שרשור עדכוני סופ"ש

מרגוליקו

Well-known member
וואי אין לך מושג כמה חבל לי על דודו

הוא עשה בחירה כל כך שגויה שחבר לחבורת הזבל. הוא הפסיד חבר נהדר כמו שי חי!
שי חי יכל לעזור לו בחוץ רבות, כמו שהוא תמך בו בבית האח, הרים לו את הבטחון, היה סבלני אליו, ודיבר איתו בגובה העיניים.
שי חי היה עוזר לו גם בחוץ, ומרים אותו מהאשפתות שהוא נמצא, ועוזר לו להפסיק להיות נתמך סעד מסכן ולעשות משהו עם עצמו!
חבל לי על דודו כי חיבבתי אותו, וכשהוא היה עם שי חי, יצאו ממנו דברים נהדרים.
עבדתי הרבה שנים עם תלמידים כמו דודו, ותדעו לכם שעם הכוונה נכונה וחברה מתאימה הם מגיעים להשגים נהדרים,, ויוצאים ממעגל המסכנות שהם נמצאים בו.
אני מקווה בשביל דודו, שיום אחד ימצא חבר כמו שי חי, שיידע להרים אותו ולעזור לו, והייתי אף אומרת, שלא מאוחר מידי ושייצור קשר עם שי חי, ייתנצל בפניו על החרא שהוא היה, ואני בטוחה ששי חי יסלח לו, כי הוא בן אדם סלחן וכך דודו יזכה במנטור וחבר לחיים!

leravi

New member
לדעתי שניהם הפסידו וממש ממש חבל!

היה להם חיבור יוצא דופן וכל כך מיוחד ונדיר ושניהם רק הרוויחו ממנו. שי ממש פרח באותה תקופה והרבה גם בזכות החברות הזו. דודו הוציא ממנו רגש ורק עם דודו הוא פתח ככה את הלב בחדר המתים והרשה לעצמו לבכות.זה היה רגע בלתי נשכח והכי עוצמתי שלו! אחד הרגעים הכי קסומים!

מרגוליקו

Well-known member
נכון מסכימה איתך. שניהם הפסידו עכשיו הכדור במגרש של דודו

אם הוא יעשה צעד קטן לכוון שי חי הוא ירוויח חבר! מצד שני, לשי חי יש חיים מלאים אז דודו ייצטרך להתאמץ, ואם לא אז ההפסד בעיקר הוא של דודו.

leravi

New member
אני הבנתי שכבר מאוחר מדי

דודו אמר בראיון שאין סיכוי (או משהו בסגנון) שיהיה בקשר עם שי כי נפגע ממנו.

ושי באמת מאוד נפגע מהבגידה של דודו ולפי התשובה שלו על דודו ב"צבא האמת" - לא יסלח לו יותר.

מרגוליקו

Well-known member
המוטו שלי לחיים הוא NEVER SAY NEVER

עזבי מה שאנשים אומרים בראיונות.
אני בטוחה שאם דודו ייצטער באמת, שי חי ייסלח לו .מה יש לו להפסיד? האגו הזה לא מוביל לשום מקום. שי חי הוא בן אדם נדיר, הוא ייסלח לדודו, אם הוא יזהה חרטה אמיתית אצל דודו. הלוואי שמישהו ידבר עם דודו ויסביר לו את זה.

leravi

New member
באמת הלוואי!

אני מאוד מסכימה עם המוטו !
ובאמת הלוואי!

גם אני חיבבתי מאוד את דודו בזמנו. היום אבל אני חושבת שאי אפשר להאמין לו ולסמוך עליו.לצערי.
הוא יבגוד שוב. וזה גם מה ששי חושב עליו לדעתי.

A Rod23

Well-known member
לא מבין מי צריך זומבים כחברים?!שישאר עם קרלוס וארבל זה מספיק

leravi

New member
נכון. פשוט חבל שזה המצב!

לזומבי דודו היה פוטנציאל גדול

מרגוליקו

Well-known member
אני לא בטוחה ששי חי צריך את דודו אני כן חושבת שדודו ירוויח

בגדול אם שי חי יהיה חבר שלו. עכשיו זה כבר לא האח הגדול, זה החיים האמיתיים, ודודו צריך חבר כמו שי חי אם הוא רוצה להתקדם בחיים.
דודו זקוק לעזרה ויפה שעה אחת קודם!

A Rod23

Well-known member
זקוק או לא הוא איחר את הרכבת והוא כבר לא מעניין בדיוק כמו

שאר הזומבים

מרגוליקו

Well-known member
אני לא יודעת למה, אבל מאוד כואב לי על דודו!

אני חושבת שמישהו צריך להציל אותו מעצמו. אני חושבת שאם ביורם זק יש קצת הגינות ואכפתיות מהדיירים שניפחו את כיסו במצלצלים, הוא צריך לעזור לדוד ולכוון אותו לכוון שי חי ובמקביל לדבר עם שי חי. זה מה שאני הייתי עושה !

A Rod23

Well-known member
מצטער, לי אין טיפת רחמים כלפיו....

חייו העגומים (אולי עכשיו לא) לא מעציבים אותי ולו במעט, שום דבר לא נותן לו את הלגיטימציה לעשות את מה שהוא עשה לשי...

מרגוליקו

Well-known member
נכון הוא פגע בשי חי

אבל דודו הוא בן אדם חלש שנוצל קשות ע"י עומרי והמכשפה, ששיחקו לו בראש וניצלו את החולשה והמסכנות של דודו לטובתם, כל אחד מהם מהאינטרסים שלו, וגרמו לו להתרחק "ולשנוא" את שי חי.
לכן אולי, רק במקרה של דודו, יש לדון אותו לכף זכות, ואם הוא באמת יבקש סליחה משי חי ויביע חרטה, אז צריך לסלוח לו. אבל זו רק דעתי ואולי אני רחמנית מידי.

maya tesher

New member
אבל שי התחיל במקרה של דודו. השפלות בפרהסיה, גמר אותו

תהיו ריאלים, צאו מהאהבה עיוורת,
הוא ירד על דודו חבל"ז.
היתה סולחה אבל עזבו אותו, דווקא הוא רחוק שנות אור מלהיות אדם רע.

leravi

New member
ליורם זק איכפת אך ורק מהכסף

הדיירים ממש לא מעניינים אותו. ובטח לא אחרי שהתוכנית נגמרה.

leravi

New member
כן. אולי יהיה שינוי אחרי שאח גדול יעבור לקשת (או רשת)

שמעתי שהמנכ'ל אמר שרוצה לעשות שינויים מהותיים או משהו כזה.
השאלה היא האם יורם נשאר בתפקיד או לא.

למעלה