שרשור עדכונים, קישורים ושאר ירקות

טוויגיי

Well-known member
נכנסתי לפורום ל1נה לפניי 6שנים .. מתלבטת אם לשוב ..

..

כי טירוף מה שהולך פה בלהט אירועי העונה ואני במצברוח כאסח פוחדת מרי תחסום אותי

הוציאו לי פוליפ היום ואין כמו הסחת דעת של עונת אח טובה ומדממת אז אולי תצטרכו לסבול אותי ..
אשתדל להתנהג בהתאם

בינתיים
למרי
(קצת חנופה מבעוד מועד
)

Shusha 77

New member
מקסימום תעופי מהפורום מה כבר יכול להיות

בינתיים תנסי להעביר את הזמן תיהני ותרגישי טוב

shai yy

New member
הלוואי ולא יהיה ניתן לראות לייב באינטרנט

שלא אבזבז זמן על החרא הזה

nicknick28

New member
באמת?? מפתיע לשמוע

אני לגמריי בעד, מעבר לנזקי הסיגריות הבריאותיים, כל הצפייה במחששה האין סופית הזאת ל3 חודשים משדרת מסר ואווירה בעייתיים. כנראה התלונות של משרד הבריאות והרשות השנייה במשך השנים על כך שרואים המון עישון על המסך עזרו.
&nbsp
וזה יכולה להיות אחלה הזדמנות של גמילה עבור דיירים שכן מעשנים בחוץ, למרות שאני מתארת לעצמי שבטח מעשנים כבדים לא היו מסכימים להעמיד את עצמם במצב כזה.
ואלה שמעשנים בקטנה, פשוט יתחילו מהתחלה את תסמיני הגמילה ולא יחכו עד הרגעים בהם לא יהיה תקציב.
&nbsp
אם זה אכן נכון ,אני חושבת לעצמי שזאת החלטה אמיצה שרשת לקחו, כי זה משנה כמה דברים מאופי התכנית הקבוע...
&nbsp
קודם כל ענייני התקציב והשפעתם על האווירה בבית ,הסיגריות תפסו המון נפח בתקציב והעלו לא מעט וויכוחים ומריבות בין המעשנים הכבדים ובין אלה שפחות \לא מעשנים. המעשנים לא קיבלו את כל הכמויות שרצו ובמיוחד בשבועות של הפסד במשימה ותקציב מוגבל ... והשילוב של תנאי הבית המלחיצים אל מול חוסר סיפוק ההתמכרות הביאו לא מעט דיירים לסצינות דרמטיות של עצבנות וחמימות מוח.
זכור לי במיוחד אנדל והאיומים הבוטים שלו על כך שרוצה כמות סיגריות מופרכת על חשבון האחרים או שישבור את הכלים.
קשה לראות אנשים מאבדים את עצמם בשביל סיגריה, אולי זה גם סימן טוב של הפקה שפחות מכוונת למקום הזה של לדחוף את המועמדים למצבי קצה .
&nbsp
אני חושבת גם שפינת העישון היא מקום להרבה הווי ושיחות ורגעים מעניינים. יש שם הרבה מפגשים ליליים,מפגשי בוקר, בורחים לשם ברגעים קשים או מעצבניים. אני באופן אישי לא מעשנת וגם מאוד סולדת מלהיות נוכחת בסיטואציה של עישון אבל אני שמה לב שאני מפסידה לפעמים המון שיחות,צחוקים,היכרויות והווי חברתי כאשר חלק מהחברים פורשים להם לעשן ואני נשארת לי להרהר עם עצמי עד שיחזרו.
עליי לציין שאני מעדיפה זאת ככה, לא הייתי רוצה לרכוש עוד שיחה חברתית על חשבון הבריאות והרגשת הנוחות שלי, אני מעדיפה לוותר ולא להיות נוכחת במפגשי העישון ולהיות רגועה עם עצמי.
אבל אני בהחלט מודעת לעניין שזה יוצר דינמיקה חברתית וחיבור כלשהו בין אנשים,
למרות שאני מסתכלת על זה בעין חיובית, אולי סוף סוף נראה התחברויות קטנות ומנהגים משותפים שהם לא סביב הסיגריות.
&nbsp
&nbsp
סה"כ החלטה טובה ומרעננת בעיניי

&nbsp
&nbsp
&nbsp

אני חצוי בדיעה שלי

מצד אחד יש בזה מסר חיובי מהבחינה הבריאותית וגם כן לא אהבתי שמספר המעשנים לא היה תואם לאחוזי המעשנים באוכלוסיה אלא הרבה יותר.
מצד שני יש בזה גם דברים שליליים ודווקא לא עלה לי בראש העניין החברתי.
אף פעם לא עישנתי אבל אני אני מתאר לעצמי שזה מאוד קשה והדיירים המכורים אולי יהיו כבויים ובלי מצב רוח.
אני גם לא חושב שהטלוויזיה צריכה לחנך אנשים מבוגרים.

