.
תפנימו כבר,
כולם דרעק, כולם!
בכל אחד יש שם דרעק.
כל אחד שם חי באיזה סרט אחר.
לכולם הייתי מעיפה סטירה ובעיטה בטוסיק.
אין שום ויכוח על משהו מעניין ומהותי, שום כלום, נאדה!!
שום שיחה שאפשר להיות מרותקים אליה ואשכרה להנות ממנה.
שום לילה שבו אנחנו להוטים באטרף להשאר ערים עד הבוקר ולהגיע לעבודה הפוכים.
ואם זה לא מספיק, כל אחד פה חושב שהוא אובייקטיבי

חולה עליכם.

דיייייייי,שתגמר העונה המזוויעה הזו כבר!

דני הזמיר 666

Member
מנהל
לגמרי...
...הכל מילים...מילים...מילים...
שאני אחמיץ הזדמנות לשים שיר של דקלון?...לא...

GoalNefesh

New member
- לא לשכוח להצביע בטרוף אבל!

להרים מסוקים
להתאגד לצבא מאחורי המועמד
הקיצר כל הדברים החשובים שבלדיהם אין עתיד לעם ישראל בציון
&nbsp
..... זק הצליח לך הפעם - הצלחת להוכיח שניתן למכור קרח לאסקימוסים

nicknick28

New member
נכון שהעונה הזאת לא מתרוממת,אבל לי יש רגעים של עניין

ויש לי דיירים שמעניינים אותי ומעניין אותי להמשיך לעקוב ולראות אותם. אפילו שיש בהם דרעק ורגעי חרטטנות.
נכון שיש גם הרבה ריק ושעמום ואין פה שום דבר חדשני או מרגש במיוחד...
אבל יש לי רגעים שמעניין לי ומצחיק אותי ומרגש אותי. הרגעים האלה מספיקים לי.
&nbsp
נקודת המפתח היא ציפיות ריאליסטיות.
אנחנו כבר כל כך בקיאים באח ולא מתרגשים מכלום,יש לנו קהות חושים בנושא.
ככה שבאמת אני לא מצפה ליותר מהכמה רגעים האלה .
&nbsp
&nbsp
וזה גם נורא כיף להתלונן פה בפורום ביחד.

lady34

New member
מקווה שזק קרא את מה שכתבת
זה בידיים שלו בלבד!

מרגיש לי שהוא רוצה לסיים את העונה ואת דרכו בה בנועם, עונה שלווה. הוא מכוון לרומנטיקה, רגש ויחסים שבינו לבינה.

זה מתחיל לשעמם כי זה תקוע.. קשה להניע משהו (ג'ודי לדוגמא) שהיא רחוקה ממה שהצטיירה כשנכנסה. כנ"ל שרון הבנו את השטיק הוא לא מעניין..

זק בבעיה!

למעלה