שרשור עדכונים,קישורים ועוד...

lamalama4

New member
מה האינסטגרם של אמא של מריה?

ושמתי לב שרועי עד היום לא עשה לייקים למריה, למרות שמריה כן עשתה לו לייקים. היום פעם ראשונה נתן לה לייק, אז הרגשתי שמשהו השתנה.

svtar25

Well-known member
האינסטגרם של האמא , irinasemiannikova

היא בירכה את מריה ברוסית, שנה טובה בתי...האמא , ביחד עם מריה שמה לייקים לרועי. סרטונים משותפים אין, אבל ידידות כנראה יש מתחת לפני השטח. לגבי בועז, שום דבר לא ברור, אף אחד גם לא יודע האם היה קדוש וחיכה באמת 4 חודשים ולא בגד...( אצל גברים זה עניין טכני, ועדיין) אפילו אם לא בגד, יתכן ומריה הבינה שזה לא זה, והגיע זמן לחתוך. אם רועי אולי זה יותר ידידות, ולכן היא לא רוצה שיפרשו תמונות משותפות לכיוון רומן, זה גם יפגע בבועז. הכי מצחיק יהיה אם המיליונר הטרי ירצה להחליף את מגי במריה...

lamalama4

New member
גם אם ישראל ירצה, מקווה ומאמינה שלא תעתר לו.

אבל ידידות טובה בהחלט נראה לי משהו רצוי וחיובי.
אז מריה לא עוקבת אחרי אמא שלה. מעניין...

svtar25

Well-known member
אמא שלה עד לפני כמה ימים לא רצתה שידעו שהיא אמא שלה

רצתה להיות אנונימית, ואז בכל זאת כתבה ברכה ברוסית וכתבה ברוסית "שנה טובה , בתי"
קודם כל אין כל כך מה לעקוב אחריה, אין לה תמונות ( היא כמוני כזה, יותר עוקבת אחרי אחרים)

toly7

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני חולה חולה עלייך חחחחח

אריאלי את כתבת השטח הכי מהממת מבריקה מקצוענית וזריזה שהיתה פה אוור תבורכי אנחנו שרופות עלייך חחחחחח
שאי ברכה אהובתנו ההורסת

toly7

New member
אריאלי את יודעת מה הוא שם עליהם????? את שלו הוא כבר השיג

והצ'ק אצלו כבר ביד. מי היא בכלל ומה היא אמורה לעניין אותו????????
הורג אותי מה אנשים חשבו?????? בחייאתתתתתתתת זומזום......
אדל ואביבה ומירב דחפו לו אותה בגרון בכל הזדמנות בתכנית ואפילו חיתנו אותו בסיומה נו ראבקקקקקק איפה השכלייה איפה?????..?? אללללללללללי

ללללללללללללללללללל יעבור להם כל נק' רתיחה מתקררת לבסוף חחחחחח אוי אני צוחקת בחיי אין שכל אין דאגות

svtar25

Well-known member
אולי ישראל בכלל יצא מהארון בהמשך...ואז יהיה ברור הכל!

מה זה לא מזיז לו מה חושבים עליו עכשיו, את המיליון הוא כבר קיבל! קמפיינים יקבל בלי קשר לאהבת הקהל, ההפך יהיה בקונצנזוס , יכעסו עליו , 15 דק תהילה ימשכו יותר זמן. אז שיהיה בריא ויעשה כל מה שטוב לו.

toly7

New member
שנה טובה וחג שמח גם לך אני כתבתי פה עשרות פעמים עוד בתחילת

העונה שישראל הוא גיי בארון אז לי זה בטח לא חדש.
כמו כן, אני כתבתי פה עשרות פעמים שכשהוא ייצא הוא יחזור להיות הוא ביתר שאט שזה כולל הכל כולל הכללללללללל והמבין יבין או לא.
זה היה ברור ושקוף שאחד כזה יעשה הכל כדי לזכות בכסף ועכשיו כשהמטרה הושגה הוא לא רואה לא ממטר ולא מסנטימטר.
קמפיינים שממפיינים זה לא עניין אותו אף פעם הוא רצה לקחת את הצ'ק בכל מחיר והוא גם הצהיר על זה ועל כך אני מורידה בפניו את הכובע כי הוא לא התחרבש כמו האחרים תהליך שמהליך עלאק.
את שלו הוא עשה והוא השיג את המטרה לשמה הוא נכנס ועכשיו הכל פתוח בפניו לפה ולשם........ וכל מילה מיותרת. אחד כזה לא בוחל בשום אמצעי ע"מ לסמן יעד ולהגיע אליו ועל כל אני מורידה בפניו את הכובע שאפו.
שיהיה בריא ושיצליח והלוואי שהוא ישקם את עצמו זה מה שאני מאחלת לו מכל הלב.
חבל על ההצתה המאוחרת אבל עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא..........

Adoori

New member
קמפיינים... למה ? דוגמן הוא לא...חחחח הכול קונים היום

&nbsp
שיהיה בריא זה בטוח.....סתם מדברים.

למעלה