שרשור עדכונים, קישורים ושאר ירקות

Yalush2

New member
לא כתוב על זה שום דבר וגם התוכנית לא משובצת במדריך התוכניות

רשת היו רוצים שיהיו להם צופים לתוכנית הזאת לא? אז מה האינטרס שלהם לא לפרסם דבר כזה לא בפרומואים ולא במדריך התוכניות קצת מוזר לא? בכל מקרה קראתי את זה בעוד מקום מישהו כתב את זה , אין לי מושג אם זה נכון אבל כדאי לבדוק אולי בצינור או משהו

שרי48

Active member
אכן היה כתוב שתהיה תוכנית על האח הגדול ב- 22:15

אפילו תיכנתתי הממירשיקליט לי את התוכנית, אבל האסון בנחל צפית, גרם לשינוי התוכניות, החדשות התארכו ולכן התוכנית לא שודרה בסופו של דבר ואף הוסרה מלול השידורים. אני מניחה שהיא תשודר בשבוע הבא.

דבש84

New member
נכון רמי אסור לצעוק המלך הוא

עירום..כי מי שצועק נחסם אצלו ואז מי שנשאר זה כל הטמטמת ששם..חבל..בגלל זה הכי טוב כאן בפורום שאפשר לכתוב גם ביקורת כל עוד היא לא יורדת לפבים אישים ונכתבת בכבוד..

nicknick28

New member
נראה לי שחבל להוציא אנרגיות על דברים כאלה

אם יש מקום שלא נעים לכתוב או לקרוא בו ,פשוט לא להיות שם.
אני הייתי בקבוצה הגדולה שהייתה לאביחי שנה שעברה, לא הייתי כותבת שם כי כאמור זה בפייסבוק ואני אוהבת יותר לכתוב בעילום שם, אבל נהנתי להתעדכן ולקרוא על אביחי ועל ההתקדמות שלו אחרי התכנית, על הקשר עם מעיין.

בשלב מסויים התחילו הרבה מחלוקות שם בקבוצה, נוצרו כל מיני מחנות וביקורות של החברים אחד על השני, שיח על הפוליטיקות של הניהול בקבוצה....זה כבר הגיע לשלב שרוב הפוסטים בקבוצה היו על הדינמיקה והמריבות בין חברי הקבוצה,תלונות על המנהלים והכותבים, וכמעט ולא על אביחי עצמו. אנשים התחילו לקחת שם הכל באופן אישי ונעלבו עד עמקי נשמתם מכל אמירה.

אפילו שלא הייתי כותבת בקבוצה אלא רק קוראת עדיין....אמרתי שלום ותודה ויצאתי, לא בשביל זה נכנסתי לקבוצה.

והכי חשוב,לפני שנותנים לשמעון הזה שלא כל כך ברור לי למה הוא מקבל מעמד של מנהיג, לזכור שאף אחד פה לא חייב כלום לאף אחד,אנחנו פה בשביל לנהל דיונים משותפים ולקיים שיח בנושא ספציפי משותף שמעניין אותנו - האח הגדול....וכל אחד יכול לכתוב מה שרוצה,להגיב ,להתעלם ולהסכים או לא להסכים עם דברים שנאמרים פה.
וזה שמישהו כותב בקבוצה תעשו ככה,תצביעו ככה....שיכתוב.זה לא אומר שיש לזה חשיבות כלשהיא.

relna

New member
האם יש אפליקציה שאפשר יהיה לראות live

מעניין אם אפשר יהיה לראות לייב באינטרנט...