רינה 157

Active member
אמי חושבת שאם באמת העונה היא ללא עישון

שזה ממש לא נראה לי הגיוני, אז אם אדם מעשן צריך להיכנס לבית לארבעה חודשים אז דווקא בתנאי הלחץ האלה הוא צריך לעבור גמילה? ממש לא הגיוני!!!
מה שכן הגיוני הוא שתהיה להם פינת עישון שלא תהיה מצולמת ושיורשו להיכנס אליה אחד אחד כדי שלא יוכלו לתאם שם הדחות וכו..... פשוט לעשן ולצאת.... נחייה ונראה.....

nicknick28

New member
מממ זאת אופציה מעניינת שיכולה להישמע הגיונית

הרי נכון,איך ימנעו 3-4 חודשים ממישהו שמעשן סיגריות. זה עצוב אמנם אבל קצת בעיה יש אנשים שבשבילם זה כמו אוכל, צורך יומי שהם חייבים, אי אפשר לקחת להם את זה.
&nbsp
יכול להיות שבאמת הכוונה שהעישון כן יהיה קיים אבל פשוט לא יתפוס פוקוס בשידור...לא נראה לי שתהיה בבית פינה לא מצולמת אבל אולי זה באמת יהיה באיזה קונספט מוגבל - פינה קטנה שאי אפשר להתקהל בה, טיימינג מסויים בו אפשר לעשן.
אולי פשוט רוצים להוציא את כל אווירת העישון החברתי.

נדמה לי אם אני לא טועה שבהישרדות לא מעשנים ושם יש יותר לחץ

דרך אגב הפסקתי לצפות בהישרדות למרות שהליהוקים היו בסדר גמור
&nbsp

nicknick28

New member
השאלה איך זה ישפיע על הדיירים...מניחה שלקחו את העניין בחשבון

מתארת לעצמי שזה משהו שההפקה מיידעת מראש,כדי שכל אחד יעשה את החושבים שלו אם מתאים לו ככה.
כי מישהו שמעשן כבד אז פתאום להיכנס לסיר לחץ ואין לו את הסיגריות שלו....
אני גם מתארת לעצמי שכדי לא להסתבך עם זה ולהפוך לקבוצת גמילה לקחו הפעם רוב של דיירים שלא מעשנים בכלל או בקושי כי כאמור חבל להם שהעלילה והדינמיקה בבית תיכבה להם כל כך מהר על עניינים כאלה.

מרגוליקו

Well-known member
מאיפה המידע הזה? זה וודאי?

קשה לי להאמין שייכנסו אנשים מעשנים ולא יהיו להם סיגריות. בית האח הגדול הוא לא מקום לעבור בו תהליך גמילה.

דבר נוסף , אם ההפקה מוותרת ,על אחד המוקדים שגרמו להרבה מריבות ודרמות בתכנית, זה ויכוחים על הסיגריות, ובמיוחד כאשר היה תקציב מינימום - אז שאפו להם, אבל הם יצטרכו להמציא מקור אחר למריבות, אלא אם כן זוהי הפקה יותר אינטיליגנטית שתוכל להמציא תכנית מעניינת בלי מריבות מטורפות......

nicknick28

New member
לפעמים זה משעשע

יש רגעים שמריבת ה'כמה סיגריות לקנות בתקציב' מגיעה לאווירה די מבדרת ומוגזמת.
&nbsp
אבל סה"כ, זה באמת לא מגניב או זוהר במיוחד לראות אנשים מגיעים להתמוטטות והתפרצות ומוכנים למכור את כל הבית בשביל הסיגריה שלהם.

Valkyrie1

New member
אין סיכוי כזה לדעתי

במחששה זה כל השיחות/המריבות המעניינות.
&nbsp
באמת נראה לך שיוותרו על זה?

זה מה שאני הבנתי מאברי גלעד אבל אולי לא הבנתי אותו נכון

בכול מקרה אני בטוח שיהיה איזשהו כלל חדש לגבי עישון שלא היה בעונות הקודמות

מרגוליקו

Well-known member
יאלוש 2 היקרה! הולם אותך כחול!

מזל טוב על הצטרפותך לניהול הפורום.!!!