שרי48

Active member
שימו לב, לפי לוח השידורים ב"הוט":

לפי לוח השידורים ב"הוט" של ערוץ 13:
הלילה ב- 22:37 עד 23:24 שובו של האח הגדול
למי ששנתו נודדת ב- 02:15 (כבר נחשב ליום א', אבל בעיניי זה עדיין הלילה), שידור של 5 דקות, האח הגדול דיגיטל - משאל רחוב עם ליהיא גרינר
ולמי שממש מתקשה להירדם (כמוני) או כבר התעורר, שוב למשך 5 דקות בלבד, ב- 03:15 (כנ"ל) האח הגדול דיגיטל - אחי אינטימי
כמובן שהכל יכול להשתנות, כולל לוח השידורים. כדאי לעקוב.

שרי48

Active member
ושוב שינויים:

בשעה 02:15 הלילה - טוקר בשישי במקום התכנית האח הגדול הדיגיטלי
בשעה 03:15 הלילה - פודיז עם נועה רוזין במקום התכנית שהיתה אמורה להיות.
בקיצר, כולם יכולים ללכת לישון, כי לא תהיה שום תכנית על האח הגדול הלילה ובלילות הקרובים. לילה טוב

שרי48

Active member
לבסוף ליהיא גרינר היתה בין 02:10 ל- 02:17. אני מקליטה ליתר ב

ליתר בטחון. הלכתי לישון.

מרגוליקו

Well-known member
נראה לי שכולנו מתרגשים.....

ואני אגיד לך את מה שאני אומרת לעצמי נא להרגע בהתאם....
&nbsp
אני גם מנמיכה ציפיות כי אני מפחדת שתהיה עונת סחלה ואני אתאכזב.
&nbsp
ואני גם מקווה שלא תהיה עונת וי. איי. פי כי אני שונאת את עונות המפורסמים והאלק סלבריטי....

inbary1

New member
שלום חברימוס...שאלה לי

אליכם...
העונה היא VIP או "פשוטי העם"?

תודה

nicknick28

New member
לא ידועים יותר מדי פרטים על העונה...

מעבר לתאריך העליה והמנחים שידועים לכל, לא ברור עדיין איזה סוג עונה תהיה , באיזה פורמט או מי ישתתף.
היו הרבה שמועות כמו בכל עונה - 2 בתים נפרדים,רשימת משתתפים (שמן הסתם לא אמיתית )שאף פורסמה פה בפורום וכו'
כמה ספקולציות שיצא לי לקרוא באתרי הבידור - אחות של אלירז שדה,עמרי קנדה,האחיין של זועבי....כאמור אין משהו שאושר ואין לדעת מי ומה נכון.
&nbsp
מה שכן אפשר לשער לפי העונות הקודמות....בשנים שהיו עונות של VIP בלבד, הדיבור המקדים היה הרבה יותר חזק ושמות של מפורסמים נזרקו לכל עבר, מסע היחצנות היה הרבה יותר בולט ממה שקורה עם העונה הזאת כדי להצדיק את ההשקעה הכספית אני מניחה....עם אנשים אנונימיים פחות יש מה לפמפם את השמות שלהם ברשת...
&nbsp
כמו כן,עונה של VIP היא עונה מקוצרת - משהו באזור החודש לעומת השלושה חודשים של עונה רגילה. היא הרבה פחות מושקעת מבחינת המשימות והשידורים , לא ידוע כרגע על עונה מקוצרת וקשה לי גם להאמין שככה רשת יתחילו את יריית הפתיחה של האח הגדול אצלם.
&nbsp
ובכל מקרה גם בעונה שהיא רגילה עם אנשים אנונימיים יכניסו כנראה כמה מפורסמים , בדרך כלל כאלה שהם לא "כוכבי על" וידרשו סכומי עתק אבל עדיין כאלה שיש להם שם מעט מוכר שיעוררו מעט דיבור.

מרגוליקו

Well-known member
כמו כולנו.......

לא נותר לנו אלא להעזר בסבלנות.
&nbsp
נקווה שתהיה עונה כייפית עם דיירים מעניינים ולא סלבים דה לה שמעטע
&nbsp
ושתהיינה משימות מעניינות......
&nbsp
ופליז פליז לא עונת סלבס....

למעלה